Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Najem długoterminowy sposobem na nowe auto dostawcze

Biznes Data publikacji - 19 lipca 2022 Autor - Redakcja globaltrance.pl
wynajem długoterminowy samochodów

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że samochód dostawczy w firmach działających w niektórych branżach jest niezbędnym elementem. Obecnie nie trzeba inwestować we wspomniany pojazd dużych pieniędzy, co mogłoby być problematyczne dla przedsiębiorstw, które działają na rynku od niedawna. Świetnym rozwiązaniem może być wynajem długoterminowy samochodów. Przykładowo firma MAN Financial Services zajmuje się na co dzień finansowaniem zakupu pojazdów.

Kto powinien skorzystać z takiego rozwiązania?

 

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych zalecany jest przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy potrzebują tych pojazdów, ale nie są zainteresowani ich zakupem. W najprostszym możliwym ujęciu jest to usługa polegająca na wynajęciu popularnego „dostawczaka” na dłużej.

Jakie są atuty omawianego rozwiązania?

 

Do zdecydowanie najczęściej wymienianych zalet tej opcji należy zaliczyć niską miesięczną ratę, a także brak opłaty wstępnej. Godny uwagi jest fakt, że do miesięcznej raty wliczone są: podatek drogowy, ubezpieczenie czy pakiet serwisowy. Dzięki temu przedsiębiorca może mieć całkowitą pewność, że nie zaskoczą go żadne dodatkowe opłaty. Specjaliści z firmy MAN Financial Services podkreślają, że właściciele firm doceniają również brak zbędnych formalności. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że cały proces przebiega bardzo sprawnie i szybko. Przedsiębiorca nie musi dostarczyć dużej liczby dokumentów. Ponadto nie musi posiadać bogatej historii kredytowej. Warto wiedzieć, że wynajem długoterminowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich właścicieli firm, którzy z opcji ratalnej będą korzystać po raz pierwszy.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na wynajem długoterminowy?

Należy mieć świadomość, że wynajem długoterminowy zakłada, aby dobrać właścicielowi przedsiębiorstwa raty, które będą dostosowane do jego obecnych możliwości finansowych. Godny uwagi jest fakt, że miesięczna opłata nie będzie zależała tylko i wyłącznie od modelu samochodu dostawczego. Istotne znaczenie będzie miał także czas najmu. Można bowiem zdecydować się na rok lub trzy lata. Jak zostało już wspomniane wcześniej najlepszym rozwiązaniem będzie skonsultowanie się z przedstawicielem firmy specjalizującej się w finansowaniu zakupu samochodu. Można bowiem będzie ustalić z doradcą dokładne warunki. W ten sposób można będzie mieć całkowitą pewność, że użytkowanie wysokiej jakości samochodów dostawczych w żaden sposób nie przyczyni się do obciążenia budżetu przedsiębiorstwa. Właściciel nie musi również martwić się ewentualną utratą wartości samochodów.

jak zabezpieczyć antene

Redakcja globaltrance.pl

Nasz specjalistyczny zespół doradzi Ci w zakresie elektroniki, finansów, lifestylu, marketingu oraz pracy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Artykuły BHP