globaltrance.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Drukarnia internetowa
Biznes

Drukarnia internetowa: 3 najlepsze produkty reklamowe

Rozwijasz swój biznes albo szukasz nowych możliwości? Sprawdź drukarnię internetową i 3 produkty, które pomogą Ci w reklamie.

Drukarnia internetowa: zamawiasz online!


Drukarnia internetowa to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób oraz firm, które potrzebują gadżetów reklamowych. Sposób zamawiania oraz realizacji złożonych projektów jest bardzo prosty i nie wymaga bezpośrednich kontaktów. Cały proces odbywa się online, od wyboru danego produktu, po przesłanie szczegółów dotyczących jego parametrów.

Dostępne na stronie drukarni internetowej zakładki i sekcje ułatwiają wybór rodzaju gadżetu czy materiału reklamowego. Do każdego produktu przygotowano wytyczne oraz możliwe opcje wydruku: format, nakład i cenę.

Oferta drukarni internetowych jest bardzo szeroka. Zamówimy w nich praktycznie wszystko, co wymaga nałożenia na produkt obrazka lub napisu. Kategorie dostępne na stronie drukarniaonline.pl to m.in: ulotki, wizytówki, plakaty, katalogi, kalendarze, notesy i papiery firmowe. Oprócz standardowych form reklamy, firmy i osoby indywidualne mogą skorzystać z gadżetów reklamowych. Kubki, długopisy, plecaki, a nawet parasolki i termosy – to tylko niektóre z propozycji produktów, które mogą być stworzone z Twoim logo.

Przedstawimy Ci dziś 3 najciekawsze produkty, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes. Nasze propozycje będę odpowiednie dla osób, które dopiero rozwijają własną firmę, jak i dla tych, które chcą spróbować nowych form promocji.

Drukarnia internetowa: top 3 produkty

Choć mogłoby się wydawać, że reklama online zdominowała marketing, to nadal w bezpośrednim kontakcie istotną rolę odgrywają drukowane materiały reklamowe.

Numer 1: wizytówki

Na pierwszym miejscu umieściliśmy wizytówki, które wygrywają w rankingu najprzydatniejszych materiałów promocyjnych w wielu branżach. Networking, choć częściowo przeniesiony już do digitalu, prężnie działa w środowisku naukowym i akademickim oraz stricte branżowym. Nadal część gałęzi polskiej gospodarki opiera swoje relacje na bezpośrednich kontaktach, są to chociażby firmy budowlane i ekipy remontowe. Tutaj prężnie działają polecenia i przekazywanie kontaktów. Jesteś hydraulikiem, układasz płytki lub malujesz ściany? Zostaw garść wizytówek po zakończonym zleceniu, żeby inwestor mógł polecić Cię znajomym.

Numer 2: kalendarze

Kolejny produkt, który świetnie działa w wersji papierowej to kalendarze. Drukarnia internetowa ma w swojej ofercie kalendarze biurkowe, a także kalendarze w formie notesu. Umieszczenie na nich swojego brandingu niemalże gwarantuje, że obdarowana kalendarzem osoba będzie miała styczność z naszą marką czy wybranymi komunikatami przez cały rok. Kalendarze przydadzą się w branżach czy zawodach, gdzie kluczowa jest motywacja. Jesteś trenerem lub dietetykiem? Kalendarz z planerem dobrych nawyków będzie strzałem w dziesiątkę.

Numer 3: druk wielkoformatowy

Trzeci produkt z TOP 3 drukarni internetowej to nawet nie produkt, a cała kategoria. Druk wielkoformatowy. Jego możliwości są ogromne, od kolorowych banerów po designerskie plakaty, które mogą ozdobić wnętrze restauracji, salonu kosmetycznego czy biura. Gdzie się sprawdzą? Wszędzie tam, gdzie chcemy zrobić wrażenie na kliencie. Jeśli masz pracownię architektoniczną albo jesteś projektantem wnętrz, wydrukuj swoje najlepsze realizacje w dużym formacie.