Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest śr 27 maja, 20 00:38

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Konkurencja widzę nie śpi. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

wysłany życze dobrych wyników każdemu dj'owi pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

dobra to jestem i ja jak sie tak bardzo setow domagata :P

wiem ze jak zwykle bedzie bla bla, ale nie jestem profesjonalista a bledy moga sie kazdemu przytrafic... wysylam swojego sklejonego mixiora pzdr

Only Electronic Sound ~ And Never Forget << Dino Fakesch

http://www.myspace.com/deeevv

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Jak się słucha pseudo trance'u od Arminka to można usnąć, fakt :P

Powodzenia konkurencji ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Asteski pisze:

mozesz rozwinac mysl ? bo chyba nie wiesz co piszesz ! Armin dla Ciebie gra i tworzy pseudo trance tak ?

chyba zostawie to bez komentarza bo nie chce sie denerwowac ]:)

http://www.myspace.com/jerrymatemusic http://www.myspace.com/promaidmusicagency http://www.promaidmusic.com

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

jerry mate pisze:
Asteski pisze:

mozesz rozwinac mysl ? bo chyba nie wiesz co piszesz ! Armin dla Ciebie gra i tworzy pseudo trance tak ?

chyba zostawie to bez komentarza bo nie chce sie denerwowac ]:)

Tak ! Oto pseudo tranceowcy:

Inpetto, Deadmau5, Sied van Riel, Leon Bolier, First State, W & W, Re-Ward, The Blizzard, Ankhen, Gareth Emery, Cosmic Gate/Nic Chagall, Adam K & Soha, Glenn Morrison, Jerome Isma-Ae, Joop, Jochen Miller, Andy Duguid, Martin Roth, Ali Wilson, EDX, Mr. Pit, Michael Cassette, Arnej, Richard Durand, Tenishia, Marcus Schossow, Jonas Steur, Zoo Brazil, Wippenberg, David West, Tiesto, Armin van Buuren, Moari, Mac & Mac, Solarstone, Orkidea, Ferry Corsten (2008), Kyau And Albert, M6, Fei-Fei, Messler, Virtual Vault, Dyor, Dave Schiemann, P.A.F.F, Chris de Deed, Ohmna, Simon & Shaker, Dash Berlin, Markus Schulz.... (podziękowanie dla Pensive)

Częśc z nich NIE są w ogóle producentami Trance, ale DJ'e grają tak jak to by był Trance a najlepsze jest to, że ludzie uważają Deadmau5'a za producenta Neo Trance :haha:

Prawdziwy Trance reprezentują np. Simon Patterson, Sean Tyas, John O'Callaghan, Activa, Sebastian Brandt, Paul Webster, John Askew itd.

Odrazu ostrzegam - nie chcę rozpoczynać bezsensownej dyskusji - kolega prosił tylko o rozwinięcie myśli i na tym kończe ten temat.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

jerry mate pisze:
Armin dla Ciebie gra i tworzy pseudo trance tak ?

Asoty fakt faktem jakiś czas temu nie były zbyt zachwycające.. Ostatnio się to poprawiło.
ale w Kwestii Tworzenia, to ja muszę sie niestety zgodzić.. ;)
"Human" w Remixie Armina to nic Innego jak Pop-Trance..
"Going Wrong" podobnie.. ;)

jerry mate pisze:
bo chyba nie wiesz co piszesz !

Ja nie chcę tu nikogo Bronić, ale Chyba każdy ma swój gust i o nim nie powinno się dyskutować? :) :P

// Przepraszam za offtopic, Musiałem. ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Proponuje załóżcie sobie nowy temat "Co możemy nazywać trance" i tam kontynuować swoją dyskusje, bo nie sądzę, żeby się na tym zakończyło :)
Dziękuję za uwagę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

dobry pomysł Kazo:)
ps. jest :D http://www.globaltrance.pl/forum/topics14/co-mozemy-nazwac-trance-vt5260.htm#36769

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

bober^ pisze:
Ja nie chcę tu nikogo Bronić, ale Chyba każdy ma swój gust i o nim nie powinno się dyskutować? :) :P

No wlasnie to jesli o gustach sie nie dyskutuje to po co ten czlowiek to napisal ze to pseudo trance i wymienia producentow to jest smieszne !! ja jeszcze nigdy nie krytykowalem ze to jest to ze to tamto i nie wypisywalem glupot jak cos mi sie nie podoba nie sluchalem tego, nie gralem, nie dyskutowalem omijalem to i juz, a wybieram to co uwazam ze jest dobre i tyle ale nie mowilem ze cos jest pseudo bo to glupota, fakt pomieszalo sie bardziej teraz ale mimo wszystko da sie odroznic te style, jednemu sie podoba to, innemu cos innego i ok to co mam go juz krytykowac ze co ty sluchasz ? koniec tematu
pozdro

http://www.myspace.com/jerrymatemusic http://www.myspace.com/promaidmusicagency http://www.promaidmusic.com

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

ajjj, poszło i ode mnie coś.. :mmm:
Debiut, masa błędów z pewnością..dodatkowo problemy z kompem i ostatecznie wątpliwości czy czas na nadesłanie seta minął kilka minut temu czy minie dopiero za niespełna 24 godziny od teraz...
No i ostatecznie poleciało dzisiaj o 23:59 żeby nie ryzykować.. ;)

Powodzenia! ..i do usłyszenia :bye:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Mija dzisiaj tj. w środę o 24:00 więc spokojnie bo na pewno zdążyłeś :-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Zostały ostatnie godziny na nadesłanie setu :) W czwartek lub piątek powinien pojawić się Time Table :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Ha widzę, że mamy paru "muzykograjków" z Lublina, co cholernie cieszy :) Cóż nie pozostaje nic innego jak życzyć wam panowie, jak najbardziej "czystych" setów.... powodzenia.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Ar2r pisze:
Ha widzę, że mamy paru "muzykograjków" z Lublina, co cholernie cieszy :) Cóż nie pozostaje nic innego jak życzyć wam panowie, jak najbardziej "czystych" setów.... powodzenia.

Dzięki za życzenia, przydadzą się na pewno ;)
Jak wysłałeś coś od siebie, jak najszczerszego powodzenia życzę! ..i do usłyszenia :)

P.S>
I jeszcze w którymś z wcześniejszych podstron pewna pani z Lublina się deklarowała.. Może i od Niej ostatecznie coś poszło na konkurs:)

Pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

No to ja też posłałem :P Wystarczyło Link i Tracklistę wysłać ?? Czy jakieś namiary na siebie też ?? :D
Mój secik będzie bardziej leciał w stronę progressive, mam nadzieję że się spodoba :) Robiłem go z dwa dni, ale rano nie miałem czasu, bo wiecie szkoła nauka, więc zostawało popołudnie. Jakieś tam już doświadczenie mam, od dłuższego czasu robię takie swoje małe podsumowania kilku ostatnich miesięcy, dla znajomych i oczywiście dla siebie również. Ogólnie muzyka to moje główne hobby więc jakaś lamką i świerzakiem w tym temacie nie jestem :) Pozdro i do usłyszenia :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

djlion pisze:
Wystarczyło Link i Tracklistę wysłać ?? Czy jakieś namiary na siebie też ?? :D

I wpisowe 20zł na moje konto - żart 8)

Jeśli wszystko się zgadza to niebawem dostaniesz potwierdzenie otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia. W ciągu następnych dwóch dni umieścimy time-table a w czasie trwania setów zapraszamy na nas irc chat :-) Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony śr 07 sty, 09 20:10 przez Feles, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Można wiedzieć kto wchodzi w skład jury? I kiedy dokładnie (w jaki dzień) będą transmitowane sety?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Asteski a możesz przeczytać co pisałem post wyżej?
Cytuj:
W ciągu następnych dwóch dni umieścimy time-table

Co do jury to odpowiedź masz w temacie konkursu: http://www.globaltrance.pl/Czytaj,Szcze ... 622,0.html
Cytuj:
Pamiętajcie tylko wasze głosy się liczą! Po wyemitowaniu danego setu będziecie mogli na niego głosować na specjalnej stronie, na której trzeba będzie zalogować się używając loginu i hasła z forum.

Ostatnio zmieniony śr 07 sty, 09 20:13 przez Feles, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

nie ma jury, lud będzie głosował

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.