Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest śr 27 maja, 20 00:40

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Ja nie mówię o wyższości jednego gatunku nad drugim bo to zależy od człowieka. Tylko trochę dziwne jest że kolejne edycje pod rząd w konkursie GlobalTrance wygrawają sety nie mające z trance nic wspólnego.

A co do zasypiania to Ty wysłuchasz mój set, ja Twój i opowiemy sobie co nam się śniło, ok? :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Goldie, ja nie widzę najmniejszego związku miedzy nazwą GT a gustem muzycznym laureatów konkursu :P

Portal już od paru ładnych lat przybliża szerszej społeczności czym jest muzyka trance, ale Dj Competition nie jest skierowany tylko i wyłącznie do Dj'ów trancowych.
Druga sprawa że setów trancowych jest w każdej edycji sporo i bez obrazy dla zwolenników tych brzmień, trudno mi z nich znaleźć coś oryginalnego i ciekawego :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Goldie, to trance w nazwie konkursu to tylko taka przykrywka żeby myślano że trzeba wysyłać trancowe sety :D A tak wcale nie jest :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Calderon Levi pisze:
Goldie, ja nie widzę najmniejszego związku miedzy nazwą GT a gustem muzycznym laureatów konkursu :P

Hmmm, GlobalTrance DJ Competition 006. Ja jednak widzę związek.

Co do całej reszty to się zgadzam, a w szczególności z ostatnim zdaniem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

GlobalTrance wcale nie oznacza, ze to tylko "siedlisko" ludzi sluchajacych trance sa tutaj ludzie, DJ i producenci ktorzy z Trance maja bardzo niewiele wspolnego i szczerze wedlug mnie bardzo dobrze w koncu mamy opinie itp ludzi sluchajacych przeroznych stylow i to wlasnie tez znajduje swoje odbicie w konkursie (imo na cale szczescie) bez obrazy dla AH.FM, ale sluchajac tego konkursu (z reszta biorac w nim udzial) nie chcialbym slyszec non stop trancowych setow imo by sie zbytnio nie wyroznialy i konkurs stal by sie zbyt monotonny i co za tym idzie nudny, ale to tylko moje zdanie:P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Goldie pisze:
A co do zasypiania to Ty wysłuchasz mój set, ja Twój i opowiemy sobie co nam się śniło, ok? :P

Ok, skoro tak mówisz ;) Tyle że pisząc o trensie nie miałam na myśli Twojego seta, bo szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, że usłyszymy też coś od Ciebie - i bardzo fajnie.
Dlatego nie obrażaj się proszę, bo nie chciałam Cie w niczym urazić. A to, że będziesz chciał pospać na moim to słodkich snów, ale uważaj bo to mogą być koszmary :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Nawiązując do Twojej wypowiedzi Noir .. to dopowiem że słuchanie setów tranceowych w których co trzeci usłyszysz te same numery to Ja podziękuję .. Ja jestem z tej małej rzeszy i postaram się przygotować dla Was delikatnie techno minimalowy secik i nóż widelec może się spodoba ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Elle pisze:
Dlatego nie obrażaj się proszę, bo nie chciałam Cie w niczym urazić. A to, że będziesz chciał pospać na moim to słodkich snów, ale uważaj bo to mogą być koszmary :D

A już zarzucałem focha :D Koszmarów się raczej nie spodziewam, choć kto wie.

natural. pisze:
Nawiązując do Twojej wypowiedzi Noir .. to dopowiem że słuchanie setów tranceowych w których co trzeci usłyszysz te same numery to Ja podziękuję

Jeszcze się zaraz okażę że co drugi numer brzmi tak samo :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Dobra już, nie sprzeczać się, nie lubicie to nie słuchajcie proste! Mamy już Nowy Rok (mój pierwszy post w tym roku :D), więc liczę na zaangażowanie osób, które jeszcze nic nie skleciły na konkurs, czas nagli. Jaki to będzie styl to już sprawa drugorzędna. Jeśli chodzi o mnie to naturalnie na pierwszym miejscu stawiam TRANCE, ale podkreślam, że liczę na klimaty progressive house, techno, mnml, a nawet dobry hardstyle, hard techno ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Heh ja przyjechałem na 2 dni do Krakowa specjalnie żeby nagrac seta na konkurs. Zrobiony w pośpiechu i trochę nie poukładany tak jakbym tego chciał, ale trudno bo gdybym tego nie zrobił teraz to niestety później nie miałbym już takiej możliwości. W każdym bądź razie set wysłany i czekamy na resztę wyjadaczy oraz nowe mięso :-P Powiem tak, że minimalna ilośc setów do rozpoczęcia konkursu już jest, ale czekamy na więcej. Znając życie i jak wiemy z doświadczenia z poprzednich edycji najwięcej zgłoszeń będzie w ostatni dzień i przed samą 24 :-D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Chciałem się na początku przywitać, bo jestem Tu nowy ;)
Swojego seta już wysłałem, w drugi dzień świąt, i myślę, że nie będzie kłuł w uszy :)
Starałem się wpleść kilka gatunków muzyki, od Trance przez Minimal, Na Breakbeacie kończąc. :D

Jeśli już mowa o Jednostajności setów Trancowych..
Na pewno kilka produkcji się powtórzy, bo Koniec Roku za nami, i zakładam że każdy, kto miksował Trance chciał zrobić podsumowanie Roku.. :D
Już z niecierpliwością czekam na ogłoszenie wyników. :dribble:

Pozdrawiam ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Cytuj:
Na pewno kilka produkcji się powtórzy, bo Koniec Roku za nami, i zakładam że każdy, kto miksował Trance chciał zrobić podsumowanie Roku.. :D

racja na pewno w trancowych setach będzie sporo tych samych wałków, które są ciągle katowane na trancowych setach i audycjach, tak przeważnie jest a szkoda, ja nie nagrałem na tą edycje trancowego seta ale z pewnością gdybym nagrał to starał bym się żeby było w nim coś oryginalnego i takiego nie specjalnie "obgranego" że tak powiem:)
Cytuj:
Już z niecierpliwością czekam na ogłoszenie wyników. :dribble:

hehe to musisz faktycznie bardzo czekać na konkurs bo jeszcze się nie zaczął a już czekasz na wyniki :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Sunriser pisze:
hehe to musisz faktycznie bardzo czekać na konkurs bo jeszcze się nie zaczął a już czekasz na wyniki :D

wiem, że się nie zaczął. :D Tylko ten czas po prostu się dłuży :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

secisz gotowy ... rano jak wstanę postaram się już wysłać
to czekamy czy się spodoba Moja amatorka :mmm:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

moj juz wyslany :) powodzenia wszystkim zycze :D pozdrawiam :bye:

http://www.myspace.com/jerrymatemusic http://www.myspace.com/promaidmusicagency http://www.promaidmusic.com

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Sunriser pisze:
ja nie nagrałem na tą edycje trancowego seta

sądząc po podpisie mocno zadipujesz :) Cieszy mnie to bo ja podobnie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Cytuj:
sądząc po podpisie mocno zadipujesz :) Cieszy mnie to bo ja podobnie :)

jakoś ostatnio bardziej od trancu kręcą mnie klimaty deep housowe:), aż tak mocno to może nie ale set będzie trochę deep housowy, poza tym może trochę mnml i ogólnie house, w sumie taka papka wyszła:)
fajnie że ty tez nagrałeś coś deepowego :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

U mnie tylko i wyłącznie deep house, hym jak nigdy. Do tej pory wyłącznie trensowałem w konkursie :) No to sobie posłuchamy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Fajnie że tak różne style już możemy wymienić :P
Mam nadzieję że będzie Nam się dobrze słuchało :) Ja tam debiut i wcale niczego się nie spodziewam ale może Kogoś lekko przkonam do muzyki minimalowej jakoś bardziej :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Nagralem wczoraj małe conieco z nudów.. :D

39 tracków, 4v4 przez godzine. Rozsiew poprzez minimal techno do progressive, tribal house. Do usłyszenia :D

;(

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.