Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest śr 25 lis, 20 11:36

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

No i pierwszy dzień za nami :D Działo się oj działo... na IRCu kupa ludzi, kupa śmiechu no i było co posłuchać. Dzisiaj osobiście najbardziej mi sie podobał secior sebvantecha. Reszta też spisała się bardzo dobrze tak więc tym bardziej jestem ciekaw reszty startujących. Mnie w tym tygodniu już nie będzie na ircu bo pracuje tak więc powodzenia i dobrej zabawy! :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

dzisiaj to sie bedzie dzialo :) Matt Tears, ja (reszty uczestnikow nie kojaze;]) tak więc naprawde warto sluchac! :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Przydałyby się linki do setów :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

no i dzisiaj kolejny dzien "rywalizacji" chociaz ja tak tego nie traktuje ;P hehehe
pozdraaawiam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam ;) na 18.00 hehe ;) bedzie fajnie ;) aaa moze nawet lepiej niz wczoraj ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Grrrr szkoda że nie mogę posłuchać na żywo. Ehhhh....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Nie gwarantuję, że będę już na 18.00, ale na 21.00 powinienem się wyrobić :) Pozdrawiam forumowiczów i życzę powodzenia uczestnikom konkursu.

Wczorajszy dzień był bardzo udany jak przystało na inaugurację letniego konkursu, niestety dane mi było usłyszeć tylko 3 sety - końcówka była mistrzowska :) Oby tak dalej!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Mozna by zrobic ranne powtorki wczorajszych setow, dla tych ktorzy nie mogli sluchac, ale teraz to juz za pozno.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Yyyy. Do 18:00 lecą sety z poprzedniego dnia :) Więc jak ktoś chce słuchać to może o każdej porze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

yaper, jesli chodzi Ci o moją koncowke to dziekuje :D Dzisiaj od godziny 18 do 23 jestem od świata odcięty i podziwiam robote rywali :] Co do powtorek, właśnie słucham D_G_Project, moj set pewnie nie zdazy poleciec przed 18, a wczoraj uciekłem po 23 i nie wiem nawet czy dograł sie do konca ten fragment 7 minut ktore urwało, gdyby ktoś mnie oświecił byłbym wdzieczny :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Dograł się ;) Dodatkowo twój poleci jeszcze o 17:00, więc Ci co chcą usłyszeć końcówkę seta Calderona, będą mieć okazję

Juma zaoferował dodatkową nagrodę, dla wybranego seta.

Nagroda specjalna by Juma:
Set wytypowany przez Jume, będzie guestmixem w jego audycji Eternal Trance w radiu Revolusic.com. Gośćmi w Eternal Trance byli już m.in Joni Ljungqvist, Peter Dubs, Sunny Lax.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

tez mi nagroda hahahaha

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

czemu Juma nie bierze udziału w konkursie ??:> :P

Una Hamm. Progressive is dead :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Odpowiedź jest tylko jedna :P Nie przysłał seta ;)

Matt_Tears pisze:
tez mi nagroda hahahaha

Mercedesa przyślemy pocztą :P Dla początkującego zawsze to jakaś forma docenienia ;]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

mosad pisze:
czemu Juma nie bierze udziału w konkursie ??:> :P

za slaby jest

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Cytuj:
tez mi nagroda hahahaha

Sorry master, jesteś za bardzo pr0 abym z Tobą dyskutował, ale poczatkującemu pozwoli się co prawda troche wypromować, ale pozwoli... To, że prowadzisz autorską audycje, itp. nie znaczy, że musisz z siebie gwiazdora zgrywać... <_<

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Muszę przyznać, że cenię sobie audycję Jumy i miło, że wyszedł z taką inicjatywą. Niestety nie każdy ma możliwość gry chociażby w radiu internetowym więc będzie to miłe wyróżnienie :) Ja się zastanawiam jeszcze czy by może zwycięzcy całego konkursu nie załatwić dodatkowo miejsca w ramówce radia SenseGenerate.fm :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator

biotic pisze:
Cytuj:
tez mi nagroda hahahaha

Sorry master, jesteś za bardzo pr0 abym z Tobą dyskutował, ale poczatkującemu pozwoli się co prawda troche wypromować, ale pozwoli... To, że prowadzisz autorską audycje, itp. nie znaczy, że musisz z siebie gwiazdora zgrywać... <_<

zgrywa sie chlopak no :haha:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Nagroda nie nagroda ale zawsze wyroznienie, to 1

2 - to proponuje CI kolego Tears nie smiac sie zbytnio z mojej audycji, dlaczego?? Otoz dlatego ze bedziesz mial takie prawo dopiero wtedy gdyi sprowadzisz do swojej audycji tylu gosci pokroju Hydrusa, Polnera , Joniego, Carla B , Maoriego, Laxa , Dubsa , Tranzidenta , Underwatera, Lady Waks i innych i zagrasz te 50 episode`ow.

Cheers Big Ears.
Juma

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

hehe ja Ci powiem tak Ty sie smiałes wczoraj ze mnie wiec ja sie smieje i z Ciebie ;)

u mnie tez grały gwiazdy i nie mam zamiaru sie chwalic ;) chociaz jak Ty to robisz to prosze bardzo:

Show Touch The Vibe Session:
Super8 & Tab, Amex, Re:Locate, Andrew Bennett, Bart Claessen, Suzy Solar, Mr Sam, Saint Rush, Manuel le Saux, Jennifer Rene, Kris O'Neil, Gareth Emery, Niklas Harding, Greg Downey.

Show Feel Free:
-> Daniel Kandi (Denmark) - [01.07.2007] - FF 002
-> Amex (Italy) - [08.07.2007] - FF 003
-> Aurosonic (Russian Federation) - [15.07.2007] - FF 004
-> Martin Roth (Germany) - [22.07.2007] - FF 005
-> Suzy Solar (USA) - [29.07.2007] - FF 006

jakies ale?? cos ?? heh

poza tym wczoraj dowiodłes ze jestes bardzo smiesznym i załosnym człowiekiem ;] nigdy nie smiałem sie z Ciebie ale skoro Ty zaczałes ze mnie to i ja bede Ci zycie uprzukrzał na kazdym kroku ;)

PS. i nie sadz sie tym kto u Ciebei zagrał bo ot naprawde nie jest wazne ;) ja swoich artystow wypisałem tylko dlatego ze mnie zmusiłes ;)

dla mnie liczy sie zupełnie cos innego niz kto zagrał na mojej audycji ;) haaa ale skoro dla Ciebie tylko to sie liczy ?? to chyba cos oznacza ;)

baj :) i nie mam zamiaru z Toba dyskutowac ;) - zje**** mi k***a wczoraj wieczor tylko tymi swoimi docinkami ;]

~~~~~
edit
nie używamy wulgaryzmów
szneke

Ostatnio zmieniony wt 14 sie, 07 09:56 przez Matt_Tears, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Matt jeśli masz zamiar sie kłócić z Jumą, zrób to na priv. Nikt nie ma zamiaru czytać Twoich wyzwisk i wulgaryzmów. Następna taka akcja będzie nagrodzona ostrzeżeniem.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.