Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest śr 27 maja, 20 00:33

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

I niewiem czemu to przeciez tylko zabawa dlamnie starczy to ze puscili moj set w tym radiu :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Dobrze że to nie było starcie w realu, bo niektórzy już dawno opuściliby klub z podbitymi oczami :D Dzięki temu, że zabawa jest online można się czasem czuć bezpieczniej - jak komuś nie wyjdzie przejście to nie musi się obawiać że dostanie pomidorem :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Również uważam że Marrel zdecydowanie za nisko, dla mnie to był jeden z najlepszych setów w konkursie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

DJ Jackor, taką postawę w 100% popieram. Natomiast wszelkie ironiczne komentarze wzbudzają we mnie odruchy wymiotne. Gardzę takimi ludźmi i nic na to nie poradzę!

Sama Elle wie, że nie przepadam za muzyką, jaką pociska, ale nie jest to powodem, żeby szydzić z jej ewentualnych osiągnięć. W końcu decydują ludzie, a im może się taki a nie inny set spodobać. Pamiętajcie, jest nas wielu na świecie i należy szanować preferencje pozostałych.

To by było na tyle.

PS: W takim przypadku czekam na miejsce 1 dla Elle! :mmm:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
no i drugi sposrod moich 3ech faworytow juz odpadl z rywalizacji o 1 miejsce ;/

po Guddku trafilo na Deep In Calm

czekam na 1 miejsce dla Wieczora ;]

[ Dodano: Sob 31 Sty, 09 18:33 ]
Feles pisze:
KD3 secik na wielki plus bo dzięki niemu zakochałem się w: Mark Van Linden & Milkwish - Dark Stripes (Fusion F & Come T Remix)

Jarek (Fusion F) bardzo jest rad ze sie podoba i pozdrawia;]

a ja polecam nowy remix chlopakow dla Steve Mill'a - Equalize (Fusion F & Come T Remix)

"robi niezla furore.... gral to Pole Folder czy Trafik, a beatportal wyroznil jako jeden z 20 najlepszych numerow wydanych ostatnimi czasy"

zachaczyl o top 100 beatport progressive house

https://www.beatport.com/en-US/html/con ... alize%20It

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Dziekuje wszystkim za glosy na mnie.. niestety nie moge uczestniczyc w czacie bo jestem w pracy ;)

goraco pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Dzieki serdeczne za udzial i dobra zabawe jak rowniez za wszystkie glosy na mnie :) czekamy na miejsce 1 :bye: Tym czasem do uslyszenia w nastepnej edycji

Pozdrawiam

http://www.myspace.com/jerrymatemusic http://www.myspace.com/promaidmusicagency http://www.promaidmusic.com

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

No i doszliśmy do finałowego dnia :D Dzisiaj poznamy 5 najlepszych setów. Zapraszamy do słuchania i odwiedzenia naszego czatu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

niestety pierwszej 3 niemoge sluchac ;(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Startujemy z 15minutowym poślizgiem dla lekkiego dreszczyka emocji :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

lekkiego ja juz niemoge wytrzymac z godzine na godzine jest coraz gorecej :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
wielkie dzieki za wsparcie i glosy ktore przyczynily sie do osiagniecia "pudla" przez moje dzieło ;]

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Ja również dziękuje tym bardziej, że tym razem miałem okazję skoczyc 10 oczek w górę w porównaniu z poprzednią edycją. Najbardziej jednak cieszy mnie fakt, że wielu osobom mój set przypadł do gustu i dostałem od nich wiele pozytywnych komentarzy. Dzięki dla tych którzy na mnie głosowali nie dlatego, że jestem tutaj adminem a dlatego, że moje wypociny się spodobały.

Gratki dla KD3 - liczyłem, że zajmie wysokie miejsce bo zagrał genialnego seta oraz dla Elle, która tym razem w top 3! :-) Przedwcześnie jeszcze złoże gratulacje Garrettowi bo nie wyobrażam sobie tego konkursu bez niego na pierwszym miejscu i mimo, że do ogłoszenia wyniku zostało ~30 minut to jestem pewien, że podium należy do niego.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

BRAWO GARRET!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

pełen szacun Garrett. jak widać zatriumfowała jedyna, prawdziwa i słuszna muzyka :)

brawo :)

Una Hamm. Progressive is dead :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Feles pisze:
Dzięki dla tych którzy na mnie głosowali nie dlatego, że jestem tutaj adminem a dlatego, że moje wypociny się spodobały.

:F

także gratulacje dla garretta, świetny secisz :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

19 miejsce.. :D Nie jest źle jak na debiut, prawda? :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Wielkie gratulacje dla Felesa, którego set od początku bardzo mi się podobał i zakochałam się w Grindhouse, dla Raptorka, którego dzieła są po prostu idealne i dopięte na ostatni guzik, KD3 zrobił coś niesamowitego, szczególnie początek seta zwala z nóg i przyprawia mnie o dreszcze na placach, oraz najważniejsze - wielkie gratulacje dla Garretta za najlepszy set edycji :)

Osobiście chciałam podziękować za głosy oddane na mój set, zdaję sobie sprawę że jeszcze wiele brakuje mi aby dorównać takim djom jak Wy, bo tak na prawdę jestem początkująca, nie wystarcza kochać to co się robi, trzeba jeszcze robić to idealnie. A ja nie jestem idealna. Z pewnością u wielu ten wynik wywołał mieszane, być może nawet negatywne uczucia, nie chciałabym aby wywołało to kontrowersje. Jeszcze raz dziękuję za szczerze niespodziewany prezent.. Pozdrawiam.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Dzięki za głosy i :D cieszę ze moj set dotarł do tak wielu osób i się spodobał , tym bardziej jestem :P mile zaskoczony, niespodziewalem sie tego . Gratki dla pozostalych uczestnikow top20 . Sety byly bardzo urozmaicone oraz na wysokim poziomie a co za tym idzie bylo bardzo ciekawie . Jeszcze raz szacun dla tych co na mnie glosowali :haha:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

W 20 wybranych setach miejsce znalazło się tylko na 4 moje propozycje. Z czego KD3 najwyżej. Graty dla Garetta, szczęśliwej 5 i wcale myślę nie mniej szczęśliwej garści pozostałych uczestników. Spłodziliście kawał dobrych setów do wyboru do koloru :) No i dziękuje za wszystkie głosy, które sam otrzymałem. Dzięki :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 189 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.