Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest czw 28 maja, 20 01:58

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: św. Mikołaj
Globalowicz
Awatar użytkownika

Tylko nie mówicie mi że nie istanieje, bo się popłaczę :P Ale piszcie co dostaliście, jeśli już dostaliście. Jak nie to znaczy, że musieliście być bardzo niegrzeczni przez ten rok! ]:) Albo że jeszcze do Was przyjdzie :D

01. Co dostaliście od Mikołaja? / Co chcielibyście znaleźć pod choinką w tym roku?
02. Czym lubicie obdarowywać najbliższych?
Właściwie chodzi tutaj o to, żeby napisać, co lubią dostawac kobiety, a co faceci :D Bo z tymi facetami to zawsze jest gorzej.. Jak narazie poszłam na łatwizne i kupiłam tacie skarpetki :D

Mysle że św.Mikołaj na pewno odwiedzi nasze forum i jak zauważy ten temat to weźmie sobie Wasze posty do serca :P

A poniżej taki mały prezencik dla Was:
Obrazek

Obrazek

Ostatnio zmieniony śr 06 gru, 06 15:45 przez Elle, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Ja bylem niegrzeczny i dostalem tylko paczke "Kinder Bueno" ale w paczce ze 20 tyhc batonikow...szkoda ze nie przepadam za slodyczami hehe:D

Wlasnie Elle super temat, zawsze sie zastanawiam co kobieta chcialaby dostac pod choinke...

Ja np chcialbym dostac jakis bilet lotniczy(tani oczywiscie) i bilet wstepu na jakas ogromna impreze:P np Sensation White w Amsterdamie, albo cos na Ibizie:P

Nie no przesadzilem troche...Dlam nie nie liczy sie jakosc prezentu lecz poswiecenie i intencje!!

Pzdr :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

ja dostałem od mojej asi kulę plazmową i cieszę się jak dziecko :P naprawde fajny halun :)
odwdzięczyłem się rękawiczkami i taka fajna szkatułeczką na biżuterię. podobno sie podobalo :heart:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Ja nic nie dostałem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

ja chce bilet na Armina :) bo jak mi się nie uda zdobyć to w Mikołaja przestane wierzyć :P heheehe

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

No wiec tak...:) Dzis jest dzien sw. Mikolaja:) Ja jak wstalem to niestety nic nie dostalem,bo rodzice poszli do pracy i pewnie mysla, ze ja nie wiem, ze dzis sa mikolajki;) Ale jak ja przyjde to pewnie jakas mala rzecz dostane jak np. czekoladke czy cos takiego;) W pracy (jestem na stazu) dostalem od ksiegowych(fajnych i bardzo milych:) po mikolaju. Zebralo sie ich troszke,bo w ciagu 10min mialem 4 duze mikolaje:))) I z tego jestem zadowolony:) Liczy sie pamiec i checi!!! Do domku jak przyjde to pewnie dostane rowniez cos czekoladowego:) A jak nic nie dotane to przciez nic sie nie stanie:) Moja luba:D moze cos mi przyniesie:)
W tym roku chcialbym dostac maszynke do wlosow firmwa, bo mi sie zepsula:P Ale moja luba juz o tym wie;)
Co do kupowanie prezentow najblizszym to jest maly zawsze problem:) Mojemu tacie tez kupilem kiedys skarpetki:) lub kupuje jakies dezodoranty,wode toaletowa lub cos w tym stylu.Jesli chodzi o facetow to hmm....jesli jest sie z nimi i jesli dziewczyna ma swojego chlopca:) to powinna wiedziec co kupic,prawda?:) Co do kobiet to jest tak samo:) Ja jestem ze swoja Justynka 2 i 3 miesiace, wiec jestem juz bardziej w te sprawy sprawny;) , wiec wiem co chce lub co chcialaby dostac:) W tytm roku mozliwe , ze kupie jej firmowa prostownice:) Wiem,ze chce,a ja wiem, ze nie jest az taka tania, ale mam juz pieniazki odlozone, wiec jest dobrze. No chyba, ze zajdzie taka opcja, ze zmieni sobie prezent, bo kobieta zmienna jest;) pozdrawiam i zycze wszystkim milych Mikolajkow :haha:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

a tak w ogole to w moich stronach sie przyjelo, ze dajemy sobie prezenty pod choinke, a na mikolaja raczej drobne upominki. ale z tego co wiem, w wielu domach to wlasnie mikolajki sa glownym dniem obdarowywania a w niektorych to na gwiazdke w ogole sie prezentow nie daje! choinka bez prezentow? czemu ludzie sobie to robia???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Feles pisze:
Ja nic nie dostałem.

Nie katuj sie, Mikołaj nie miał jak przylecieć, bo mu się sanie zepsuły, a renifery zachorowały. Ale już mi ten prezent dla Ciebie podrzucił przy okazji :D Także na weekendzie przekaże :P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Ja zrobiłem wam prezent ale widze ze sie nie spodobał :confused: http://ds.pk.edu.pl:8080/~feles/viewtopic.php?t=2210

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

biigos pisze:
Nie no przesadzilem troche...Dlam nie nie liczy sie jakosc prezentu lecz poswiecenie i intencje!!

Biigos masz racje :) Choćby malutki cukiereczek, ale liczy się przede wszystkim sam gest, intencja no i wtedy jest się szczęśliwym, że jednak ktoś o nas pamięta, mam racje? :) Jak to się mówi "mała rzecz, a cieszy", zwłaszcza, że każdy ma w sobie coś z dziecka i to jest takie kochane.
A co do wypowiedzi zordona, to ja tez nie wyobrażam sobie świąt bez prezentów pod choinką! To jest nawet ważniejsze niż sam Mikołaj :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Ja wysłałam do domu po czekladzie i mikołaju czekoladowym dla mamy, taty i siostry :)
Siostrze do Hiszpanii wysłałam budyń z Kubusiem Puchatkiem na opakowaniu i notesik. :D
A ja od Mikołaja nie dostałam nic, ale rodzice zasponsorowali mi okularki :haha:
A i lizaka dostałam od kogoś sialala :bye: :girl:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

A ja jak byłem w domu na weekendzie to był u mnie Mikołaj i jak zwykle worek słodyczy zostawił przy poduszce :D

A dzisiaj dostałem prezent od kuraka jak sobie obiad robiłem i opryskał mi rękę gorącym olejem, grrr.... :|

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

ja tez nic nie dostalem, buuuuu ;( sam musialem se prezent zrobic i sprawilem se bilet na armina:P
Co do propozycji na prezenty i odnoscie prezentow. Lubie dostawac prezenty, lubie dawac prezenty, ale nienawidze kupowac prezentow, bo nigdy nie wiem co:( Zwlaszcza gdy jestes z kobieta 5 lat, to naprawde lista opcji kurczy sie niemilosiernie, bo ilez razy mozna kupowac perfumy, dezodoranty, kolczyki?! - jednym slowem KATORGA.

Kai_Dei, mnie tam Twoj prezent sie podoba. Dzieki:)

Anusia, Twoja rodzinka z takim mikolajem jak Ty ma raj na ziemi, zazdroszcze :haha:

pozdro;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

dokladnie, ja tam na Mikolaja nie dostalem nic specjalnego, slodycze, slodycze i jeszcze raz slodycze :D

najwazniejsza jest Wigilia i Święta Bożego Narodzenia, ja jakos specjalnie nie obchodze mikolajek, jakies skromne upominki dla rodziny nic wiecej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

A ja najbardziej czekam na gwiazdkowe prezenty pod choinką ;) Dawniej bardzo wyczekiwalam na Mikołaja, wiadomo, a teraz juz w sumie dzien jak kazdy inny, jakis maly upominek sie dostanie i to wszystko :) dzisiaj dostałam pieniążki, kosmetyki i...słodycze po ktorych juz praktycznie nic nie zostało :girl: Czekam na święta...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

No to mój prezencik dla tych co nie mają: http://ds.pk.edu.pl:8080/~feles/viewtop ... 5447#15447

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

W tym temacie to ja rozdaje prezenciki! :D Robisz mi konkurencje! :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: św. Mikołaj
Globalowicz
Awatar użytkownika
Ja w tym roku zaskoczyłem trochę rodzinkę będąc świętym mikołajem i wybrałem kolorowe skarpetki z tej strony. Najbardziej spodobały mi się te skarpetki ze względu na to, że są bardzo oryginalne, a poza tym bardzo wygodne :D
Obrazek Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: św. Mikołaj
Moderator
Awatar użytkownika

Rose99 pisze:
Ja w tym roku zaskoczyłem trochę rodzinkę będąc świętym mikołajem i wybrałem kolorowe skarpetki z tej strony. Najbardziej spodobały mi się te skarpetki ze względu na to, że są bardzo oryginalne, a poza tym bardzo wygodne :D
Obrazek Obrazek

jak już coś piszesz, to zdecyduj się, czy jesteś chłopcem, czy Basią, bo głupio mieć rozdwojenie jaźni, reklamowy bocie.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.