Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest wt 19 wrz, 17 14:35

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Solarstone - Pure
Globalowicz
Awatar użytkownika

Obrazek

Przewidywana premiera: 21.05.2012
Premiera w Polsce: 12.06.2012
Label: Black Hole Recordings
TL:

01: Pure
02: Jewel (with Clare Stagg)
03: Shake The Demons (with Bill McGruddy)
04: Voyager
05: Where Do We Go From Here (with Betsie Larkin)
06: Fireisland (with Aly & Fila)
07: Requiem (with Clare Stagg)
08: Falcons (with Giuseppe Ottaviani)
09: Please
10: The Spell (with Clare Stagg)
11: Lovers
12: Presence Of The Past
13: Swansong (with Hannah Magenta)

Obrazek

I'm so sorry. I'm just an uplifting boy, you know..

Ostatnio zmieniony pt 27 kwie, 12 16:06 przez matyey, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Premiera w Polsce: 12.06.2012.

Sample na iTunes: http://itunes.apple.com/us/preorder/pure/id522384602

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

O! O! Ależ Solarstone ma tempo! Ale lubię tooo :) Oby tylko poziom produkcji na tym nie ucierpiał a będzie na mojej półce :greedy:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

dla The Spell biorę w ciemno! 12 czerwca jestem w sklepie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Nie dotykam sampli bo nie chcę sobie psuć tej frajdy :)
Bierim w ciemno.
Tylko mam pytanie jedno:
Dlaczego Label: Black Hole Recordings a nie Solaris ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Ze względu na nowy label Touchstone Recordings oraz sprawy organizacyjne. Black Hole daje dużo więcej możliwości.

Co do samego albumu to wałkuję go na okrągło i cholera nie mogę przestać. Rich jest po prostu muzycznym geniuszem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Hubert pisze:
Ze względu na nowy label Touchstone Recordings oraz sprawy organizacyjne. Black Hole daje dużo więcej możliwości.

Co do samego albumu to wałkuję go na okrągło i cholera nie mogę przestać. Rich jest po prostu muzycznym geniuszem.

wiec prosimy o wiecej takich albumow na polskim rynku

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

Hmm, hmm, nie wiem, co mam pisać o tym nowym albumie Solarstone. Gość kompilacje robi mistrzowskie, ale ostatni album Touchstone mną wstrząsnął... negatywnie. Wcale nie dominował tam Trance, a jak już to był dosyć (dla mnie) naiwny i na siłę melodyjny. Chyba nie lubię po prostu tego typu muzyki, a to dziwne, bo stanowi niby mój ukochany gatunek. Mimo wszystko cieszę się z wydania tej płytki w Polsce, na pewno ją kupię żeby obcować z najwyższej klasy muzyką, ale z drugiej strony boję się, że nie trafi znów w moje gusta.

Trancefied pisze:
wiec prosimy o wiecej takich albumow na polskim rynku

Hubert już zapowiedział "Trails We Blaze" tak więc coś w tym kontekście ruszyło :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Chce go na Polskim evencie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Rich jest chyba jednym z niewielu artystów EDM, którzy tworzą muzykę całkowicie sami, bez niczyjej pomocy. Dodatkowo ma opanowane kilka instrumentów i świetnie zna się na inżynierii dźwięku. Ma swój własny oryginalny styl, nikogo nie kopiuje i nie idzie za obecnymi trendami, jest po prostu cały czas sobą. Nic dodać, nic ująć...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

to będzie dobra płyta, bo nawet patrząc na te feautiringi, których kilka jest, to się uśmiecham, bo te osoby trzymają świetny poziom wokalny. Dodatkowo track z chociażby Aly & Fila czy z Ottavianim wprawiają moje myśli w pozytywny nastrój :) Mam szczerą nadzieję, że się nie zawiodę.

[ Dodano: Pią 27 Kwi, 12 23:39 ]
edit:

przesłuchałam previewy na iTunes i musze przyznać, że spodziewałam się więcej. Szkoda, że na krążku braknie bonusowego tracka i The Spell w remixie Pulsera. Zliczając to, co spodobało mi się po tej krótkiej przygodzie: 8 kawałków, między innymi Pure, Falcons, The Spell (wiadomo), Fireisland czy Voyager.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

A jak gatunkowo wypada ten krążek? Bo te dwie kolaboracje zdają się być typowo upliftingowe, czego zresztą nie cierpię. Co właściwie dominuje? Nie chcę psuć sobie odbioru samplami, stąd moje pytanie ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Solarstone:

Cytuj:
I recorded this album as a reaction to all the riven division that's crept into trance over the last 3 years. It's a kickback against nonsense genre terminologies and a fight-back against the self-appointed style councils that try to tell us what music's cool and what the latest must-like is. Against tracks that have such a mish-mash of sound styles that even their producers don't know what they are making. This album is both a purification and celebration of the term TRANCE.

I'm reclaiming it, for all those who just want to dance to music that takes them to another place, for whom this music is a feeling, a passion, a way of life. So I say: Vive La Trance! You need to be proud of what makes you feel good. To all of you who know your own minds, this album contains PURE trance - embrace it!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

moim zdaniem, po odsłuchach jest sporo chilloutu, ale upliftu w tych 1:30 sampli nie zauważyłam. The Spell jest zdecydowanie lepsze w mixie solarstona który jest wypuszczony teraz, a nie w wersji krążkowej, chyba, że na iTunes jest inna wersja niż wyjdzie w PL.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Agntx, weź pod uwagę że Richard potrafi zbudować klimat, którego właśnie w samplach nie złapiesz :) Teraz zadaj sobie pytanie, czy ważniejszy jest klimat krążka i spójność, czy też sub-gatunki jakie tam są umieszczone?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

SKIPPER, dla mnie bardziej istotny jest jednak gatunek bo co z tego, że np. dostanę klimatyczną płytkę pełną upliftu, jeśli ja go zwyczajnie nie trawię? :P Nie mniej jednak nowym krążkiem Solarstone jestem bardzo zainteresowany co by tam ostatecznie się nie pojawiło.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

ja już wiem że kupie bankowo ten album bo uwielbiam styl Rich'a gdy tylko się z nim zetknąłem :D aż dziw bierze czemu Touchstone nie posiadam ale nic straconego :P

http://www.facebook.com/pages/Blue-Wing ... 3801975393

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Hubert pisze:

Zazdroszczę cholernie możliwości odsłuchu takich perełek (podobnie jak było z Group Therapy Beyondów) wcześniej ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Na razie najbardziej oczekiwany album. The Spell każdy już zna , kawałek z Giuseppe też fajny więc czekam na reszte ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

pytanie do Huberta, czy Polski release będzie też w tym jewel case z zaokrąglonymi rogami (zdjęcie u dołu posta)? Czy raczej w standardowym boxie?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.