Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest czw 14 lis, 19 19:54

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nitrous Oxide
Globalowicz
Awatar użytkownika

Krzysztof Prętkiewicz znany jako:
- Dj Speed
- N2O/Nitrous Oxide
- 3rd Moon

Krzysztof Prętkiewicz aka N2O/Nitrous Oxide ma 22 lata i mieszka w Poznaniu. Jego pierwszy kontakt z muzyką elektroniczną sięga początków lat 90'tych. Były to głównie utwory Jean Michel'a Jarre'a, Mike'a Oldfield'a a także grupy Depeche Mode, która wywarła na nim największe wrażenie. W roku 2001 zaczął tworzyć swoje własne produkcje, w których już od samego początku dało się wyczuć potencjał. Nie posiada on wykształcenia muzycznego ani też nie gra na żadnym instrumencie jednak nie przeszkodziło mu to w zdobywaniu umiejętności i doświadczenia w dziedzinie produkcji muzycznej. W chwili obecnej preferuje uplifting trance jednak w przeszłości próbował swoich sił w wielu innych odmianach muzyki elektronicznej. Na co dzień lubi słuchać różnych gatunków muzycznych, stara się nie ograniczać tylko do jednego stylu. Jak sam mówi: „Powstało już tyle utworów trance’owych że naprawdę ciężko jest stworzyć coś innowacyjnego, dlatego też często inspiracji do moich kawałków szukam w innych gatunkach. Bardzo lubię muzykę klasyczną – w brew pozorom ma ona wiele wspólnego z muzyką trance”.

Rok 2006 jest dla Krzysztofa przełomowy. W marcu ukazał się pierwszy winyl w kooperacji z Kamilem Bigajem: 3rd Moon – Diving In The Sky (Somatic Sense/Pro Fuse). Już 3 tygodnie po wydaniu kawałek ten znalazł się na 2 miejscu holenderskiej listy Dutch Dance Charts. Utwór ten ukazał się również na składankach: Dream Dance vol. 38, Technics Dj Set vol. 12 oraz Kontor Maximum Trance vol. 2. W maju natomiast ukazały się 2 kolejne winyle tym razem solowe produkcje Krzysztofa: singiel Waterfall, który znalazł się na 1 miejscu Dutch Dance Charts a także epka: Nitrous Oxide – North Pole/Frozen Dreams wydana nakładem labela Anjunabeats prowadzonego przez znanych producentów Above and Beyond. Utwory te w ostatnim czasie znalazły uznanie wśród wielu znanych i cenionych artystów na całym świecie. Grali je już m in. Armin van Buuren, Ferry Corsten, Tiesto, Paul van Dyk, Above and Beyond, John Askew, Mike Shiver, Ronski Speed, Menno De Jong i wielu innych.

Mimo tych sukcesów Krzysztof nie spoczął na laurach i cały czas pracuje nad kolejnymi utworami: „W najbliższej przyszłości ukażą się kolejne 2 single oraz kilka remixów. Mam nadzieje że utwory te również się spodobają. W planach mam także otwarcie własnego labela, który będzie wydawał głównie muzykę polskich producentów i jak na razie wszystko idzie po mojej myśli.”
Bądźcie czujni bo ten artysta na pewno jeszcze nie jeden raz nas zaskoczy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

marny dj, słaby producent ogolnie mizera poza "north pole" ktore moze byc .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

w sumie dobrego seta w jego wykonaniu nie slyszalem ale Mike Koglin Vs. P.O.S. - Untitled Audio (Nitrous Oxide Remix) >> ten remix mnie powala :shock: :shock: :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

DJ Gibbons pisze:
Mike Koglin Vs. P.O.S. - Untitled Audio (Nitrous Oxide Remix) >> ten remix mnie powala :shock: :shock: :shock:

Dokładnie TAK, wogóle można to gdzieś dostać? bo Ja nigdzie nie znalazłem a jest to najelpszy utwór z TATW128 i 129 !! poprostu cudo

Kilka remixów i produkcji ma bardzo dobrych, do tego gra fajnie, mi się podobai oby tak dalej 8-)

---===06.03.2010 Bydgoszcz, Łuczniczka===---[/center]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: Nitrous Oxide
Globalowicz
Awatar użytkownika

borek.brk pisze:
Krzysztof Prętkiewicz[/b] znany jako:
- Dj Speed
- N2O/Nitrous Oxide
- 3rd Moon

Człowiek, któremu wiele zawdzięczam 8-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

jego nowa nutka grana w asocie 3rd moon - DNA tez moze być

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

DJ Gibbons pisze:
Mike Koglin Vs. P.O.S. - Untitled Audio (Nitrous Oxide Remix)

aj aj aj normalnie...

Masakryczny Gość!

Bezbłędny etc

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Jak dla mnie jeden z najlepszych przedstawicieli muzyki trance w POLSCE. Chodzi oczywiście o tworzenie tego stylu. Jego North Pole był przez kilka tygodni na TOP5 u samego Ferry Corsten'a :D Teraz doceniany jest także przez Above & Beyond. Jego kawałki grane są przez największych dj'ów trance;owych świata. Szacunek dla tego Pana i życzę Mu wszystkiego dobrego i samych świetnych pomysłów.

Mike Koglin Vs. P.O.S. - Untitled Audio (Nitrous Oxide Remix) o ja cieeeeeeeeeeeeeee. Mega kawałek.

Tak to prawda. Ten Pan jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Ostatnio zmieniony ndz 12 lis, 06 22:45 przez Silent Storm, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Nie spodziewałem się,że pan Nitrous Oxide jest polakiem , gdy usłyszałem po ra zpierwszy jego nutę. Kawalek driving in the sky zaskoczył mnie bardzo pozytywnie i słuchaem go mjuż od jakiegoś czasu, ale najbardziej podoba mi się ,,Morning Light''. Uważam ,że gosc ma talent i napewno tworzy jesczez niejeden dobry numer na poziomie :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

jak dla mnie jeden z najbardziej obiecujących producentów w Polsce, jego utwóry North Pole i Vega nieźle wymiatają, zobaczymy czym jeszcze nas zaskoczy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

ta jasne marny producent - hahahahaha :D ty chyba nie tego nitrous oxide słszałeś :P Jego produkcje są na naprawde wysokim poziomie i nie ma co ukrywać że to jeden z nielicznych polaków którzy tworzą trance na światowym poziomie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

AdriaNo pisze:
ta jasne marny producent - hahahahaha :D ty chyba nie tego nitrous oxide słszałeś :P Jego produkcje są na naprawde wysokim poziomie i nie ma co ukrywać że to jeden z nielicznych polaków którzy tworzą trance na światowym poziomie

wreszcie ktoś mądrze napisał, popieram Cię kolego w 100%

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Roonek pisze:
AdriaNo pisze:

wreszcie ktoś mądrze napisał, popieram Cię kolego w 100%

Kalwi & Remi - El ninio (Dj Speed Rmx) <---------- Faktycznie wysoki poziom niepogadasz :bad:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Cytuj:
Kalwi & Remi - El ninio (Dj Speed Rmx) <---------- Faktycznie wysoki poziom niepogadasz

To były początki. Zwróć uwagę na nowe nutki, zaraz wrzuce najnowszy release do members !

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Ciekawe co teraz o N2O napiszą , niektórzy panowie wyżej ;) haha

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

no to jak, czekamy na album :) bez wątpienia najbardziej utalentowany człowiek z naszego kraju na scenie trance :)

edt.
na jeszcze dzisiejszym secie A&B Nitrous miał swój pół godzinny guestmix w którym zaprezentował 5 tracków, warto przesłuchać :)

Obrazek

I'm so sorry. I'm just an uplifting boy, you know..

Ostatnio zmieniony pt 26 mar, 10 23:53 przez matyey, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

matyey pisze:
no to jak, czekamy na album :)

nie ma co czekać, już są wszystkie odsłuchy. One mówią wprost o Twoim drugim zdaniu :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

wczorajszy guestmix w trance around the world troche mnie zawiodl ... moze non wokalowe utwory uratuja ten album ...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.