Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest pt 19 lip, 19 15:28

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

To ja mam pytanie, jeśli będzie podział na gatunki to głosowanie w każdej kategorii będzie osobno ?? bo jeśli nie to jaki sens ma ten podział ?? To także ogranicza to że nie mogę zrobić seta w którym będzie zarówno progressive jak i trance ?? a skoro set będzie trwał godzine to zmieszanie 2 gatunków wcale nie jest problemem. Tymbardziej jak ktoś będzie to robił na kompie i wystrzeli z jakimś megamixem.

EDIT: Zapomniałem jeszcze czegoś dodać, jeśli podział jest tylko po to żeby słuchacze mogli zrobić sobie przerwe na gatunek za którym nie przepadają to dla mnie to bezsensu, bo zrobie sobie przerwe np na techno bo za nim nie przepadam a okaże się że ktoś zrobił genialnego seta i stracił mój głos... Ja akurat nie jestem nastawiony na jeden gatunek i nawet drum 'n' bassy z chęcią posłucham ale są osoby które pewnie za niektórymi gatunkami nie przepadają i może to własnie ten moment że dostrzegą piękno muzyki nie tylko w tym czego słuchają non stop.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

I tak przeleciał czerwiec, lipiec, sierpień.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

A no czas przeleciał. Jako że cała organizacją praktycznie zajmowałem się ja, to ja się wypowiem. Miałem trochę problemów osobistych, trochę spraw prywatnych, które pokomplikowały mi życie ostatnio. Więc nie miałem się też za bardzo jak za to wszystko zabrać, a cały swój wolny czas poświęcałem na inne sprawy, które działy się wokół GT, a działo się i dzieje ostatnio sporo :) Mam nadzieję, że do końca września uda mi się wszystko ogarnąć i wystartujemy z nową edycją, w której będzie parę zmian i udogodnień. Fakt opóźnień tej edycji wynika też trochę z problematyką jego przeprowadzenia. Wzięliśmy pod uwagę Wasze uwagi i propozycje, które dostaliśmy i na forum i na ircu i na maile. I prawdę mówiąc zrobiło nam to większy mętlik w głowach niż już mieliśmy. Trudno jest dogodzić wszystkim, i przeprowadzić taki konkurs tak by był sprawiedliwy od początku do końca dla wszystkich, bo zawsze znajdzie się ktoś kto będzie mieć jakieś ale :) Jedyne co mogę powiedzieć, ze na pewno nie będzie ocen jurry. Dlaczego? Z prostego powodu, 60 setów do przesłuchania, każdy po 1h, jest to praktycznie 60h słuchania muzyki. Gdybyśmy chcieli poświęcać jeden dzień na set (wiadomo nie każdy ma czas codziennie żeby przesłuchać itd.) mamy 2 miesiące oceniania. Przy takiej ilości materiału nie jesteśmy wstanie tego zrobić w miarę szybko i sprawnie. Liczę, na wyrozumiałość wszystkich zainteresowanych, jedno co mogę zapewnić to, że na pewno o was nie zapomnieliśmy i że konkursy nadal będą kontynuowane. W końcu super zabawa zawsze przy okazji konkursów jest :) No i wiem, że producenci też czekają na swój konkurs, który jak zawsze odbędzie się zaraz po zakończeniu GTDJC :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Może po prostu niech każdy wrzuci tutaj link do seta którego by nagrał na konkurs. Tak na lajcie, bez miejsc, głosowań, jury itd. Tylko do posłuchania i popisania bzdur :> na ircu czy forum.

Można nie mieć czasu i dostatecznie chęci (różne sytuacje życiowe się zdarzają, tak bywa, wszyscy chyba wiemy) na organizowanie takiego konkursu, a jako społeczność GT myślę, że wszyscy są w stanie ogarnąć się sami bez dowalania nikomu obowiązków w nie najlepszym momencie.

Big up Kazo! \o/

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Feles pisze:
Nie rozumiem to jedni są gorsi od drugich?

kto mówi że gorsi ;) ?

to, że ktoś korzysta z automatu komputerowego nie znaczy że nie umie składać setów na słuch, prawda?

różnica jednak jest, ten kto miał nie tylko mp3 czy cd audio pod ręką lecz także vinyl ten przyzna rację. jest coś magicznego w tym czarnym wosku :)

jak i kiedy można się zgłaszać sety do konkursu <n00b> ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

lsiwinski pisze:
jak i kiedy można się zgłaszać sety do konkursu <n00b> ?

Wszystkie szczegóły zostaną podane na początku października, kiedy to ostatecznie wystartujemy z kolejną edycją GTDJC :) Czas na zgłaszanie setów to minimum miesiąc czasu od ogłoszenia konkursu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Zapraszamy dzisiaj wieczorem na wortal po szczegóły dotyczące GlobalTrance DJ Competition 007. Startujemy z kolejną edycją ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

No i w końcu jakieś szczegóły :D To czekamy do wieczora :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.