Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest pt 18 paź, 19 12:32

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

podsumowanie wczorajszego dnia ...
Seb Andre w kategorii technika :)
Cinek (chociaż nie mogłem dosłuchać do końca :brick: ) --> przyjemność słuchania
Elle w kategorii "wezwij ekipę remontową" lub "ryjemobetonmiazga" :P
gratulacje :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

haha noo bo Wy się po mnie kołysanek spodziewaliście? :D Wychodzi pewnie na to, że kobiety są nieprzewidywalne hehe
Dziękuje raz jeszcze, jest mi gigantycznie miło, starałam się jak mogłam.. Całusy! :*

Oczywiście nie zapominając o fakcie, że pozostali koledzy też świetnie zagrali, robota na prawde na wysokim poziomie, nie ma o czym mówić - coś niesamowitego!! Właśnie ściągam pozostałe sety, które niestety przeoczyłam z większych powodów.
Czekam na resztę z niecierpliwością :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

dzisiejszych popisów niestety z ważnych powodów nie mogłem sobie posłuchać, ale postaram się odsłuchać powtórki bo szkoda by było przegapić :D
a jutro, no właściwie to już dziś zapowiada się interesująco :P będzie ciekawa rywalizacja:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

no ba! ;D i to jeszcze jak ;P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Na pewno bedzie dzisiaj grubo.. ja tez z checia poslucham m.in. mojego seta bo prawde mowiac to nie slucham go jeszcze :P

pozdr. ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Przez weekend przeslucham ile sie da, bo czas nei pozwala na swobodne sluchanie. Powiem tyle, set raptorka niszczy! Jestem absolutnie zachwycony.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Cztery głosiki oddane ;) Jeszcze jeden pozostał do rozdzielenia. Ciekawe czy moje typy się pokryją ze zwycięzcami ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Na koniec Sunriser bardzo ładnie pojechał i jego secik został moim numerem 1. Także 1 głos zdradziłem, z resztą się wstrzymam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

no ja niestety nie oddam glosu na kolege Sunrisera bo glosy sie wyczerpaly juz... a szkoda, bo nalezy sie zapewne ta ocena, sciagne na pewno seta i lookne na niego... pzdr

Only Electronic Sound ~ And Never Forget << Dino Fakesch

http://www.myspace.com/deeevv

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

No i juz skonczyl sie nam kolejny konkursik.. chcialem wszystkim podziekowac za fajna zabawe i za glosy oddane na mnie ;)
Co do zwyciezcow to wiekszego zaskoczenia nie bylo, pierwsza trojka w takiej kolejnosci jak stawialem + Elle ktora wywarla na mnie spore wrazenie swoim secikiem :)
A teraz.. byle do nastepnej edycji ;)

pozdr.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

No i po konkursie. Gratki dla wszystkich biorących udział a zwłaszcza dla Top 5 :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Ja gratuluje wszystkim bardzo mocno, chłopaki jak zwykle spisali się na medal i to było pewne że będzie tak jak jest, od początku trzymalam kciuki (Caldi, Raptor, Majk i Oczko - moi faworyci od początku :)); jeśli chodzi o mnie jestem strasznie zaskoczona, bo nie spodziewałam się tego w ogóle, szok.
W każdym razie dziękuje i sto lat za wszystkich bez wyjątków, bo wszyscy starali się tak samo i dali z siebie wszystko! :)
Big Kiss :*

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Gratulacje wszystkim ;d;d;d

PS. naprawdę mój set był aż tak słaby ?;p ;p

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Gratulujemy wszystkim. Co do formuły głosowania zobaczymy czy przy niej zostaniemy :)
Gratki dla Caldiego i miłej zabawy na Soundtropolis :)

Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich którzy maja problem z zaakceptowaniem wyników i wymyśla bajki, że wszystko było ustawione. Jeśli ktoś wątpi w rzetelność i prawdziwość wyników z tym jak głosowali ludzie zapraszam na priv niech udowodni swoją tezę. Chętnie zobaczę na czym się oprze :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

I kolejna edycja za nami poziom był naprawdę wysoki. Niestety nie udało mi się zaszaleć w tej odsłonie może będzie lepiej następnym razem. Gratulacje dla zwyciężców i do usłyszenia w nastepnej edycji. :haha:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

KAZO pisze:
Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich którzy maja problem z zaakceptowaniem wyników i wymyśla bajki, że wszystko było ustawione. Jeśli ktoś wątpi w rzetelność i prawdziwość wyników z tym jak głosowali ludzie zapraszam na priv niech udowodni swoją tezę. Chętnie zobaczę na czym się oprze

Ahh szkoda słów. Było jury to od razu że sety kumpli wygrywały, jest głosowanie, znów konspira... Może Ci co narzekają, niech zaczną lepiej grać a nie szukać spiskowej teorii w każdym konkursie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

hm... wystarczylo tylko byc na ircu gdzie rozmowy byly szczere i konkretne. Kazdy moze sobie narzekac ale tylko na siebie-ze nie byl dostatecznie dobry. Wydaje mi sie ze osoby ktore sa obloznie chore na to, ze ich sety powinny byc pare oczek wyzej nie zrozumialy po co wogole ten konkurs jest ;| przeciez nie chodzi o samo wygranie lecz o to by wygral NAJLEPSZY. Kazdy ma takie miejsce na jakie zasluzyl i skoro ktos nie ma samooceny to dlaczego sie wystawia na ocene innym? Pozatym trzeba to traktowac na rowni z dobra zabawa :) radze to przemyslec. wogole to po konkursie nikogo teraz na ircu prawie nie widac... ;|

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

antony_bright pisze:
wogole to po konkursie nikogo teraz na ircu prawie nie widac... ;|

Aj tam stała ekipa siedzi i kontempluje :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

KAZO pisze:
Aj tam stała ekipa siedzi i kontempluje

prosto pluć! :dribble:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Trzeba wyciągnąć wnioski i przygotować się lepiej na kolejną edycję a nie rozczulać się. A pozatym fajnie jest posłuchać tylu setów w tak krótkim czasie :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.