Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest ndz 29 lis, 20 05:40

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lucas Zielaskiewicz - TrancEsition
Globalowicz
Awatar użytkownika

Drugi miesiąc 2018 roku i tak jak przez ostatnie lata i w tym roku nie mogło obejść się bez promocyjnego seta którego zawartość muzycznych propozycji nie ujrzała jeszcze światła dziennego, lub są to utwory totalnie darmowe. Oczywiście, znajdzie się także kilka mashup'ów które są warte przestudiowania :dribble: Mimo tego, większa część kawałków posiada braki w szlifie i takie produkcje nie brzmią w 100 % perfekcyjnie, natomiast posiadają one z pewnością duszę a i część producentów których tutaj usłyszycie na dziś dzień prezentuje już godny poziom jeżeli mówimy o wydawnictwach w wytwórniach :) Powiedzmy sobie szczerze, każdy od czegoś zaczynał a TrancEsition chcę to przedstawić, zachęcając przy tym aby zgłębić nazwiska nowych producentów i cieszyć się z poznawania nowych źródeł muzycznych. Myślę że dość jasno i dobitnie, jeżeli chodzi o wstęp 8) :)

Co do artystów. Jest sporo Polskich akcentów oczywiście jak i również, spotkacie wcześniej słyszane aliasy na łamach audycji TrancEsition. Chrisound z Glowlight Records czy też Drumakers Recordings który wraz z Progresoniciem są bardzo dobrze znani w tutejszej audycji :] Krzysiek otworzy nam dzisiejszy secik spokojną progresywną produkcją Between a w późniejszym czasie da zaprezentować się kolejnej osobistości, dobrze znanej również z poprzednich promo seciszy Yobani Merida prosto z progresywno Meksykańskim szlagierem Senorita Tosy, puki co jest to ostatnia promówka którą posiadam na stanie od Yobani'ego :( Miejmy nadzieję że jeszcze coś od niego usłyszymy ;) akcentem wolny kawałek w stylu produkcji Glenna Morrisona z narastającym arpem. 3 to już coś dla fanów trance 8) Piękny i w świetnym stylu ! Rework od Skyhnter'a The Sound Of Goodbye. Jak to mawiają Polak potrafi a w tym plażowym i delikatnym remixie czuć cudowną esencję 8) Następna propozycja to dzieło z Glowlight Records, jak dla mnie świetny, melodyczny i skoczny remix z którym warto zapoznać się na bliżej :) Tym bardziej przed powoli zbliżającą się wiosną ;) 5 znana kolejna osobistość, również z naszego kraju czyli Alex Fat którego tym razem usłyszymy podwójnie w dwóch arcy mocarnych propozycjach Heaven i Sin. Utwory stylistycznie są dość podobne a Alex zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy do stylu który zbliżony jest do takich producentów jak Cid Inc czy też Guy J. Heaven z bardzo szybką budową i głębokim basslinem a mimo wszystko w sielankowym feelingu odzwierciedla prawdziwy tytuł tej produkcji :mmm: Jeżeli mówimy o Sin jest to bardziej techniczny kawałek o dość cięższej i mrocznej aranżacji, mimo wszystko zbliżonej stylistyce co do Heaven. Oby tak dalej a będziemy mieli kolejną godną osobistość na Polskiej scenie muzycznej :) Wcześniej jednak, przed Sin usłyszeliśmy jeszcze dziką i totalnie rozjeżdżająca jak walec budową propozycję od Logic Stories. Stylem przypomina mi trochę tranceowe produkcję od Heatbeat z lat 2008, tym bardziej jeżeli mówimy o basslinie Później mamy już warmup przed nieco dzikszymi specjałami :) A ten z pewnością jest godnym kąskiem do wkroczenia w takie klimaty :dribble: Remix do kultowej produkcji, która była już jakiś czas temu przedstawiana w TR. Mianowicie Spooky - Belong w remixie Igor'a Cold'a, brzmi równie dobrze co oryginał, może dla tego że ten wokal zawsze pięknie się prezentuje :) Dalej natomiast czeka Was równie przednia uroczystość, gdyż na tapecie kolejny kultowy klasyk od A&B - Good For Me w remixie ArTrance i tym o to rozgrzewającym wstępem pora na przejście w nieco bardziej elektryzujące dzieła ze sporą zawartością arpów, padów i czego jeszcze tam chcecie :heart: Dzięki temu w tym momencie mogę przedstawić już Wam kolejną Polską ciekawą osobistość która zaczyna prężnie rozwijać się na scenie muzyki Trance a dokładnie mowa o Torunianinie pod pseudonimem Airdream. W tym remixie który tutaj usłyszycie brakuje jeszcze odpowiedniej perfekcji aby można było w pełni cieszyć się jakby nie patrzeć, pięknym dziełem z cudownym wokalem i w podwójnym Polskim akcencie, gdyż oryginał należy do Michael'a Angelo :confident: Piękne dzieło, myślę że nie jeden słuchacz popłynie przy tej produkcji ;) Kolejny w kolejce to Mashup od, również Airdream'a z Nadi'ą Ali na voxie fajne agresywne połączenie które pięknie komponuje się w całokształcie, warte uwagi połączenie bez wątpienia :) A w tym momencie... Mój osobisty faworyt w tej audycji, oczywiście gusta i guściki ale jest to propozycja która z popowego komercho cukieraska wbija w siedzenie ! Oczywiście kolejny nasz rodak bo z Gostynia znany dobrze z pewnością nie jednemu zagorzałemu fanowi muzyki progressive czy też trance. Tioan w genialnej, potężnej propozycji Natashy Hagen - Que Sera Jak dla mnie to co się dzieję w tej produkcji, która de facto jest także dostępna za darmo niszczy galaktykę równo ! Mistrz ^_^ Na zakończenie mocna rzecz ! Może osoby które nie słuchają chillów nie będą kojarzyć, natomiast Ci którzy z tym gatunkiem mają do czynienia z niecierpliwością będą chcieli sprawdzić ten remix, bo do nie byle jakiego tytułu jak i również, nie do byle jakiego duetu :) Carbon Based Lifeforms mówi samo za siebie a produkcja Interloper kojarzy się niejednemu z jednym z najlepszych albumów tego zespołu ! Tak jak w oryginalne ta produkcja miażdżyła energią tak i w tej tranceowej interpretacji brzmi generalnie potężnie, jedynie brakuje jeszcze MaxRevenge'owi perfekcyjnie opanowanego warsztatu, mimo tego zaskoczył, przynajmniej mnie osobiście bardzo miło wykonując dobry remix do tak cudownego wałka jakim jest Interloper chylę czoła 8) Na zakończenie króciutki Mashup za który odpowiedzialny jest tutejszy forumowicz :) FreeFall Skies pod Paul Van Dyk'a idealny na wykończenie tej podróży.

Mam nadzieję że dobrze bawiliście się podczas odsłuchu, a zaprezentowane tutaj osobistości zagoszczą w waszych odtwarzaczach na dłuugie lata :) Do usłyszenia w kolejnym miesiącu i trzymajcie się ciepło :) Los Pozdros ! :bye:

Obrazek

Czas: 60:00
Waga: 320 kb/s: 137,3 MB
Gatunek: Progressive House - Trance

Tracklista:

01. Chrisound - Between (Original Mix Rework) [Glowlight Records]
02. Yobani Merida - Senorita Tosy (Original Mix) [CDR's]
03. Perpetuous Dreamer vs Skyhunter - The Sound Of Goodbye (2017 Rework) [FREE]
04. Several Spirits - Stunning Blue Dusk (kalsy Remix) [Glowlight Records]
05. Alex Fat - Heaven [CDR's]
06. Logic Stories - Midnight Railway [Above Black]
07. Alex Fat - Sin [CDR's]
08. Spooky - Belong (Igor Cold Unofficial Remix) [CDR's]
09. Above & Beyond - Good For Me (ArTrance Progressive Edit) [FREE]
10. Michael Angelo feat.Melissa Loretta - Hearts Unspoken (Airdream Remix) [FREE]
11. Addictive Glance & Wellenrausch & Shiller & Nadia Ali - Try Sakura (Airdream Mashup) [FREE]
12. Natasha Hagen - Que Sera (Tioan Bootleg) [FREE]
13. Carbon Based Lifeforms - Interloper (MaxRevenge Bootleg) [FREE]
14. Paul van Dyk - We Come Together (PvD Club Mix vs. Reverse Mix Mashups by FreeFall Skies) [FREE]

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Hearthis

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Secisz z zaległego miesiąca, spor Tranceowych klasyków i dynamiczna struktura :)

Obrazek

Czas: 69:41
Waga: 320 kb/s: 159,52 MB

Tracklista:

01. BT - Four
02. Above & Beyond - Good For Me (Matt Lange Remix)
03. Young Parisians - U Write The Rules (Solarstone Remix)
04. Solid Stone Press Diversion - Underworld
05. Wellenrausch & Gai Barone - Heroes Of Light (Original Mix)
06. Pryda - The Gift
07. Max Gueli - Xperience
08. Morvan - Charisma (Danilo Ercole Remix)
09. Max Graham & Neev Kennedy - Guiding Light (Mike Saint-Jules Interstellar Mix)
10. Inkfish & David West - Hello Piano
11. Giuseppe Ottaviani - White Lady
12. Stoneface and Terminal - Blueprint (Club Mix)
13. Ferry Corsten - Its Time (Luke Slater Rockers Shock Mix)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Hearthis

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

:haha: Podsumowując piękny kwietniowy miesiąc który z pewnością w tym roku można zaliczyć za udany jeśli mowa o aurze :) Tradycyjnie, przygotujcie się na dziki i zwinny Progressive Trance który rozbuja nie jedno wybredne ucho. Będzie kilka współczesnych brzmień jak i również nie omieszkamy odświeżyć sobie kilka konkretnych staroci ;) :haha:

Zapraszam Serdecznie w następnym miesiącu. TrancEsition będzie obchodzić swoje 5 urodziny i na tę okazję zaprosiłem naprawdę wyjątkowego Gościa :) Myślę że przypadnie tutejszym smakoszom Progresywno Tranceowego brzmienia ;)

Obrazek

Czas: 59:30
Waga: 320 kb/s: 136 MB

Tracklista:

01. Sebastien Leger - Love Star
02. Forerunners - Watercolour
03. Moshic - Far Attraction
04. Forerunners - Lost In Translation
05. Ave Mea - In The End
06. Moonbeam - Snowfall (Riko's Starfall Remix)
07. Lolo - Why? (Nick Pilon Remix)
08. Jon O'Bir - Inflexion
09. Inkfish & Davester pres. Synergy - Rejections
10. Natious - Amber (Thomas Datt Remix)
11. Will Atkinson - Eternally

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Hearthis

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

5-te urodziny TrancEsition Gościem specjalnym był Polski DJ i Producent z Krakowa Andromedha :)

Obrazek

Lucas Zielaskiewicz
Czas: 61:25
Waga: 137 MB

Andromedha
Czas: 61:04
Waga: 139 MB
Gatunek : Progressive House - Trance

Tracklista:

Lucas Zielaskiewicz

01. C–Jay, Yoram & Namatjira – Mokuyobi
02. Gordey Tsukanov - In My Galaxy (Serge Landar Remix)
03. Luttrell - What You Are
04. Basil O'Glue - The Sun Will Rise Again (Solid Stone Remix)
05. MaxRevenge – Elements (Jor3ns Remix)
06. Evgeny Lebedev featuring Kate Miles - Let Go
07. Gabriel & Dresden - Sequoia
08. Jon O'Bir feat. Emi - Tell Me
09. John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Take It All Away (Full Tilt Remix)
10. Ferry Corsten feat. Simon Le Bon - Fire (Flashover Remix)
11. Bobina - Time & Tide (Gareth Emery Remix)
12. Solarstone & Alex Karweit - Choosing His Angels (Extended Club Mix)
13. Activa - Meridian
14. 4 Strings - Let It Rain

Andromedha:
BRAK

DOWNLOAD: 320 kb/s:

Lucas Zielaskiewicz:
KLIK

Andromedha
KLIK

Mixcloud:

Lucas Zielaskiewicz:
KLIK

Andromedha
KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Początek lata, zaczynamy piękny czas, wakacje najwspanialszy okres roku :) a co za tym idzie również dźwięki muszą być odpowiednio nastrojone ;) W ubiegłym urodzinowym spektaklu którego nie udało mi się ogłosić na forum gościliśmy prawdziwego wirtuoza gatunku Progressive House, czyli Andromedh'e, głupio że w tym momencie o tym piszę gdyż powinno być to zrobione w ubiegłym miesiącu ale mimo wszystko zapraszam do zapoznania się z tamtymi brzmieniami bo było naprawdę godnie :)

Natomiast dziś skupmy się już na aktualnej audycji ^_^ Na starcie b. ważna informacja, jest to set do którego mam ogromne przywiązanie i sentyment, gdyż jest to pierwszy konkretniejszy miks który udało mi się zgrać w roku 2010 i wystawiłem go jako promo. Praktycznie w żadnej rozgłośni nie popłynął, jakiś czas temu odświeżyłem go sobie z mojego starego profilu Soundcloud i pomyślałem że będzie to dobry materiał na kolejny TrancEsition, bo dlaczego miałby się zmarnować ? 8) Klimat jaki jest utrzymany to delikatny i wolny Deep & Dark Progressive z tym że ten mrok jest naprawdę bardziej w stronę Deep :heart: Produkcje to głównie starocie (a wówczas świeżynki) z 2009 - 10 roku, także dziś to już klasyki pełną gębą ;) Jako że był to jeden z pierwszych moich seciszy to TL jest bardzo ubogi ale klimatycznie jest ok.

Ze względu na to iż posiadałem miks tylko i wyłączanie w jakości 128 kb/s to tylko takim mogę was poczęstować :o

Ostatnie słowo dnia :D Po udanym honorowym meczu Polaków na mundialu w Rosji :D Zapraszam do odsłuchu aktualnego epizodu TR i godnej zabawy :bye:

Obrazek

Czas: 62:14
Waga: 128 kb/s: 56,9 MB
Gatunek: Deep & Dark Progressive

Tracklista:

01. Blue Room Project – 5B
02. Michael & Levan and Stiven Rivic – Invisible Children (Eryo Remix)
03. BarZu – Remember Me (Moshic Mix)
04. Cassino & Laben – Unsound (Snake Sedrick remix)
05. Hypnotic Hour – Birth Of Dawn (Ivan Nikusev Remix)
06. Python Feat. Cream Sound – Dont Save Me (Michael & Levan And Stiven Rivic Remix)
07. Breeze & Quadrat – Sinope (Kay-D Remix)
08. Faskil – Core Dumped (Relaunch Remix)
09. Red & Blue - Quintos (Knowhere Remix)

DOWNLOAD

KLIK

Mixcloud

KLIK

Hearthis

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

8) Pora na środek lata a skoro upały i przegrzanie to czas na całkowity odpływ w kierunku klasycznego Trance ^_^ W tym miesiącu zaprezentuje prawdziwe arcydzieła które towarzyszyły mi od początku zgłębiania tego gatunku. Postacie takie jak Thomas Bronzware czy Alex M.O.R.P.H jako Everest, Arksun i jego przekosmiczny "Arisen", Synergy jak i First State i kolejna produkcja z ich pierwszego artystycznego albumu z pewnością każdemu fanowi tego stylu dużo mówią ;) Od początku set jest bardzo mocny, tym razem nie bijemy w pianę i zaczynamy od wysokiego Z, wadą mogą być tylko długie czasy do przejść, niestety klasyki mają to do siebie że gdzieś w okolicach 2 min. mają spore breaky i trzeba sporo gimnastykować. Mimo wszystko w kolejnym miesiącu zapowiada się powtórka z rozrywki i czekajcie na kontynuację podobnego stylu ;) Do usłyszenia i zacnego odsłuchu ! :bye:

Tracklista:

01. Arksun - Arisen
02. Synergy - Hello Strings
03. Paul Van Dyk - Complicated (Kyau & Albert Remix)
04. Dominic Plaza - Sounds Rushing (David West Remix)
05. Ilya Malyuev - Jump The Change
06. First State - First State
07. Thomas Bronzwaer - Close Horizon (Giuseppe Ottaviani Remix)
08. Jon O'Bir - I Need You
09. Passiva - Clouds Like Heaven
10. Alex M.O.R.P.H pres. Everest - Oree

Obrazek

Czas: 62:26
Waga: 320 kb/s: 142,9 MB
Gatunek: Classic Trance

DOWNLOAD

KLIK

Mixcloud

KLIK

Hearthis

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.