Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest ndz 15 wrz, 19 15:27

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Płyty na sprzedaż
Globalowicz
Awatar użytkownika

ATB - Future Memories jak cenisz

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

oj zagrzmi niedługo tutaj.......

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

qlimax1982 pisze:
oj zagrzmi niedługo tutaj.......

coś jaśniej?

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Odczytaj wiadomość na priv

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

nie zawierajcie transakcji z tym oszustem, ja raz z nim transakcję doprowadziłem do końca tylko dlatego,że tu napisałem jak sytuacja wyglądała, myślałem,że wyciągnął wnioski, a nie wyciągnął........drugą transakcję z nim przeprowadziłem 17 marca, byliśmy w stałym kontakcie sms-owym, dogadaliśmy się odnośnie dwóch płyt, wpłaciłem mu 75 zł, pisał,że wyśle następnego dnia i do dzisiaj cisza z jego strony, ja rozumiem, że tutaj można wchodzić rzadko, ale był kontakt sms-owy, więc jeśli coś dzieje się to można kupującego poinformować choćby jednym sms-em, że wysyłka opóźni się, jest to nieodpowiednia osoba z którą nie warto zawierać takich transakcji, żal tylko tej kasy, którą wolałbym przeznaczyć na biedne lub chore dzieci, a nie dla takich oszustów, ale człowiek uczy się na błędach

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

śmierdziało oszustem na kilometr - teraz widzę chociażby po dynamicznym IP - raz post z Norymbergii, raz z Miami. Typowy krętacz który wysyła "cebulę zamiast telefonu", dziwi mnie, że się ktoś jeszcze mu dał nabrać po wcześniejszych ekscesach.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Dałem mu drugą szansę bo pierwsza transakcja mimo, że z poślizgiem to doszła do realizacji, dlatego myślałem, że wyciągnął wnioski i dlatego zdecydowałem się na drugą transakcję, która okazała się klapą, cóż niech się bidulek udławi tymi groszami, tylko fakt, że lepiej jak ta kasa by poszła faktycznie na chorych, potrzebujących , a nie dla nierobów i krętaczy jak w tym wypadku

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.