Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest sob 05 gru, 20 00:58

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 957 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wasze zdjęcia
Globalowicz
Awatar użytkownika
Hehe...Fakt internet uzależnia, a facebook to już w ogóle...Ja ostatnio staram się wchodzić jak najmniej ,bo kiedyś to potrafiłam nic na nim nie robić a i tak miałam włączony mimo ,że siedziałam na innych stronach , co chwila lukałam na fejsa :D Odwyk to bardzo dobra myśl i chyba jedyne wyjście..:D

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Jedynym kontem jakie mam to soundcloud. Fb utworzyłem do śledźenia labeli ale na codzień go nie używam. Nie mam znajmych ani nic nie polubiłem. Nie mam gg ani innych komunikatorów.
Te wszystkie rzeczy zajmują/marnują bardzo dużo czasu którego po pracy i tak jest mało.
Odnośnie fb ubolewam, że w dzisiejszych czasach wszystko sprowadza się do tego żeby mieć jak najwięcej likeów. Polub to, polub tamto.. Są znani ludzi, w trance też, którzy ścigają się w ilości fanów. To próżne. Przestaje Liczyć się muzyka, a najważniejsza staje się sława i popularność. Wiem że uogólniam, ale taka jest rzeczywistości.
Wolę iść pod prąd mimo, że w niektórych sprawach jest ciężej - np. wydawniczych. Trudno. Będę szedł swoją ścieżką, albo nie pójdę wcale.
Nie uderzam tym wywodem w zwykłych użytkowników, którym fb itp. pewnie urozmaica szarą codzienność, tylko w chory trend, w którym liczy się jak największa ilość likeów.
Reasumując: pierdole, nie polubie.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika
LoveTrance01 - no to pełen podziw...:) Ale wiesz , ja kiedyś też tak miałam. Nie posiadałam nigdzie konta. Oprócz allegro i nk (które też późno założyłam , większość już miała) ...:D W sumie ze swoich znajomych jestem z tych co założyła sobie facebooka (mam go z rok czasu dopiero) jako jedna z ostatnich. A wszystko przez to ,że mój facet tam siedział co dzień! Ciągle to krytykowałam itp :D Postanowiłam założyć i sprawdzić o co chooo...! I powiem Ci ,że pierwsze co mnie wciągnęło to muzyka,konta artystów muzyki klubowej ... Potrafiłam sprawdzać,słuchać ,czytać całymi dniami...No wpadłam jednym słowem :D Nie trzeba wchodzić na kilkanaście innych portali by wiedzieć co zamierza akurat dany Dj. Ale zgodzę się,że niektóre rzeczy są przesadą jak np: dzielenie się ze wszystkimi nawet najgłupszymi sytuacjami jak : mówienie ,że się teraz kąpiesz,robienie zdjęć swojego obiadu czy czegoś tam i najlepsze jest to ,że wszyscy lajkują...Nie powiem, bo akurat to mnie nieźle wkurza. Znam gościa który jest po prostu chory na punkcie fejsa - gdziekolwiek by nie był , cokolwiek by nie robił,cokolwiek by nie jadł wyjmuje komórkę i dodaje posty gdzie co i jak...Chore! Na szczęście potrafię odróżnić rzeczywistość od świata online. I wiem ,że jest dużo osób które lubi facebooka nie dlatego ,że chodzi o głupie lajki czy coś ,ale po prostu znajdują tam wiele informacji które ich interesują : muzyka,filmy, o kimś znanym i tak dalej. :) Są też tacy co wchodzą tam raz na ruski rok ,nie posiadają zdjęć ,nic nie wklejają. Wchodzą by sprawdzić wiadomości od znajomych i tyle - wychodzą:)

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz

'dis-is-me'

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Moderator

Fajny sprzęcior. :)

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

Jako, że lubię psychodeliczne rzeczy, a oczy tej ciuchci takie robią wrażenie, to nie mogłem się oprzeć zamieścić tu tego zdjęcia mojej szanownej osoby :P
(Muzeum Kolejnictwa w Warszawie gdzieś tam kiedyś).

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Abes pisze:

e tam sprzet !, jaka koszula fajna :D. A propo tej ciuchci to jak znalazł nadaje sie na okladke E-Mantry :P

Offline Wyświetl profil  

Moderator

Dla mnie ta kolejka będzie pasować do wesołej twórczości Scream 2. :D

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Mi ta ciuchcia (przód) kojarzy się z z filmem Piła :P

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz

Abes pisze:

Soundbar, Lublin. Nagłośnienie rewelacyjne.

Niestety klub zamknięty.

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

W końcu dotarła do mnie koszulka więc na znak jej posiadania cyknąłem sobie tę oto fotkę:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Obrazek

to ja tez się pochwalę :D wiadomo z kim ;)

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

no, no.Dosc fajnie prezentuje sie czarna . W takim razie skusze sie na obydwie wersje kolorystyczne na to wychodzi ;d

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

Takie tam z ostatniej wyprawy rowerowej przez górę Wapielnicę i Prałkowce do domu. Jestem właśnie w tej miejscowości pod sklepem by zakupić "soczek" do picia; zdjęcie robi siostra, która przyjechała na kilka dni do domu. Zawsze jestem szczęśliwy, gdy jest obok mnie. To chyba najważniejsza osoba w moim życiu.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Pierwszy z lewej to jo :D A po boku dwóch pozostałych członków ekipy Enhanced Perception :P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

o siema Pet, dawno się nie "widzieliśmy" :D To i ja coś wstawie :p
Obrazek
Jak otworzycie w nowej karcie to nie będzie trzeba obracać głowy xD

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Ful projesjonal :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 957 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48

Strefa czasowa UTC+1godz.