Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest ndz 15 wrz, 19 15:03

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Płyty na sprzedaż
Globalowicz
Awatar użytkownika

Hej. :) Mam dużo płyt do sprzedania.

Lista:

Talla 2XLC & Indecent Noise - Techno Club Vol. 43 (ZAFOLIOWANA)
Talla 2XLC & John O'Callaghan - Techno Club Vol. 44 (ze spersonalizowanym autografem z Essential Vibes & Lifestream pres. Techno Club - Warszawa. Idealna dla Łukasza.)
Prodigy - Invaders Must Die
York - Islanders
Jody Wisternoff - Trails We Blaze (ZAFOLIOWANA) [oddana]
Solarstone - Pure (ZAFOLIOWANA)
Tiesto - Elements Of Life Remixed
Markus Schulz presents Dakota - Thoughts Become Things II (ZAFOLIOWANA) [sprzedana]
A State Of Trance 500 (ZAFOLIOWANA)
Paul Oakenfold - Four Seasons (ZAFOLIOWANA) [sprzedana]
Paul Oakenfold - Never Mind The Bollocks (ZAFOLIOWANA) [sprzedana]
Richard Durand - Wide Awake (ZAFOLIOWANA)
Roger Shah - Openminded
Andain - You Once Told Me
JES - High Glow (z autografem)
Tasadi - Lost Language Exhibition Century
Lowland - Classical Trancelations
ATB - Future Memories
Killerwatts - Blow Your Mind
Paul van Dyk - Seven Ways (ZAFOLIOWANA)
Andy Duguid - Believe
Alex M.O.R.P.H. - Purple Audio
Peter Plaznik - Dark Sessions V [sprzedana]
Indecent Noise - Tales From The Mental Asylum Chapter III (ZAFOLIOWANA) [sprzedana]
Armin van Buuren - Universal Religion Chapter 5 (ZAFOLIOWANA)
Paul Oakenfold - We Are Planet Perfecto 02 (ZAFOLIOWANA) [sprzedana]

Cena do uzgodnienia. :)

Pozdrawiam

Ludzie myślą, że jeśli mi się podoba dany utwór, to znaczy że jest dobry. Gówno prawda - jeśli ty myślisz, że dany utwór jest dobry, to znaczy że jest dobry. Nie ma nic bardziej osobistego niż osobisty gust muzyczny.

Ostatnio zmieniony wt 14 mar, 17 00:08 przez DREaX, łącznie zmieniany 3 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: Płyty na sprzedaż
Globalowicz

Hej,
ile chcesz za:
Indecent Noise - Tales From The Mental Asylum Chapter III
Manuel le Saux - Underground Anthems 2

Pzdr.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

karol_tf pisze:
Hej,
ile chcesz za:
Manuel le Saux - Underground Anthems 2

Pzdr.

Witam.

Zaproponuj jakąś cenę. Jestem otwarty na propozycje.

DREaX

Ludzie myślą, że jeśli mi się podoba dany utwór, to znaczy że jest dobry. Gówno prawda - jeśli ty myślisz, że dany utwór jest dobry, to znaczy że jest dobry. Nie ma nic bardziej osobistego niż osobisty gust muzyczny.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Richard Durand - Wide Awake
Paul van Dyk - Seven Ways

Ile za te płytki chciałbyś?

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

Witam. Zakupił bym dwie pozycje, mianowicie:
York - Islanders
Proponuję po 35 zł za sztukę, odpowiada Tobie taka cena ?

So much music too, little time

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

swp pisze:
Witam. Zakupił bym dwie pozycje, mianowicie:
York - Islanders
Proponuję po 35 zł za sztukę, odpowiada Tobie taka cena ?

Witam.

Tak, jak najbardziej, ale kompilację Aleksa już sprzedałem..

DREaX

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

nie wiem po co robisz ten cyrk...

Offline Wyświetl profil  

Administrator
Awatar użytkownika

UWAGA!
Docierają do mnie informacje, że powyższa osoba sprzedająca płyty za pośrednictwem tego forum (transakcja zawarta na priv), nie wywiązuje się z obowiązków sprzedającego i nie wysyła opłaconych wcześniej płyt do kupców. Piszę to aby przestrzec osoby potencjalne zainteresowane zakupem.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Feles potwierdzam!!! Sam zostałem wykiwany , miałem umówioną cenę, miał wysłać, a przestał odzywać się, na szczęście miała być to wysyłka pobraniowa, więc nic nie straciłem.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Feles pisze:
UWAGA!
Docierają do mnie informacje, że powyższa osoba sprzedająca płyty za pośrednictwem tego forum (transakcja zawarta na priv), nie wywiązuje się z obowiązków sprzedającego i nie wysyła opłaconych wcześniej płyt do kupców. Piszę to aby przestrzec osoby potencjalne zainteresowane zakupem.

Feles, płyty wysłałem dla karola_tf, chociaż miałem lekkie opóźnienie, za które przeprosiłem. Niech to potwierdzi.

qlimax1982 pisze:
Feles potwierdzam!!! Sam zostałem wykiwany , miałem umówioną cenę, miał wysłać, a przestał odzywać się, na szczęście miała być to wysyłka pobraniowa, więc nic nie straciłem.

Tak natrętnie piszesz, jakby miał tutaj siedzieć 24/7 i Ci odpisywać. Póki co, nie mam jak Ci wysłać tego za pobraniem.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Obrazek

Potwierdzenie nadania, ale dalej będziecie pisać głupoty? Jak ktoś nie chce, to niech nie kupuje, ale niech nie pisze głupot.

Offline Wyświetl profil  

Administrator
Awatar użytkownika

DREaX pisze:
Feles pisze:
UWAGA!

Feles, płyty wysłałem dla karola_tf, chociaż miałem lekkie opóźnienie, za które przeprosiłem. Niech to potwierdzi.

Potwierdził, ale to właśnie on wcześniej zgłosił do mnie tą sytuację i z tego co mi przedstawił, to nie było to lekkie opóźnienie. Zresztą nie mi to rozstrzygać. Proponuję na przyszłość finalizację transakcji przenieść na Allegro bądź OLX.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Feles pisze:
DREaX pisze:
Feles pisze:
UWAGA!

Potwierdził, ale to właśnie on wcześniej zgłosił do mnie tą sytuację i z tego co mi przedstawił, to nie było to lekkie opóźnienie. Zresztą nie mi to rozstrzygać. Proponuję na przyszłość finalizację transakcji przenieść na Allegro bądź OLX.

Nikt więcej nic ode mnie nie zamawiał wcześniej płacąc, więc sprawa raczej rozwiązana. Jutro będzie miał przesylkę, maksymalnie.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz

Zostałem wywołany do tablicy, tak więc pora na odpowiedź.

Byłem dzisiaj na poczcie i odebrałem przesyłkę. Były w niej płyty zgodnie z opisem. Tutaj nie mam zastrzeżeń.
DARex tyle, że Ty nadal nie rozumiesz o co chodzi. Ty mnie nie musisz przepraszać za poślizg z przesyłką, bo to może zdarzyć się każdemu.
W całej tej głupiej sytuacji, w której ewidentnie dałeś ciała, chodzi o brak kontaktu. Doskonale wiesz, że pod koniec ubiegłego tygodnia, przez weekend wysłałem Tobie trzy wiadomości (zrobiłem to, ponieważ przesyłka powinna dojść do mnie pod koniec ubiegłego tygodnia). Nie będę przytaczał ich treści, bo to były wiadomości prywatne. Wiesz co w nich było, bo je odczytywałeś (tak, jest opcja sprawdzenia ostatniego logowania i odczytania "wiszącej" wiadomości). Pomimo moich grzecznych zapytań, olewałeś to. Później wysłałem już ostatnią, czwartą wiadomość. Też znasz jej treść oraz częściowo Feles, który jest adminem tego serwisu i powinien wiedzieć o takich sytuacjach. Jestem daleki od rozwiązywania spraw sposobami niekonwencjonalnymi (bo po prostu tego nie robię), ale wybacz, jeżeli ewidentnie zlewasz sprawę odpowiedzi, to nie dziw się na moją reakcję.
Jeszcze słówko odnośnie Twojego screen-a z nadaniem listu, a raczej o stwierdzeniu pisaniu głupot. Wiesz o tym, że sprawa się ciągnie przez Twoje zachowanie. Tak więc ten tekst był zupełnie nie na miejscu, wręcz bezczelny.
Moje podsumowanie jest takie. Płyty, które do mnie trafiły były zgodne z opisem, ale smród pozostał. Nie wnikam już dlaczego tak robiłeś, bo uważam, że temat naszej transakcji jest zamknięty.

Feles, dziękuję za zainteresowanie. Forum globaltrance jest doskonałym miejscem na transakcje. Przynajmniej do tej pory nie było żadnych problemów.

Pzdr.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

karol_tf pisze:
Zostałem wywołany do tablicy, tak więc pora na odpowiedź.

Byłem dzisiaj na poczcie i odebrałem przesyłkę. Były w niej płyty zgodnie z opisem. Tutaj nie mam zastrzeżeń.
DARex tyle, że Ty nadal nie rozumiesz o co chodzi. Ty mnie nie musisz przepraszać za poślizg z przesyłką, bo to może zdarzyć się każdemu.
W całej tej głupiej sytuacji, w której ewidentnie dałeś ciała, chodzi o brak kontaktu. Doskonale wiesz, że pod koniec ubiegłego tygodnia, przez weekend wysłałem Tobie trzy wiadomości (zrobiłem to, ponieważ przesyłka powinna dojść do mnie pod koniec ubiegłego tygodnia). Nie będę przytaczał ich treści, bo to były wiadomości prywatne. Wiesz co w nich było, bo je odczytywałeś (tak, jest opcja sprawdzenia ostatniego logowania i odczytania "wiszącej" wiadomości). Pomimo moich grzecznych zapytań, olewałeś to. Później wysłałem już ostatnią, czwartą wiadomość. Też znasz jej treść oraz częściowo Feles, który jest adminem tego serwisu i powinien wiedzieć o takich sytuacjach. Jestem daleki od rozwiązywania spraw sposobami niekonwencjonalnymi (bo po prostu tego nie robię), ale wybacz, jeżeli ewidentnie zlewasz sprawę odpowiedzi, to nie dziw się na moją reakcję.
Jeszcze słówko odnośnie Twojego screen-a z nadaniem listu, a raczej o stwierdzeniu pisaniu głupot. Wiesz o tym, że sprawa się ciągnie przez Twoje zachowanie. Tak więc ten tekst był zupełnie nie na miejscu, wręcz bezczelny.
Moje podsumowanie jest takie. Płyty, które do mnie trafiły były zgodne z opisem, ale smród pozostał. Nie wnikam już dlaczego tak robiłeś, bo uważam, że temat naszej transakcji jest zamknięty.

Feles, dziękuję za zainteresowanie. Forum globaltrance jest doskonałym miejscem na transakcje. Przynajmniej do tej pory nie było żadnych problemów.

Pzdr.

Wiem, że to mój błąd, ale naprawiłem go, bo nei jestem żadnym kanciarzem. :) Z tymi głupotami to już nie chodziło mi o Ciebie, bo Ty miałeś do tego prawo, ale nieważne. Przecież 100 zł nie majątek, aby oszukiwać na tak "śmieszną" kwotę. Miłego słuchania, Karol. :)

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

DREaX zwykła olewka z twojej strony bo wiadomości odbierałeś, nie raz logowałeś się i trzeba było odpisać jak sytuacja wyglądała ,a nie pisz tu teraz głupot, że pisałem natrętnie bo jak z kimś się ugadujesz ,że wyślesz za pobraniem, że nie ma z tym problemu to potem się z tego wywiązuj albo dawaj odpowiedź bo gdyby Feles nie dał tutaj info na ten temat to zwyczajnie byś miał to gdzieś by ludziom wytłumaczyć zaistniałą sytuację. Nie w porządku, że piszesz dopiero teraz,że nie masz możliwości wysłania za pobraniem, tu nie trzeba być 24/7 by skontaktować się odnośnie sprzedaży

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Wszystko wyjaśnione. :)

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Witam,

Mam do sprzedania album Armina Imagine z autografem. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, podam mu na priv link do aukcji, bo nie wiem czy tu można wklejać linki ;)

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Transakcja pomimo wcześniejszych problemów doszła do pozytywnego zakończenia, dziękuję.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Jeszcze zostało trochę płyt. Zapraszam do współpracy!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.