Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest ndz 29 lis, 20 05:59

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lucas Zielaskiewicz - TrancEsition
Globalowicz
Awatar użytkownika

Hej !

Chciałbym zaprezentować wam moją autorską audycję w której co miesiąc w każdy ostatni czwartek miesiąca na łamach rozgłośni insomniafm możecie usłyszeć godzinne dźwięki różnego stylu muzyki z pogranicza Progressive House. Zaczynając od New Progressive School House po klasyczne Pierożki aż po Deep Dark Progressive czy też Prog Trance z domieszką wokalistycznej esencji jak i klasyki czystego tręsu czy też od czasu do czasu psy trance'owe morningi :) Stylistyka setów jest dobierana w banalnych okolicznościach ale jakże uniwersalnych, zgodnie z porą danego roku i panującą z nią aurą, innymi słowy podział np. wiosną będą to sety skierowane bardziej w kierunku dreamowo romantycznych Prog house z domieszką prog trance, zimą czy też późną jesienią Dark Prorgressive i bardziej melancholijne brzmienia itp. itd. Jednakowoż w tym miesiącu przypadają trzecie urodziny TrancEsition gdzie tradycją stało się (nie mówię że świętą :P ) aby zaprezentować kawałki z pogranicza Deep Dark Progressive :) Co więcej zapraszamy gościa który dodatkowo wykręca godzinnego seta na łamach urodzinowego epizodu. W pierwszym roku urodzinowym był to CJ Art, ubiegłego roku Rapid Fire a w tym trafiło na

Andy Line: Producent i DJ z Polskimi korzeniami, fascynat muzyki z pogranicza Dark Progressive, jego produkcję są żywym dowodem na to że w tym gatunku ceni sobie to co najoryginalniejsze za co również doceniły go takie labele jak Suffused Music, Cloudy Moon Records, Crossings, RockRiverRecords, Arcadia Moon, Morninglory Music i wiele innych. Jego produkcja "Apocalypse" wraz przy współpracy z Ben'em Deeper'em doczekała się supportu na festiwalu Coachela w USA przez samego John'a Digweed'a Youtube ! Natomiast kolejna "Cocaine In Darkness" zainteresowała braci Suffused którzy to w jednej z ich autorskiej audycji Over The Moon 21 w Proton Radio przedstawili wyżej wymienioną produkcję a z początkiem ubiegłego miesiąca także zdecydowali się wydać w ich labelu Suffused Music. Adrian także prezentował własne autorskie sety zatytułowane "Underground Music" które jak sam powiedział tworzył z pasji do underground'u. Kolejna postać która wspiera godnie naszą Polską scenę swoimi produkcjami ! :)

Obrazek

Czas: 117:30
Jakość : 128 / 320 kb/s
Waga SC-> Cały (2h) : 107 MB /128 kb/s
Waga pojedyńcze 320 kb/s:
|> Andy Line: 135,85 MB
|> Lucas Zielaskiewicz: 133,21 MB
Gatunek : Deep & Dark Progressive

Tracklista:

Lucas Zielaskiewicz

01. Michael & Levan feat. Stiven Rivic - Red Velvet Pillow
02. Tuxedo - Universum (Matias Larrosa Remix)
03. Suffused - Sunset Beach
04. Rezo - Taylo (Moshic's Takes It Dark Remix)
05. Yvel & Tristan - Silent Sight
06. Ozgur Can - Connected (Deep-L Edit)
07. Milo - Jungle Of Mirrors (Frangellico Saturday Night Mix)
08. Kay-D - Lost Continent
09. Unique - Lassan Elhiszem (Aya Mavra Mix)

Andy Line:
01. Andy Line & Ben Deeper - Apocalypse [Crossings]
02. Motorcycle - As The Rush Comes (Cream & Deep Fog 2015 Remix) [TBA] [Promotion Track]
03. Springa - Syllables (Ronfoller Remix) [Suffused Music]
04. Quantus - Sometimes [Ovnimoon Records] [Exclussive Promotion Track]
05. Andy Line & Deep Shepherd - Cocaine In Darkness [Suffused Music]
06. dPen & Miriam Vaga - Huldra (Ezequiel Andrade Remix) [Southsight]
07. Following Light - Brahmaea [Perfect Session Records]
08. Soluna - You (Volkan Erman Remix) [238W] [Exclussive Promotion Track]
09. David Salazar - Good Vibes Only [Suffused Music]
10. Volkan Erman - Broken [Morninglory Music]
11. Andy Line & Deep Shepherd - Silence Of Night (Nightbob Remix) [Morninglory Music]

DOWNLOAD: 320 kb/s:

Lucas Zielaskiewicz:
KLIK

Andy Line:
KLIK

Mixcloud:
KLIK

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: Lucas Zielaskiewicz - TrancEsition
Globalowicz
Awatar użytkownika

Po długiej nieobecności na forum Zapraszam wszystkich zainteresowanych na kolejny epizod TrancEsition, w ubiegłym miesiącu miałem problem ze sprzętem i w eterze popłynął mój stary secik który odkurzyłem z hdd w stylistyce Neo Trance'owym, dodatkowo pomyślałem że nie będę wrzucał bo jakoś średnio mi odpowiadał :P natomiast można go odsłuchać śmiało z Mixcloud'a ;)

Tym czasem skupmy się na tegomiesięcznym epizodzie :confident: Jeżeli chodzi o stylistykę jest to mieszanka klasyki ze współczesnością, sporo melodii i wokalsów, dużo kawałków od Solid Stone'a którego produkcjami jak narazie jestem zachwycony Ale też nie lada gratka dla miłośników dinozaurów gdzie znajdziemy kilka interesujących pozycji które za swoich wiekuiście triumfujących czasów rozgrzewały nie jedną parę uszu

Zaczynamy od remixu
01. Bent - As You Fall (Guy J Remix)
Krótka propozycja ale za to jak cudownie nadziana, piękny wokal i ciekawy pomysł wykonawcy na miks, znany jest też remix Kyau & Albert jednak dla mnie średnio brzmiący :P

02. To new proresywna szkoła jazdy, remix wykonany w roku 2011 więc dość stary jednak fajnie plumkającym basikiem i z agresywnymi podbitkami arpa, mimo iż stary styl Dousk'a to nie jest to mimo wszystko trzeba przyznać że remix bardzo sympatyczny :)

03. Remix tej produkcji wydany za darmo ! trzy lata temu od samego pomysłowego Silidner'a, bardzo dużo kawałków w jego wykonaniu ma ciekawą aranżację oryginalną i przemyślaną, tutaj także się nie pomylił fenomenalna praca, gigantycznie agresywny bassline, fajnie wkomponowana atmosfera padów i ten wciąż wkrecający się w uszko mini arp który nieustannie towarzyszy przez cały utwór dodając niebanalne wypełnienie, prosta rzecz a intrygująca :]

04. Gruby staroć z roku 2000 gdzie nie omieszkał także zagościć na listach klubowych jak i jako migawka w telewizyjnych klipach, oryginalności z pewnością nie można mu odmówić w teraźniejszym czasie można by rzec że nawet świeżości Piekny chilloutowy wokalik który fruwa gdzieś w powietrzu letnie klimatyczne cymbałki czy jak to można nazwać discogs podaje że zawartość wokalu została wykorzystana z singla Stacey Q - Two Of Hearts którego nie polecam :D brzmi jak top szał pał popisko rodem ze stajni DJ Boba :oh: ale ciekawa wzmianka, nie powiem :) Aha oryginalna nazwa tej produkcji na początku widniała jako "American Booty" a później nie wiedzieć czemu zmieniono :< Poza tym wersja jest w remixie Joey'a Negro a ofc klip nic o tym nie mówi :P

05. Cios za ciosem, klasyk za klasykiem. Ponownie remix Dousk'a dla nielada outsiderowej pozycji bo od zespołu Tilt raczej każdy progresywny fan zna na pamięć ten kawałek bo naprawdę ciężko jest go nie usłyszeć :P Zespół liczył wielu członków w swoich kręgach do najbardziej znanych zaliczymy na pewno John'a Grahama i co uwaga mnie najbardziej zaskoczyło postać Andrew Beardmore czyli bardziej rozpoznawalny - Andy Moor. Discogs podaje jeszcze fajną wzmiankę o tym kto w danych latach działał przy produkcjach pod tym aliasem, przyznać trzeba że było sporo zamieszania :)

Cytuj:
1993-2002 Michael Park, Michael Wilson, John Graham
2002-2004 Michael Park, Michael Wilson
2004-2005 Michael Park, Michael Wilson, Andrew Beardmore
2005-? Michael Park, Andrew Beardmore
2011-2012 Michael Park, Nic Britton
2012- Michael Park, Nic Britton, Alex Brown

Czyli defakto za ten remix Twelve odpowiedzialna była trójka producentów w tym i Andy Moor :) Dlatego ten wałek jest taki dobry :) wydane oczywiście w Lost Langugae

06. Kawałek z ubiegłego roku za którego remix odpowiedzialny jest Solid Stone, jakby nie patrzeć w jego rozpoznawalnym stylu :) Wokal miażdży piękny aż człowiek sam śpiewa pod nosem a breakdown istna esencja :) cały kawałek raczej utrzymany w kosmicznym dynamicznym ułożeniu.

07. Nie tak dawno bo w tym roku WOW przypomnieli o sobie w Anjunadeep wydając singiel pt. Tuesday Maybe który natychmiast wpadł mi w ucho, a nie często się zdarza tak dobra pozycja w tym labelu więc co tu dużo mówić, wszystko mamy wokal letnia przestrzeń gdzieś w tle lekko brzmiąca gitarka ale w podobnym stylu kawałek minut dalej mam coś bardziej wykwintnego mimo iż ten kawałek jest równie nieziemski...

08. Ekstremalnie dziki Sonority grane końcem stycznia live przez Solid Stone'a na ASOT 750 Przy takiej produkcji to bankowo zerwałbym parkiet w tańcu, moc to mało powiedziany aby opisać tę pozycję coś czego brakuje w dzisiejszej muzyce Prog Trance'owej jeżeli chodzi o bardziej znane podwórko z pogranicza trance'u.

09. Remix który postawiłem w boju wraz z pozycją Tuesday Maybe jak dla mnie nr.1 i przebija poprzednika :dribble: Czasem warto posłuchać komercyjnych podcastów bo zaprezentowane w Group Therapy - A&B aby wykrzesać coś naprawdę bajeranckiego. Wokalista widać że nie śpi tylko daje z siebie wszystko jeżeli mowa o wokalu, tutaj naprawdę wielki plus jednak dynamiką zżera ten kawałek uszy i człowiek ma ochotę cofnąć jeszcze i jeszcze raz... :haha:

10. Pushing Up odpowiedzialny Solid Stone wraz z J. Rene :) czyli postacie które zawsze warto sprawdzić, produkcja także zaprezentowana przez Stone'a na ASOT 750 a EP'a wyszła niedawno dokładnie kwietniem, jest dość sympatyczna i zmysłowa, z lekkim polotem ale naprawdę godne dźwięki jeżeli chodzi o popularne podwórko trance'owe

11. Przedostatni remix od Mat-Zo to kolejny ciężki klasyk głównie dzięki linii basowej która rozjeżdża wszystko co napotka, strasznie ciężka ale to jest atut tej produkcji dodać trzeba że na brejku też mamy fajną wstawkę z basslinem który symbolizuję główne brzmienie tej pozycji a pozostała całość to delikatna przestrzeń zawieszona gdzieś w powietrzu, muszę przyznać że wsłuchując się w ten kawałek możemy naprawdę poczuć ciekawą interpretację.

12. No i na koniec kolejny klasyk od mojego ulubieńca DT8 Project a jeszcze ciekawszego remixatora Max'a Graham'a no ten gościu to w tamtym czasie miał niezłe jazdy jeżeli chodzi o pomysły czy to na remix czy na własny kawałek a z Darrenem to się akurat dobrał idealnie :) tytuł zupełnie nie odzwierciedla dla mnie klimatu Winter :P no chyba że świeżość to jest jej bardzo dużo :) Wokal... nic dodać nic ująć z Andreą Britton to sam lubię sobie pojodłować jadąc autem :) a cała kompozycja, nie wiem nawet od jakiego instrumentu zacząć haha :D Wszystko jest tutaj idealne na zakończenie seta lepszej bomby nie posiadałem ;) dodatkowo w sieci jest też migawka (ale strasznie siarowata :P ) a kawałek wydany w 2004 roku nakładem wytwórni Data Records.

W tym miesiącu to na tyle, mam nadzieję że osoby które zdecydował się na odsłuch nie zawiodą się a ja zapraszam na kolejny miesiąc :) Pozdrosy !

Obrazek

Czas 61:24
Jakość 128 kb/s (soundcloud) - 320 kb/s (zippyshare)
Waga 320 kb/s: 140,56 MB
128 kb/s: 56,2
Gatunek: Progressive House / Trance

Tracklista:
01. Bent - As You Fall (Guy J Remix)
02. Walsh & Coutre vs. Darin Epsilon - Detour on 44 (Dousk Remix)
03. Guy J - Transitions (Silinder's Sunset Serenade)
04. Jakatta - American Dream (Joey Negro Club Mix)
05. Tilt - Twelve (Dousk Mix)
06. Tim Penner feat. Amber Long - Forgive Me (Solid Stone Remix)
07. Way Out West - Tuesday Maybe
08. Gundamea - Sonority
09. RÜFÜS - Like An Animal (Yotto Remix)
10. Solid Stone feat. Jennifer Rene - Pushing Up
11. Soliquid - Music Is For Rich People (Mat-Zo Remix)
12. DT8 Project - Winter (Max Graham Sidechain)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud:

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Heh... Nie tak dawno wchodziliśmy w słoneczną fazę i już lada moment będziemy się niestety z nią żegnali :bye: :oh: :< Aura była jak zawsze sprzyjająca przez ostatnie miesiące na eterze TrancEsition wybrzmiewało sporo rozpływającej się i dynamicznej muzyki wprost idealnie dopasowanej do temperatury ostatnich miesięcy, tym razem będzie nie inaczej a nawet jeszcze szybciej ^_^ Można by rzec że kontynuacja epizodu z czerwca w którym poleciały same Neo Trance'y które tak naprawdę zostały zaprezentowane z przymusu... Jednak tym razem postarałem się o odpowiedni resarche muzyki z gatunku współczesnego Trance'u i wybrałem kilka IMO najciekawszych i dobrze brzmiących pozycji ale z bardziej pogranicza owszem Trance... Progressive :) . Przełom tych produkcji sięga od ok. 2008 - 2016 z tym że raczej większość z nich to zakres dwóch ostatnich lat a niektóre to nawet mocno świeże :) Struktura od samego początku jest agresywna, może oprócz pierwszej pozycji która później i tak się bardzo energetycznie rozkręca a dalej to... Sami usłyszycie :P Zapraszam Serdecznie na świeży, jeszcze epizod a tymczasem do usłyszenia już we wrześniu, dodam iż będzie kontynuacja z zeszłego roku jeżeli chodzi o klimat także czeka mnie interesująca selekcja ]:) Pozdrowienia ! :]

Obrazek

Czas 60:57
Waga 320 kb/s: 139,52 MB
Gatunek: Progressive Trance / Neo Trance

Tracklista:
01. The Thrillseekers Pres. Hydra - Amber
02. BT feat. Kirsty Hawkshaw - A Million Stars (Airwave Remix)
03. Orkidea - Revolution Industrielle
04. Ferry Corsten presents Gouryella - Anahera
05. Airbase - Lachrymose (Intro Mix)
06. Andrew Lang - Calling
07. Gordey Tsukanov - Biofield
08. Davey Asprey - Guardians
09. Adam White feat. Stacey Kitson - Piece Of Mind (Rozza Remix)
10. The Thrillseekers - Synaesthesia (Alex M.O.R.P.H. Remix)
11. Impulsive Drive - Another Way (Apogee Remix)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud:

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Ostatecznie żegnamy się już z latem w roku 2016 :( ...

Ykhm między innymi jest to ostatni set w tym roku który był okraszony nutą dynamicznego, plażowego czy też melodyjnie klubowego brzmienia, tradycyjnie następny miesiąc przywitamy w gatunku mroku i czarta czeluśniaśnego [czy jak to napisać...]

Na początek wyrazy przeprosin bo jak ktoś przypadkiem zerknie na datę to zauważy iż przestój z tym epizodem jest ponad tygodniowy !! za co jeszcze raz Przepraszam :) Tak czy inaczej jeżeli chodzi o strukturę jest to powtórka z ubiegłego wrześniowego roku gdzie moim rdzennym gatunkiem był Vocal Progressive który był podzielony na dwie części, akurat w ubiegłym roku były to Prog House i później Prog Trance. Aktualna kontynuacja będzie o jedną, pierwszą połowę inną Postarałem się o zreaserchowanie utworów z pogranicza bardziej czystego House'u a z faktu iż czysty House do mnie osobiście w 100 % nie przemawia to padło na Deep House który idealnie pasuje na wychillowanie sutków :] a druga część ofc bez zmian... Prog Trance ;)

Tak też:
01. Zaczynamy potężnym, grubo zacnym klasykiem z iście epickiej kompilacji DJ'a Sashy - Involver, jest to faworyt nad faworytami jeżeli chodzi o muzykę Progressive House nie brzmi to jak deep house ale tempo produkcji jest bardzo niskie i klimatycznie jest bardzo stonowany, wokal jest z pewnością piękny natomiast, osobiście uważam iż pomysł na kompozycję zrobił swoje

02. Kawałek z ubiegłego roku z Anjunadeep a z faktu iż jestem fanem produkcji Wisternoff'a czy też jego kumpla z projektu Way Out West - Nick'a Warren'a o których wspominałem nie raz w edycjach TR to mimo wszystko do solowych produkcji obu panów zaglądam jakby nie patrzeć rzadko :doubt: No i tutaj z pewnością czuć świetny deepowy klimat, strasznie rozklejający myśli kawałek i ten wokalik który jest punktem głównym produkcji, słychać to jak najbardziej na breakdownie a później płynie cudnie przed siebie... :confident:

03 i 04. Dwie produkcje tego samego repertuaru, wydawnictwa z labelu Spirit Soul Records który słynie głównie z propozycji House'owych jak i także masę dobrego deepu można tam odkryć, najciekawsza jest w tym informacja iż całe trio reprezentuje Rosję :] kraj smalcem i słoniną płynący a co ciekawsze kiedy usłyszałem po raz pierwszy te kawałki to klimat nawet mi pod ten kraj nie pasował :bad: Tak czy inaczej dźwięków nie oszukamy a magia z tych pozycji płynie cudna ! Wokalistka jest tutaj kluczową postacią bo jej głos jest cudny ! letnia i pomrukująca kompozycja z świetnymi wstawkami fortepianowymi jak dla mnie tak powinny prezentować się propozycję House'owego gatunku, wolny zmysłowy fajny klimacik bez żadnego wydzierania i sztampowego oklepanego walenia w klawisze. Przy okazji pseudonim wokalistki Rene - nie mylić z Jennfer Rene ale można łatwo zapamiętać :) I z pewnością alias Rosja 100 % ;)

05. Ponownie Wisternoff jednak tym razem jako remiksator i tutaj secik tej części płynie już na pełnych obrotach, minusem może być to iż nie mamy w tej pozycji zbyt dużo tego wokalu... Jedynie krótki sampel jednak aranżacja... miód dla uszu, linia basowa i po breakdownie połączenie tego wokaliku kosi z nóg, masa rzeczy dzieje się w tym kawałku aż ciężko mi go opisać czemu tak mi się podoba ale ma w sobie serce bez dwóch zdań ! Dodam iż podkradłem go od pewnego Polskiego DJ'a gdzie zagrał właśnie ten remiks w Warszawskim klubie Luzztro, tak więc dla zainteresowanych może warto się przejść :)

06. Ponownie Solid Stone z Jennifer Rene :) Ten chłopak w tym roku jak do tej pory wygrał chyba we wszystkich moich setach jeżeli chodzi o prezencję jego kawałków bo non stop mam go z tyłu głowy i w większości epizodów go wprowadzam Tutaj jest to tune którym zainspirowałem się jego działalnością - jednak dokładniej chodziło o remix Thomas'a Vink'a I w tamtej wersji różni się diametralnie od tego oryginalnego tworu, natomiast to właśnie oryginał w takim zestawieniu produkcji do tego epizodu pasował o wiele lepiej niż mroczny i głęboki remix powyżej wymienionego pana Mimo wszystko cała EP'a na ogromnym poziomie ! Wpływamy powoli na grunt tranceowy :)

07. Klasyka ! była masa wersji tej produkcji i do dziś można usłyszeć odświeżone wersje, wokal na początku wydawał mi się strasznie taki ala cukierkowy pop niczym Britney Spears :brick: Ale po paru odsłuchach doszedłem do wniosku iż ma coś w sobie Głównie polecam oryginał ponieważ brzmi wybornie, mimo wszystko ten remix ma w sobie dynamiczny fajny klimat i mamy delikatną wstawkę breakbeat'ową gdzie nadaje tej pozycji estetyczny płynny flow :heart:

08. Stare dobre rzeczy od Filo & Peri zawsze smakują wybornie, rozpędzamy drugą część już naprawdę konkretnie, oczywiście wokal jest tutaj kluczowym elementem natomiast EP'a zawierała także kilka innych remixów które był IMO mocniejsze od tej tutaj zaprezentowanej wersji... ]:)

09. Powrót do propozycji z zeszłego epizodu TR :) jednak różnica jest taka jak by porównywać słońce ze śniegiem... i tutaj odpalamy wersję oryginalną min. Adam White & Stace Kitson - Piece Of Mind Ahhh to był trzon główny tej części, już od dłuższego czasu miałem ten kawałek na uwadze i nie mogło go tutaj zabraknąć ! jak na swój rok to cała EP'a brzmiała jak prawdziwy godny trance (2007) akurat w tamtym przedziale czasowym ten gatunek zaczął już powoli się spłycać do ery jednego i tego samego melodyjnego arp'a ale nie było jeszcze tak źle jak dziś :P Powiem tylko jedno ! Pociąg - Ekspres - Pendolino innymi słowy Siła - Energia - Dynamika.

10. Ponownie klasyk nad klasykami i kolejny gość który w moich epizodach gościł niczym ojciec chrzestny ofc Mat-Zo a ten błyskawiczny i piorunujący remix wydany został w 2008 roku :) Nie muszę chyba nic mówić o historii Silence wokalistka daje z siebie 100 % i takie rzeczy słucha się przez dekady a nie przez dwa dni !

11. Rzutem na taśmę, akurat przysiadłem sobie wieczorkiem i myślałem jakich produkcji mógłbym jeszcze użyć a słuchałem ich jakiś czas temu wstecz, akurat ten kawałek nie dawał mi spokoju od paru lat, wracałem autem i odświeżałem sobie stare płytki, gdzieś z przedziału 2009 roku i wpadłem właśnie na ten sztosik który ofc jest starszy niż 2009 rok ;) Od tamtego czasu miałem go gdzieś tam w głowie zapamiętany i ten kluczowy tytuł "Transparent" a jeszcze lepiej ucieszyłem się gdy zobaczyłem iż za remiks odpowiedzialni są chłopaki Benz & MD z pod ich rąk zawsze wychodziły same godne kawałki na profesjonalnym poziomie twórczym ! I ten remix jest tego dowodem. Masa instrumentów i dźwięków w tym kawałku co najlepsze bardzo wzniosłe i przestrzenne okraszenie, przedostatni kawałek który IMO dość długo trwa natomiast jest to przygotowanie przed ostatnią bombą jaką dla was przygotowałem :)

12. Mashup Armina i połączenie produkcji Deepsky feat JES Brieden - Ghost w wersji oryginalnej która jest bardzo lekka natomiast kawałek który został do niego wszczepiony sprawia iż ta wersja jest pędzącym terminatorem Yilmaz Altanhan - Eighties niszczy wszystko w obwodzie ! ehhh mam nadzieję iż ten kawałek wzniesie was ponad sufity i na ostatnie minuty sprawi wam wspaniałą ucztę dla uszu tak jak to było w moim przypadku :)

To tyle na ten miesiąc, myślę że wszystkie myśli wylałem już w tym temacie i nie mam nic do dodania :mmm: Ofc. pozostaje mi tradycyjnie życzyć godnego odsłuchu i do usłyszenia następnym razem. Cześć ! :bye:

Obrazek

Czas: 63:27
Waga: 320 kb/s: 145,24 MB
Gatunek: Vocal - Deep House / Prog Trance

Tracklista:
01. Grand National - Talk Amongst Yourselves (Sasha Involver Remix)
02. Jody Wisternoff - The Bridge feat. Sian Evans (Original Mix)
03. Alex Hook & Matvey Emerson feat. Rene - I Need Somebody
04. Alex Hook feat. Rene - I Want You To Stay (Lou Van Remix)
05. Danalog - Click, Search (Jody Wisternoff Remix)
06. Solid Stone & Jennifer Rene - Not Enough (Original Mix)
07. Perasma - Swing 2 Harmony (Monkz Remix)
08. Filo & Peri ft. Fisher - Ordinary Moment (Midnight Mix)
09. Adam White Feat Stacey Kitson - Piece Of Mind (Vocal Mix)
10. Delerium feat. Sarah McLachlan - Silence (Mat-Zo 2008 Remix)
11. Jan Johnston & Serge Devant - Transparent (Benz & MD's Aurium Remix)
12. Deepsky feat JES Brieden vs Yilmaz Altanhan - Ghost vs Eighties (AvB Mashup)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Czas rozpocząć drugą porcję mrocznego grania ! Ostatnimi czasy spotkaliśmy się z takowymi dźwiękami na przełomie końca zimy tegoż roku, tym razem jak na audycję TR przystało powracamy na jesienne mroczne i ekstremalne klimaty :brick: Ubiegłoroczny październikowy set był myślę w podobnej stylistyce co tegoroczny, mimo faktu iż mieliśmy wpłynąć na głębię i czeluść to jednak z drugiej strony mamy tutaj nieco większą prezentację lekkiego i pozytywnie wychillowanego grania, jednak z przejścia na przejście przekształca się to w dużo bardziej energetyczny i ciężki stuff :) Mimo wszystko kipiący tranceową energią. Pomyślałem aby zagwarantować wam w tym miesiącu mimo wszystko dzikość ale jednak dla wytrawnego ucha dosłyszycie i zdacie sobie sprawę iż mimo tego stylu tutaj zaproponowanego jest dość melancholijnie i mroczno, wręcz bym powiedział ciężko :) (nie licząc pierwszej fazy ponieważ mamy jak najbardziej delikatne półgodzinki, jednak dalej jest coraz metaliczniej :D )

Oceńcie sami dodam iż sporo tutaj zaprezentowanych kawałków to świetne klasyki przykładem może być przecudne intro od Lisy Gerrard która jest znaną wokalistką muzyki gospel, jej głos widniał w takim filmie jak Gladiator z 2000 roku. Również kojarzona jest z grupy Dead Can Dance chociaż bardziej tutaj mowa o duecie... Matt G. Znany jako Mattias Giunta rodowity Argentyńczyk, początki jego muzycznej kariery były prezencją głównie muzyki Dark Progressive mimo wszystko wybrał drogę bardziej technicznych brzmień, chociaż od czasu do czasu potrafi zaskakiwać. We Will Fade w remixie Domased Electronica remixator swego czasu był ikoną labelu Mistique Music i nie ma się co dziwić, dyskografia w pełnej okazałości muzycznego kunsztu niestety miał do wyboru żona albo muzyka :D Wiadomo co wybrał :P a wersja We Will Fade znana z masy odsłon wielu remixów wokal jest tutaj naprawdę świetny ! Maha Mantra poznałem z ciekawości :) kilka lat wstecz temu ciekawiłem się postacią Chris'a Drifter'a i postanowiłem sprawdzić jak sobie w dzisiejszych czasach poczynia, niestety... Zawiodłem się jego aktualny styl zupełnie nie dla mnie, udało mi się odnaleźć jedyną perełkę z jego warsztatu, mimo tego nie zbyt młody kawałek o ile mnie pamięć nie myli jest to przełom 2011 roku ale nie do końca już pamiętam, brzmi przyjemnie, nie jest to może utwór życia jednak jest solidny co trzeba przyznać 8) Jay Lumen i jego staroć część jego kawałków była fenomenalna a inne po prostu z jakąś duszą, myślę że ten kawałek ma właśnie tę duszę i tyle, fajna linia basowa i ciekawe uzupełnienie przed kolejną drugą częścią seta, warmup w sam raz :) No i tutaj kolejny w tym roku track od Solid Stone'a a raczej remix, zaprezentowany przez niego w Lutym tego roku na Armin Only. Ten kawałek ma w sobie nadzwyczajne nitro, bassline tutaj jest podkreśleniem siły jak i cała kompozycja zaplecionych w głębi chóralnych odgłosów, mamy tutaj naoczne piękno dynamicznego mroku. Kolejna pozycja to ponowny klasyk, inaczej można by rzecz dynamit ! Rowan Blades & Chris Lake - Filth (Greed Is Evil Mix) poznałem z bardzo interesującej i nietuzinkowej kompilacji która została okraszona masą ciekawych produkcji w różnych stylach muzycznych jak i dość zabawną okładką wydawnictwa :) Kompilacja bardzo kultowa bo mowa tutaj o brytyjskim Renaissance który słynie z tony niebanalnych wydawnictw a autorem omawianej kompili jest Sander Kleinenberg - This is Everybody Too :) Benz & MD - Dilation staroć w odświeżeniu, jak dla mnie najlepszego jaki z danego repertuaru remixów można uzyskać, nadzwyczajna siła, synth który jest głównym motywem naprawdę podrasowany na całego, pokłony tutaj oczywiście w kierunku Relaunch'a mimo wszystko wersja z 2014 roku... No i mamy starucha ! :D Coast 2 Coast - Home przyznam szczerze że nie wiedziałem iż ta produkcja miała rozgłos nawet komercyjny bo w sieci krąży klip z MTV gdzie oryginał nieco bardziej odbiega od tej wersji zaprezentowanej tutaj która ma na celu podkreślenie bardziej mrocznego klimatu dzisiejszego epizodu :) Mimo wszystko wersja pierwotna brzmi nadzwyczajnie i pięknie wpasuje się w letnie klimaty :) później mamy Fleminga i jego The Lone Ranger pady tutaj łamią kości ! jeżeli chodzi o elementy beatu są dość jak na moje ucho pospolite, jednak pady i chóreczki wypełniają przecudnie wszystkie pozostałe elementy, magia dla uszu pływa się wysoko słuchając tej propozycji, dodatkowo świetnie dostosowana do przejścia z poprzednią produkcją Home, ale dalej to się dopiero dzieje... Robert Vadney - Second Sky (3 am Salvation Mix) Na ten kawałek czekałem od długiego czasu i miałem go przygotowanego jako wisienkę na torcie w tym miesiącu. Dodać tylko mogę że jest to idealny kawałek który prezentuje wszystko co można by wymagać od mrocznej strony czystego Trance'u, rewelacyjny break który w tej wersji orkiestralnych padów robi swoje ! a dalej to już po prostu armagedon ! :D Zakańczamy epizodzik starym dobrym i jakże znanym Massive Motion od M.I.K.E. słuchając ten utwór czuję naprawdę nadzwyczajną surowość, wręcz chłód kompozycji w pędzącej niczym prędkość światła produkcji.

Mam nadzieję iż i w tym miesiącu podbiję wasze gusta :) Tymczasem do usłyszenia w kolejnym miesiącu i Dziękuję z góry za odsłuch i zainteresowane się tematem :bye: . Pozdrawiam !

Obrazek

Czas: 58:22
Waga: 320 kb/s: 145,24 MB
Gatunek: Deep - Progressive Trance

Tracklista:

01. Lisa Gerrard and Pieter Bourke - See The Sun
02. Matt G. - Lemuria (Sudam Style) (Intro Mix)
03. Michael Burns - We Will Fade (Domased Electronica Remix)
04. Chris Drifter & MB Project & Steve Valentine - Maha Mantra (Original Mix)
05. Jay Lumen - One Moment (A Dawn at the Beach Remix)
06. Amir Hussain - Life In Mono (Solid Stone Remix)
07. Rowan Blades & Chris Lake - Filth (Greed Is Evil Mix)
08. Benz & MD - Dilation (Relaunch Remix)
09. Coast 2 Coast feat. Discovery - Home (John O'Callaghan Remix)
10. John '00' Fleming - The Lone Ranger (Original Mix)
11. Robert Vadney - Second Sky (3 am Salvation Mix)
12. M.I.K.E. - Massive Motion (Original Mix)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Czas na listopadowy epizod, przedostatni w tym roku a zarazem najbardziej mglisty i ponury tak jak na tę porę roku przystało, także na tradycję TrancEsition. Jak co roku w 11 miesiącu doznacie mistycznych i głęboko przeszywających uszu barw dźwięków które naprawdę dzisiejszego epizodu komponują się imponująco :) Mamy spore urozmaicenie zaczynając od naprawdę trwożącego początku który swą interpretacją i leniwymi lecz agresywnymi beatami kreśli nam co tak naprawdę będzie dziś się dziać :bad: Następnie czeka nas chilloutowy i deepowy środek w którym niejedna wstawka wpadnie wam w uszko ;) A później już na pełnej srogiej pecie ! do samego końca :dribble: Mimo wszystko pozostaje i wam to ocenić :)

01. Zaczynamy remixem od niejakiego niejednokrotnie prezentowanego Pana CJ Art jest to jeden z pierwszych remixów Artura mimo wszystko miał już sporo produkcji na swoim koncie w tym czasie :$ Ciekawie kołyszący się breakdown, tak właśnie zapamiętałem ten kawałek bo z pewnością na wyciszeniu można się delektować, pozostała struktura także palce lizać. Jest to ciekawe intro którym odpaliłem mój pierwszy set na pierwszym sprzęcie i to na znośnym poziomie wykonania kilka lat wstecz, fajnie było odświeżyć sobie tą wersję i wrócić wspomnieniami :) Będzie jeszcze jeden kawałek z tamtego secika...

02. Oryginał w sumie tak samo jak poprzedni kawałek w oryginalnej wersji brzmi zupełnie inaczej, kolorowo i summerowo rzekłbym wręcz :) Jednak nie w momencie którym za remix zabierają się Dave Ferol & Arion Grey Jednym słowem ambrozja ! wokal jest tutaj najlepszym motywem który elegancko podkreśla pozostałą kompozycję która gdzieś tam w niższych częstotliwościach zacnie dryfuję a zarazem agresywnie beatuje :D

03. Afrodyzjak ! Myślę że nie każdy mógłby w dzisiejszym czasie posądzić iż za ten kawałek, ba a nawet cały autorski album w tego typu kompozycji mroku palce maczał gość który w dzisiejszym świecie muzycznym jest bardziej rozpoznawany w stylu Deep & Tech Progressive House. Powiem więcej ten album był jego pierwszym a kilka wydawnictw później w bodajże Mistique Music wydał drugi w pełni autorski album tego samego stylu, stąd też sądzę iż jego artystyczny alias miał na celu podkreślenie jego produkcyjnego kunsztu w gatunku Deep & Dark Progressive a dziś nie do końca pasuje w jego aktualne prace, chociaż kto tam wie, mogę się i mylić... Panie i Panowie Dark Soul Project ! I to jest kolejna produkcja którą zaprezentowałem w wyżej wymienianym mojego autorstwa pierwszym secie Podobieństwo struktury kawałka jest dość identyczne co w poprzedniej produkcji w remixie Dave Ferol & Arion Grey.

04.
Kawałek z dobrego albumu a dokładniej z Francuskiej wytwórni która jest pionierem wydawnictw w stylistyce Chillout czy też Ambient a niejednokrotnie na łamach TR prezentowanej - Ultimae Records a za produkcję odpowiedzialny jest założyciel labelu Vincent Villuis aka Aes Dana natomiast album nosił tytuł Pollen Osobiście rzadko kiedy przesłuchuję ostatnie wydawnictwa z tej wytwórni bo są jak dla mnie zbyt głębokie Jednak klasyka albumów miażdżyła wszystkie propozycje jakie można usłyszeć na rynku muzycznym w stylistyce chill ! O czym z pewnością na tym forum wiecie :P Aktualnie nie wiem jaki poziom Ultimae reprezentuję, może ktoś mi da do myślenia :) ale przez ostatnie odsłuchane przeze mnie albumy jakoś nie miałem ochoty do dalszego zgłębiania dyskografii... Dodam iż od tego momentu wkraczamy w bardziej deepowe granie :)

05. Kolejna propozycja to wydawnictwo współczesne wykonane w stylu deep / tech house wydane w Balkan Connection usłyszałem je w dość krótkim secie ale z jakimi produkcjami ! Prezentowany był przez Polskiego producenta i DJ'a Fullsize gość serwuję w większości przypadków produkcje stricte house'owe chyba jakiś czas temu o nim pisałem, mimo tego podziwiam go za jego chęć szperania w muzycznym świecie underground'u, jak sam powiedział w wywiadzie do RMF Maxx w jeden z audycji Neevald'a której był gościem: "To jest podstawa bycia DJ'em, poszukiwanie muzyki" gdzie pierwsze 30 minut tego seta pojechał naprawdę produkcjami na poziomie ! Radzę sprawdzić jego mixcloud

06. Hahaha :) Tutaj może bez komentarza :D Nie sądziłem że Solid Stone zagości i w mrocznej edycji TR ale jednak :confident: Kawałek może już nie tak ciepły jak na początku :) Ale klimat... ahhh nie to co oryginał tej produkcji... Wokalistka nr1 bez dwóch zdań świetnie wpasowany vox ! A Solid Stone jak na fali w tym roku tak też potwierdza swój wysoki poziom produkcji :)

07. Teraz coś na co długo czekałem ! Kawałek miał popłynąć lutym tego roku na łamach audycji jako promo, dlaczego ? Ponieważ aż wstyd mówić ale taka petarda została wydana za darmo w labelu o którym także niejednokrotnie wspominałem i czerpałem z niego produkcje: Phatt Sounds Tomka Gudowskiego a autorem produkcji oczywiście CJ Art ! Na EP'ie znalazła się jeszcze jedna produkcja "Dark Sands" o ile dobrze pamiętam ale Sleeping Inside tytuł zamiata a to co się w tym kawałku dzieje jeszcze bardziej zamiata na błysk ! breakdown bardzo długi ale najlepszy ! Od samego wejścia na przejściu już ten kawałek wpadając ni stąd ni zowąd padami robi konkretną robotę + ten arabski wokalik i mamy to co w dzisiejszym Dark Progsie doceniam najbardziej N1 Artur !

08. Ten kawałek dawno temu poznałem w secie bodajże Andy'ego Line'a zacna to była praca zaprawdę powiadam wam :heart: :greedy: Kawałek, magia ! linia basowa ofc jak można dosłyszeć gra tutaj pierwsze skrzypce i to naprawdę krasivaya czy jak to się pisze... :mmm: Od tego momentu czas na ostateczny przeskok w stylistykę bardziej dynamiczną :)

09. Reii dziwie się że ten gość jest tak mało znany w muzycznym świecie bo jego produkcje mogą być wzorem dla niejednego producenta, jest naprawdę w czym wybierać jeżeli chodzi o rozbieżność gatunków :) Osobiście dodam że jest to mój idol jeżeli mowa o muzyczne sztosy z gatunku Break ale to w następnym miesiącu może ;) Tutaj ta produkcje jest chyba najbardziej dynamiczna i mniej w niej mroku niż trance'u natomiast jak dla mnie posiada dość specyficzną intrygującą głębie a poza tym warto trochę rozbujać atmosferę i tempo w dzisiejszym graniu :)

10. Perspectus wydane dawno temu w Mistiquemusic Piękny ! dużo sie w nim dzieję piękne pady, perfekcyjna dreamowa głębia i dynamiczność w jednym to co na zakończenie uwielbiam serwować najbardziej !

11. Na zakończenie uwaga ! godny klasyk który poznałem dawno temu kiedy zaczynałem swoją przygodę z muzyką a naprawdę rzadko gdzie spotykany, chociaż artysta znany z remixu Release by Solarstone mowa tutaj o Pavliga odświeżałem sobie stare płytki z muzyką i trafiłem na ten alias ale nie na kawałek który w tej audycji wszczepiłem. Naprawdę specyficzny godny utwór ! a tytuł odzwierciedla to co się w nim dzieje "Tornado" ułożenie instrumentów i to co on tam powykręcał naprawdę sprawia że się w ten tytuł wkręciłem bo mam spójne odczucie co do tej interpretacji a rzadko się zdarza aby tytuł aż tak dobitnie trafiał w wyobraźnie słuchacza co świadczy o tym iż ta produkcja jest jedną z wyjątkowych, przynajmniej dla mnie ;)

To by było na tyle w tym miesiącu. Mam nadzieję że i was tym razem nie zawiodłem a zarazem szykujemy się do podsumowania roku, tradycyjnie jak zawsze w kolejnym już grudniowym miesiącu nie lada gratka dla miłośników break'owego grania ponieważ w tego typu produkcjach poszperamy już za równy miesiąc :bye: Pozdrawiam i do usłyszenia !

Obrazek

Czas: 56:46
Waga: 320 kb/s: 129 MB
Gatunek: Deep & Dark Progressive

Tracklista:

01. Jim Siver - Water Sound (CJ Art Liquid Darkness Dub Mix)
02. Ariel Curtis - Everybody Wants To Be Madonna (Dave Ferol & Arion Grey Remix)
03. Dark Soul Project - What Is The Matrix (Original Mix)
04. Aes Dana - A Carmine Day
05. Stas Drive - Arkaim (Namatjira Remix)
06. Nifra feat. Seri - Army Of Lights (Solid Stone Remix)
07. CJ Art - Sleeping Inside
08. Carpathian Paths - Krasny (Original Mix)
09. Reii - 3 In The Shade
10. Quintax - Perspectus (Original Mix)
11. Pavliga - Tornado

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Hello ! ^_^ Czas na ostateczny baułns w tym roku jak i na drobne podsumowanie minionego 2016 roku. Szczerze mówiąc uważam iż był to jeden z najlepiej minionych, porównując wcześniejsze lata rok pod względem muzycznym, udało się w każdym miesiącu zaprezentować zawsze coś ze współczesnych labelów i to często także tych bardziej komercyjnych co dobrze wróży i oby tak dalej :) Tradycyjnie w tym miesiącu jak przez ostatnie trzy lata tak i w czwartym usłyszycie muzykę z pogranicza Prog/Trance Breaks. Jest to jedyny (jak do tej pory)... miesiąc w audycjach TR gdzie można rozkoszować się zwinnym, błyskawicznym i energetycznym zastrzykiem energii płynący z każdego dźwięku w każdej minucie i sekundzie co dla DJ'a jest nie lada przyjemnością z miksowania :)

Tak też:

01. Początek od Mysta Fleminga i to jeden z moich ulubionych tracków w interpretacji tego Pana ! Innymi słowy nie dąsamy się i na samym początku uderzamy z grubej pety ! Utwór pochodzi z drugiego w karierze John'a albumu zatytułowanego One Hundred Ten [W•K•O] cokolwiek ten skrót znaczy... A produkcja "The Centre Of The Universe" jest otwierającą całą zawartość, tak też dzieje się i w tym secie z tą różnicą iż kawałek jest mega podkręcony :bad:

02. Kultowe trio w natarciu ! zespołu Hybrid zarazem ikon gatunku Breaks chyba nie trzeba przedstawiać, oryginalny twór pochodzi z albumu "Disappear Here" który został wydany w roku 2010 + dodatkowo z trzecim oficjalnym nowym członkiem a raczej członkinią Charlotte Trumanz tego co pamiętam większa część a może i cała (nie wiem do końca) była zaprezentowana na festiwalu Audioriver w 2010 roku pytanie tylko czy po premierze czy przed ? Tak czy inaczej narobiło sporo smaku fanom zespołu i po tym albumie niestety jakoś cała grupa ucichła, sprawdzając ostatnie wydawnictwa są to głównie jakieś soundtracki tak też mogliby o sobie w końcu przypomnieć czymś nietuzinkowym jak zwykle :) Tutaj akurat remix Retroid'a który prawdopodobnie oficjalnie został wydany na albumie z zawartością samych remixów do "Disappear Here".

03. Dzieło ponadczasowe i obowiązkowe dla wszystkich fanów nie tylko breaks ponieważ i na albumie znalazła się masa kawałków z pogranicza Progressive House. Album zatytułowany Airdrawndagger który to Sasha nazwał pod wpływem inspiracji powieści Szekspira, Makbet. Podobno w angielskim przekładzie był to jakiś stan psychiczny co spodobało się muzykowi i postanowił tak zatytułować owy album który stał się strzałem w dziesiątkę. Masa produkcji zawarta na tym albumie za każdym razem kiedy człowiek odświeża sobie to niszczy przestrzeń a tutaj macie akurat przykład jednej z nich :)

04. Ten kawałek daję lekkiego oddechu i przygotowania do kolejnej części która nieco zwolni nam klimat i wycziluje do następnej kontry :) Piękny wokal, masa ciekawych padów i ponownie podkreślam wokal który naprawdę może się podobać, jest to klasyk w remixie Trafik'a. Osobiście poznałem tę wersję w kultowej klasycznej odsłonie podcastów zatytułowanych "Oslo Night" starsi fani progresu z pewnością będą z westchnieniem i łezką w oku wspominali sobie ten podcast ponieważ, zaprawdę stuff w każdym z tych setów posiada konkretne źródło, dziś już klasycznych produkcji prezentowanych przez ikony. Osobiście nigdy na żywo nie słuchałem tej audycji, natomiast odrabiam zaległości gdzie się da ;)

05. Mój ulubieniec i wydany w ciekawym roku bo w 2009 gdzie sporo się działo w muzycznym świecie, głównie progressive a jeszcze żeby było lepiej w jednym z moich ulubionych labelów "Toes In The Sand" prawdopodobnie już nie funkcjonującym. Perfekcyjny beat gdzie dodaje tej "tłustości" w strukturze produkcji no i fajnie wkręcający się breakdown w stylu robot dance :)

06. W natarciu perełka z Grecji :) Blusoul chyba w najlepszej jego epce wydanej w Mistique Music pt. "Fireface" koniec 2010 roku a w audycji TR wybrałem moim zdaniem najlepszą pozycję z pośród trzech zawartych na tej EPie kawałków "Numina Theme" jest bez wątpienia mega oryginalnym dziełem, masa przestrzeni niezapomnianej wręcz i oczywiście gwóźdź programu, ciężka, przerażająca linia basowa która taranuje wszystko co napotka na swej drodze, genialne połączenie wg. mnie, osobiście bardzo długo katowałem ten kawałek swego czasu bo ma w sobie godną interpretacje.

07. Przełom wydawnictwa tak jak poprzednie produkcje przypadający jakoś w 2010 roku Elfsong & Aeron Aether można by rzec bez ogródek że są to także ikony gatunku breaks. W sumie nie znałem za dobrzej tej produkcji ale podczas odsłuchu uderzyła w moje gusta momentalnie, mimo wszystko czuje w niej pewien schemat jaki w tamtych czasach (i chyba do dziś) miał (miewa) miejssce w breaksowym gatunku, jednak melodia z padami sprawiła iż stała się pozycją obowiązkową bo sporo się dzieje ojj to na pewno.

08. Trochę bliżej do współczesności :) Myślę że część ludzi z tego forum będzie nawet kojarzyć że to nie tak dawno temu zostało wydane :) po pierwsze label: Bonzai Progressive po drugie w 2013 roku a po trzecie ex aequo Gai Barone z Airwave'm z tym że ten pierwszy jest głównym twórcą a drugi remixatorem :) A power bijący z tej pozycji jest niesamowity ! te pady to chyba na jakimś konkretnym traktorze potworze wydziergane ]:) nic dodać nic ująć kto nie słyszał niech nadrabia !

09. Powiem szczerze że ostatnio przypadkiem trafiłem na ten remix i specjalnie go nie znałem, zgłębiłem się z nim bardziej przez wokal :) a po drugie iż za remiks odpowiedzialny jest Reii i prawdopodobnie wysłuchałem tej wersji na jego SC. Mniej dynamiczny niż poprzedni ale z minuty na minutę coraz fajniej się rozkręca i sporo ciekawości dodaje do niej ten krótki synth w głównym motywie.

10. Nowość w sumie jeszcze ciepła produkcja od Kirsty Hawkshaw wydana w prawdzie w listopadzie tego roku ale już narobiła sporo szumu. Ahhh ta skubana Krycha jak zawsze uwodzi swym głosem ^_^ I oby tak dalej :heart: Mimo tego oprócz wokalu dużo się dzieję w samej strukturze a to wszystko dzięki niejakiemu Eshericks'owi o którym pierwszy raz na uszy słyszę ale utwór wykręcił tak że już zrobił na mnie b. dobre wrażenie. Dodatkowo trzeba podkreślić iż wydawnictwo zostało wydane w labelu "Wellhead" którego założycielką jest właśnie Kirsty Hawkshaw a funkcjonujące już dobre 3 lata :oh: Dziwne że dopiero teraz o tym się dowiedziałem :) a z drugiej strony wstyd bo wokalistka która jest na mojej osobistej pozycji nr 1 no ale cóż zrobić... Dodam tylko że większa część wydanej tam muzyki jest głównie zaliczana do czystej elektroniki więc może dla tego tak słabo jest głoszona nowina o tej wytwórni. Mimo wszystko warto wiedzieć ;)

11. Staroć, poznałem prawdopodobnie podczas resarchu całej dyskografii Junkie'go XL ikony wśród muzyki elektronicznej. "Mushroom" bo tak nazywa się ta produkcja jest dosyć krótkim kawałkiem w czystej esencjonalnej wersji Breaks Trance'owej. Kawałek znalazł się na jakimś albumie z tego co pamiętam i masa zawartej tam muzyki jakoś specjalnie nie przypadła mi do gustu ale ten kawałek i owszem, wystarczy się wsłuchać a nogi same rwą się do tańca :)

12. Klasyka i ponownie powracamy do Hybrid tutaj na wokalu nasza skubana Krycha mimo tego dużo nie śpiewa a raczej krzyczy jakby przywieźli ją z dżungli a prezentacja produkcji jest bardzo agresywna, głównie beat który z tymi amazońskimi okrzykami godowymi nawet przeraża :D mimo tego dzieło fenomenalne o oryginalności chyba nawet nie muszę mówić bo wszystko co wydadzą ci Brytyjczycy to nie jest jakieś klaskanie po kolanie :lookdown: Utwór znalazł się na albumie "I Choose Noise" z 2006 roku i zamykał cały materiał dlatego pewnie cała ta struktura jest dosyć smutna i niepokojąca :)

13. Kawałek który jest wisienką na torcie i był wytypowany jako nr 1 do tego seta. Fe-No-Me-Na-Ln-A ! tyle mogę powiedzieć. Matt Lange którego rzadko sprawdzam zniszczył uniwersum, wokalistka tutaj wykonała fenomenalną pracę, człowiek słucha i słucha a z każdym odsłuchem jeszcze bardziej się nakręca, za oryginał odpowiedzialni są Delerium czyli kolejny kultowy zespół, jednak bez bicia powiem że oryginału nie znam a może po prostu nie kojarzę... Utwór który zamyka ten set i raczej dziś już nic piękniejszego w TrancEsition nie usłyszycie bo to wszystko :)

Mam nadzieję iż koniec roku z audycją TrancEsition spędziliście wybuchowo ponieważ zawartość tego seta jest naszpikowana samymi perełkami, dodatkowo dosyć ich sporo ;) Tak czy inaczej chciałbym Podziękować Wszystkim Tym którzy znaleźli czas na zagłębienie się przez cały okrągły rok w epizody TrancEsition, za spędzony czas i podzielenie się opinią :) Ciesze się niezmiernie iż mogę konstruować ten podcast dla ludzi ceniących sobie muzykę a zarazem szlifować swoje umiejętności bo hobby jakieś trzeba mieć a tym bardziej jeżeli jest ono w wolnej chwili osobistym spełnieniem a nie tylko sztucznym wykręcaniem setów byle było i nabić statystki odsłuchów, zawsze zależy mi na konkretnej i subiektywnej opinii oraz na słuchaczach o wyrafinowanym i wymagającym guście :) Tak też i pokłony w Waszą stronę :heart:

Do usłyszenia w kolejnym roku, oby był tak dobry jak ten :]

Obrazek

Czas: 59:45
Waga: 320 kb/s: 136,78 MB
Gatunek: Progressive/Trance Breaks

Tracklista:

01. John '00' Fleming - The Centre Of The Universe
02. Hybrid - Original Sin (Retroid Remix)
03. Sasha - Cloud Cuckoo
04. UNKLE feat. Ian Brown - Reign (Trafik's Stoned Rose Mix)
05. Abdomen Burst - So Many Hopes (Oleg Zubkov Remix)
06. Blusoul - Numina Theme
07. Elfsong & Aeron Aether - Kaivalya
08. Gai Barone - Lullaby (Airwave Remix)
09. Activa feat. Cat Martin — My Way Out (Reii Remix)
10. Kirsty Hawkshaw and Eshericks - Motion
11. Junkie XL - Mushroom
12. Hybrid feat. Kirsty Hawkshaw - Just For Today
13. Delerium feat. Phildel - Ritual (Matt Lange Remix)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Hellouł po tygodniowej przerwie... Wybaczcie iż z opóźnieniem niemniej jednak nadrabiamy stracony czas i już dziś Zapraszam Wszystkich Chętnych Słuchaczy do przesłuchania pierwszej odsłony TrancEsition w roku 2017 :) Mała ciekawostka jeżeli chodzi o styl który w tym miesiącu zaprezentowałem a mimo tego brzmi bardzo podobnie do poprzedniej, grudniowej odsłony gdzie balansowaliśmy na granicy Break'ów. Zdecydowałem się i w tym miesiącu zaczerpnąć w tym gatunku jednak delikatnie z inną stylistyką i feelingiem jak można usłyszeć już w pierwszych minutach setam:dribble: Przysiadając do układania listy w grudniu już wiedziałem że po raz kolejny nie wykorzystam kawałków które wypisałem sobie z ostatnich 4 lat a które miały się znaleźć w poprzednich breakowych częściach przez co byłem na tą sytuację z lekka zdenerwowany :doubt: Pomyślałem że wykorzystam chociaż tę część która miała popłynąć w 2013 roku + kilka współcześnie odkrytych ale w gatunku właśnie bardziej Dream / Dark Progowym i tak też się stało z czego się niezmiernie cieszę bo znając życie i w grudniu 2017 pewnie też te kawałki nie zostały by dodane... :| Dodam jeszcze że niektóre przejścia mają trochę pociągnięte tory ale dokręcałem ile się dało :) , taka specyfika BPM'ów + trochę za bardzo swobodnie się czułem i wymiana basów nie wszędzie tego no... :lookdown: nie problem usłyszeć... :] Ok, let's rock !

1. Klasyka od Quivver'a tym razem jednak w breakowej odsłonie i jak na moje ucho o wiele gorsza niż oryginał który był prezentowany w którejś jesiennej odsłonie TR ;) Produkcja z mojego top arsenału jeżeli mówimy o oryginale. Natomiast co do tej wersji na początek seta w tym epizodzie zawiało lekką spokojną przestrzenią i fajnie komponuje się w kolejnych rozkrętkach seciska od czegoś przecież trzeba zacząć ! ;)

2. Eternity poznałem szczerze mówiąc może z rok temu albo dwa... Jednak jest to prawdziwa pure esencja spokoju i chillu, mega wkręcający kawałek którego przestrzeń jest niesamowitym atutem, można by rzec że muzyką także można oddychać :) Naprawdę coś nadzwyczajnego !

3. Ohhh mój creme de la creme :haha: mega stara produkcja ale z jakże potężnym mrocznym klimacikiem i ta gitarka na końcach fraz ! rozsypuje wszystko ! Bodajże kawałek z 2008 roku wydany w Deepsessions Recordings pamiętny labelik a ta perełka wygrywała mi miesiącami w odtwarzaczu ! obowiązkowa pozycja w tym secie, dawno temu próbowałem wkręcić ją w inny epizod ale ma strasznie dziwny klucz :brick: dodatkowo tempo strasznie rozjeżdża co słychać mimo tego nareszcie udało mi się ją zaprezentować ! Ciekawostka na zakończenie, poznałem ją tak naprawdę w secie Marcooz'a w Spectrum on Frisky Radio które w asyście współtworzą ją Marek i CJ Art co ciekawe mój pierwszy odsłuchany set jeżeli chodzi o Spectrum i taki sztosik ! Perełka

4. Ponownie, tak jak w ubiegłym miesiącu uderzamy z greckim kopsem od Mysta Blusoul ^_^ tak jak Numina Theme i ten kawałek piorunuje klimatem, jednak w tym przypadku bardzo mrocznej stylistyki. Świetny breakdown fajna linia basowa a kawałek wydany w 2011 roku w Mistiquemusic ! Dobra nuta trza przyznać :mmm:

5. Kolejna, moja osobista petarda w remixie Mysta Cidżej Artt no i ten remix rozjeżdża jak walec na płasko co napotka na drodze ! Potężny beat + podkręcony kawałek i można przy tym odstawiać piruety do białego rana a ten breakdown, MALYNA ! :heart: powiem szczerze że wszystko mi się w tym kawałku podoba z potężnej już jak na dzisiejszy dzień dyskografii Artura to ten remix jest jednym z najlepszych jego dzieł ! Naprawdę chylę czoła za tak genialny kawałek ! Dodatkowo ofc produkcja poznana w secie Artura, Spectrum ;)

6. Tutaj stylistyczni bardzo podobny remix jak w ubiegłym miesiącu jeżeli mówimy o Lullaby - Gai'a Barone a dlaczego ? :lookdown: Ponieważ remixatorem jest Airwave i wydane oba remixy były w podobnym czasie, można powiedzieć że wręcz bliźniacy ! Mroczna głębia, świetna praca Pad'ów godny kawałek !

7. Kolejny diament wśród listy break'ów i podobnie jak z Keep Me Deep, Rezi od Faskil'a przetoczyłem przez uszy jak alkoholik gorzałę every day ! :] Mocna produkcja naprawdę mega oryginalna i to jest jej największa siła ! Fajny wokalik dobrze wkręcający się w cały ten intrygująco poukładany akord padów, chórków i czego tam jeszcze nie było :) świetnie jest sobie zajrzeć i odświeżyć z uśmiechem na ustach takie produkcje, polecam Serdecznie !

8. A skoro break'i to tradycyjnie nie może zabraknąć Hybrid ! już chyba się ich nawychwalałem za nadto w ostatnich moich tematach związanych z tym gatunkiem i tutaj mamy kolejne potwierdzenie naprawdę silnie ustabilizowanej produkcji ! Kirsty Hawkshaw ponoć na wokalu ale tutaj raczej jej nie dosłyszymy aż tak dobrze, radzę sprawdzić oryginał bo tam sporo śpiewa, chociaż i tak mam zamiar kiedyś i oryginałem zabłysnąć w którejś z audycji :lookdown: Wersja orkiestralna i dodatkowo w połączeniu z Rezi'm na przejściu leci jak torpeda !

9. Dawno nic nie prezentowałem od stałego trio M&L feat. Stiven Rivic i to naprawdę latami :O a tutaj proszę naprawdę godna break'owa rozpierdraka :D świetnie wpasowane przejście z Hybrid dodaje jeszcze lepszego smaku przy odsłuchu a oryginalnym producentem jest ofc sam mistrzu progsów Relaunch ! oryginał z tego co pamiętam tej produkcji także prezentowałem na łamach TR ale chyba ta wersja nie ma sobie równych mega potężna siła i mrok !

10. Klasyka, klasyka i jeszcze raz ikona ^_^ ! Telepopmusik chyba nikomu nie trzeba przedstawiać nie jednokrotnie nawet jak ktoś nie chciał to i tak klip gdzieś w stacjach telewizyjnych mu przed oczyma przeleciał, tutaj największym afrodyzjakiem jest sam remixant bo Markus Schulz który wykonał rewelacyjną pracę ! kawałek jest dość długi ale słucha się go bez wytchnienia a mimo wszystko i tak przeleci zbyt szybko :) Jest to przedostatnia propozycja w dzisiejszym epizodzie a teraz czas na coś naprawdę wyjątkowego ! :dribble:

11. Ostatnia pozycja i to ostatnia klasyczna pozycja ! Tak też w tym momencie nokautujemy uszyska Rank 1 - Breath !!! i także za swego czasu można było nacieszyć oczy klipem gdzieś w stacjach TV ale tej breakowej petary to chyba raczej nie transmitowali :) Wokal, siła prezencja ! produkcja wybitna ! i idealna na zakończenie całej tej podróży. Pady to jest istna magia trudno jest znaleźć coś równie dobrego od takiej interpretacji jak tutaj !

To by było na tyle, pierwszy miesiąc nowego roku już za nami tak też pozostaje nam jeszcze sporo czasu na kolejne epizody w 2017 roku mam nadzieję że pierwsza część spodobała się wam i jesteście usatysfakcjonowani brzmieniem tutaj zaaplikowanym ! Do usłyszenia w tym miesiącu :) ! Pozdrosy :bye:

Obrazek

Czas: 57:22
Waga: 320 kb/s: 131,31 MB
Gatunek: Progressive Breaks

Tracklista:

01. Space Manoeuvres - Part Three (Breaks Mix)
02. Ozgur Can & Rouzbeh Delavari - Eternity (Original Mix)
03. John Hellson Feat. Deborah - Keep Me Deep (Original Mix)
04. Blusoul – Airbreak
05. Shock Osugi Aka Kris Nyga - Sumo (Cj Art Deep Breaks Mix)
06. Moshic - False Emotion (Airwave New School Breaks Mix)
07. Faskil - Rezi (Coalesced Remix)
08. Hybrid feat. Kirsty Hawkshaw - All I Want (Orchestral Mix)
09. Relaunch - Eliptique (Michael & Levan and Stiven Rivic Remix)
10. Telepopmusik - Breathe (Markus Schulz Remix)
11. Rank 1 - Breathing (Airwave) (Breaks Dub)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Witam Wszystkich z wstępnymi na Dzień Dobry-Wieczór Przeprosinami aż wstyd się przyznać do tak monstrualnej obsuwy jeżeli chodzi o tematy związane z epizodami TR, tym bardziej iż za pasem mamy już kwiecień a widzimy się tak naprawdę jeszcze w lutym :brick: Tym bardziej że epizod z tegoż miesiąca był bardzo ważnym punktem całej serii setów ponieważ zawiera masę promocyjnego stuffu w większości Polskich producentów którzy w sumie w TR są bardzo znani. ChriSound i Progresonic to Panowie znani z własnego darmowego labelu Drumakers Recordings, Alex Fat który swoim muzycznym stylem może równać się z topowymi producentami typu Guy J, Hernan Cattaneo czy też Cid Inc których produkcjami sam się wzoruje niejednokrotnie, Oszir postać która tworzy muzykę różnej maści i nie zamyka się sztywno w jednym stylu, mimo skromnego studia trzeba przyznać że warsztat ma całkiem fajnie opanowany :) No i na koniec Yobani Merida postać pochodząca z Meksyku, jego produkcje przypominają stylowo niektóre pozycje Glenna Morrisona jego faworytem i inspiratorem muzycznym jest Santiago Nino, produkcja "Paulina" była dedykacją dla jego dziewczyny która pochodzi z Polski :) My również ciepło Ją Pozdrawiamy ;) Reszta pozycji to czyste free tracki z SC popularnych produkcji z zamierzchłych pięknych czasów trance'owej sceny. "Big Sky" w przecudownej chillowej wersji która niesie się naprawdę ponad wyżyny tak samo jak to miało miejsce w oryginalnej propozycji John'a O'Callaghan'a, "Find" z ciekawie ciętym wokalem, fajną plumkającą linią basową i te pady ! piękna progresywna propozycja, może nie tak dobra jak oryginał ale mimo wszystko dobrze jest sobie takie cudeńka usłyszeć w zupełnie innej fajnej interpretacji :dribble: Karen Overton i jej słynne "Your Loving Arms" tutaj w prawdziwej postaci współczesnego Neo Upliftingowego Trance'u który dodaje nieco większej siły niż progresywny oryginał i na zakończenie jest dość odpowiednią propozycją 8) Remix Solid Stone'a chyba większości osób znany więc nie trzeba opisywać tej pozycji :) klasa i tyle co mogę od siebie napisać... A kawałek który otwiera cały set czyli "This Boy" wisienka na torcie ]:) piękny wokal, zwinne szybkie intro które powinno zachęcić nie jednego słuchacza do odsłuchania seta ale głównie do zajrzenia na SC artysty gdzie jest o wiele więcej tego typu kawałków dostępnych za darmo ! No i na koniec komentarz do Mashupa "Seth Hutton Vs. Cressida - 6am Behind You" piękne podkreślenie świetnie znanej produkcji 6 AM Cressidy w połączeniu z wokalem "Judie Tzuke" brzmi naparaawdę smakowicie ! genialny propozycja mimo iż Mashupy dla mnie nie zawsze mają poparcie to ten mimo wszystko na to zasługuje :) To tak jeżeli chodzi o podsumowanie całej tracklisty, trochę na dziko ale tym razem przez tą paskudną obsuwę zabrakło mi po prostu weny do bycia redaktorem muzycznym :stinky: W najbliższym czasie dorzucę ostatni Marcowy epizod a tymczasem zachęcam do odsłuchu tejże promówki, mam nadzieję że zawartość tych kawałków w tym epizodzie będzie dla was zachętą do obadania przedstawionych tutaj postaci czy to producentów czy remixatorów którzy jakby nie patrzeć dokonali fantastycznej pracy :) Pozdrawiam i Magicznego Odsłuchu Życzę :bye:

Obrazek

Czas: 61:54
Waga: 320 kb/s: 141,71 MB
Gatunek: Promo Progressive House

Tracklista:

01. Dapa Deep feat. Monee - This Boy (Radio Edit)
02. Alex Fat - Thanksgiving
03. ChriSounD - Her Little Smile (Progresonic Soft Mix)
04. John O'Callaghan ft. Audrey Gallagher - Big Sky (Paul Kardos Remix)
05. Yobani Merida - Paulina
06. Oszir - Trip
07. Alex Fat - Hand Of God
08. Progresonic - 4 Days
09. Ridgewalkers feat. El - Find (Danny Stubbs Remix)
10. Motorcyle - As The Rush Comes (Solid Stone Remix)
11. Seth Hutton Vs. Cressida - 6am Behind You (Liebekx Mashup)
12. Karen Overton - Your Loving Arms (Craig London Bootleg Remix)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Obrazek

Czas: 61:45
Waga: 320 kb/s: 139,07 MB
Gatunek: Progressive House

Tracklista:

01. Alex Rize - Beyond The Dome (Elfsong & Aeron Aether Remix)
02. Progresia - After Universe (Perry o'Neil & Ozgur Can Mix)
03. Reii - Panic (Paronator Remix)
04. Tim Davison - Patrol (Kasey Taylor Remix)
05. Claes Rosen - Kalte Hund
06. Exostate - Cruel (Diversion Remix)
07. Vosk - I Miss U (Lietzenmayer Deep Eyes Mashup Mix)
08. Loquai - En Armonia
09. Glenn Morrison - Blue Skies With Linda
10. Heatbeat - Nebula
11. Life In Streams - Ugly Things In A Pretty World (Marko Kantola Remix)
12. Dinka - Civilisation

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Witam po raz kolejny w nowym i jeszcze świeżym epizodziku TR 45 :) Mimo iż mija jeden z pozytywnie kojarzących się miesięcy, gdzie tak naprawdę słońce powinno przyświecać hen wysoko ponad chmury a nasze zimowe kurtki czapki i inne pierdy na poligonowe warunki powinny spoczywać spokojnie w generalskiej gablocie :lookdown: w oczekiwaniu na kolejne zimowe nastroje to mimo tego kwiecień w 2017 roku z takiej wizji pięknej i przyjemnej aury nie będzie nam się z pewnością kojarzył :/ Mimo wszystko, mam taką nadzieję że aktualnie zaprezentowany epizodzik TR nadrobi wam te stracone marzenia i zrobi się naprawdę wiosennie w waszej wyobraźni gdziekolwiek dojdzie do odsłuchu :]

Przechodząc do struktury seta, zaczynamy naprawdę deepowo i technicznie w bardzo chillowym, plażowym stylu który jest tylko drobnym poczęstunkiem ale jakże nietuzinkowym !

01. After Rest: Bo od tej propozycji zaczynamy jest to bardzo przyjemny w odbiorze kawałek, delikatnością pobija nawet milkę, świetne pianinko które zostało wplecione jako przewodni punkt melodyczny, wzorowo odzwierciedla tytułowy klimat ale co najbardziej mi przypadło jeszcze do gustu a rzadko gdzie podkreślam to wypełnienie przestrzenne, wsłuchajcie się jak delikatnie pady zostały w tym kawałku zawieszone, linia basowa także jest lekka gdzieś w głębi pomrukująca a między wszystkim mamy różnego rodzaju wypełnienia gdzie cały czas ten kawałek nie traci swojego klimatu jakby musiała być do odpoczynku i nic poza tym ! nie to zamuli nie to wyrwie z kapci, godna propozycja z własnymi zasadami 8)

02. Do What You Want: Tej klasyki chyba nie trzeba przedstawiać. Cudownie dzieło niestety tylko jedyne wydawnictwo od tego artysty na jego koncie :( Wokalistka także w jedynym w swoim życiu debiucie Clarie Sky i niestety to tylko jednorazowy event ale z barwnym a nawet soczystym podkreśleniem. Do tego seta wybrałem najbardziej klimatyczny remix jednak prawdziwą bombę możecie usłyszeć w remixie Infusion, ta interpretacja w mojej osobistej opinii rozbroi nawet komandosa ]:)

03. Morning Struggle: Szczerze mówiąc na ten kawałek trawiłem przypadkiem, przez polecenie jednego ze znajomych i od samego początku wpadł mi w ucho, typowe tech progresywne dzieło na współczesne czasy, jednak bardzo żwawe i z pazurem nic dodać nic ująć ;)

04. #WhatWeDoAtNight: Od duetu o którym nie trzeba wspominać, powrót w dobrym stylu po 8-mio letniej przerwie uraczyli nas nowym albumem i to w dodatku klubowego stylu :) Może produkcja już dobrze rozreklamowana ale rewelacyjnie wykręcona i dopieszczona, finalne rozkręcenie tej produkcji i moment kiedy załączają się te seksowne padziki tylko kąsać !

05. Tempted: Pozwolę sobie nie skomentować bo o Solid Stone'ie znacie przecież już dogłębnie moje zdanie :P :)

06. Another You (Gundamea...): Znane z nowego albumu Armina a dokładnie z drugiej części w której znalazły się same remixy pt. "Club Embrace" Jak dla mnie remix nie do pobicia ! Osobisty faworyt 2016 roku bez dwóch zdań tak jak na stary dobry duet Stoneface & Terminal przystało ! Dzikością zgarnia wszystko, cudeńko ale i także "Sonority" od tych Panów pokazało co tak naprawdę potrafią ! Czekam na więcej ! :dribble:

07. I Miss You: Mashup z potężnym udziałem artystów (jak to na Mashup przystało :P ) Dodać tylko trzeba iż rewelacyjne połączenie, ponownie tak jak w ubiegłym miesiącu zawitał na naszą TL Vosk, odświeżyłem sobie tego artystę i powiem szczerze że w oryginalnej produkcji jest to bardzo przyzwoite dzieło (Vosk - I Miss You) jednak po wszczepieniu tego wokalu nabrało takiego polotu i rumieńca że nie sposób się od tej propozycji oderwać, dodatkowo cała budowa naprawdę z genialną przestrzenią podkreślona dobrą soczystą linią basową :mmm:

08. Never Give Up: Tutaj już przechodzimy w mocniejsze i bardziej tranceowe klimaty, ehh ten kawałek ostatnimi czasy tak mi po głowie chodzi iż szczerze powiedziawszy nie pamiętam kiedy bym nie wygwizdywał sobie go pod nosem :) Budową w sumie nie odróżnia się od topornie zalewających nas upliftów jednak na pewno nie jest to oklepana propozycja, posiada sporo ciekawych i oryginalnych wstawek, melodia także godnie się wyróżniają a cała kompozycja wydaje się posiada bardzo mroczny i tajemniczy feeling, uwielbiam ten mini arpik ala pianinko wystukiwane bardzo mocno wysunięte do przodu, taka prosta rzecz a godnie brzmi :) Co ciekawe wydane bodajże w Spinin Records :O nie jestem pewny ale na ich kanale YT jest ta produkcja promowana, jeżeli tak to naprawdę zdziwko bierze bo kiedy bym nie zajrzał to tylko badziewie za badziewiem serwują a tutaj proszę !

09. Chase The Sun (Sonicvibe...): Kolejne ponadczasowe dzieło ale tutaj to już zupełnie inna szkoła jazdy po bandzie ]:) W tym remixie tyle się dzieje że nie wiadomo który sampel lepszy, jeden od drugiego czy drugi od pierwszego :) Najpotężniejszą jego siłą jest po prostu struktura w sumie wszystko można wyróżnić, perfekcyjna wstawka wokalna, Arp wszczepiający się w ucho niczym pijawka i te sykacze które dają takie wypełnienie że nie wiem jak ta cała reszta jeszcze się w miksie zmieściła :D Gruba petarda, jedna w swoim rodzaju myślę że nie jednemu słuchaczowi szczena opadnie podczas odsłuchu tej zacnej propozycji :)

10. Dive In The Ocean: Ponownie zaglądamy wgłąb klasycznych dźwięków i widzimy że tego Pana to raczej nie trzeba przestawiać 8) Mirco De Govia i jego kolejna produkcja którą oczywiście zaczerpnąłem z jego jakże unikatowego albumu "Chronoscale" z pewnością nie jest to najpotężniejszy utwór z tego albumu bo po prostu tam wszystko jest potężne :P :D Dynamika goni dynamikę a ci którzy cenią sobie prawdziwy trance do tego Pana zaglądają jak najczęściej ;)

11. Living The Dream: Dwie ostatnie propozycje to już raczej typowe Neo trance'y co nie znaczy że jak neo to kiepskie :P Dodajmy że Matt Eray pochodzi z Polski a tym kawałkiem godnie reprezentuję nasz kraj :) Mimo iż kompozycja jest dość współczesna i często można ją spotkać w innych upliftingowych trance'owych kawałkach to jednak wyrywa z kapci, na zakończenie idealnie pasująca :)

12. Destination (Redstar Remix): I na samiuśki koniec DT8 także w stylu dość często spotykanym jeżeli mowa o trance'ach ale utwór już nie taki młody jakby nie patrzeć bo aktualny remix z 2009 roku a oryginał wydany bodajże w 2002. Świetny wokal o czym nie trzeba wspominać a wersja sama w sobie przyzwoita idealna na wykończenie tego epizodu. :bye:

Także dla zainteresowanych setem Stokrotne Dzięki i mam nadzieję iż przypadnie wam do gustu :) dodam że w następnym miesiącu, jeżeli nic się nieoczekiwanego nie wydarzy Zapraszam na 4 urodziny TrancEsition mam w zanadrzu bardzo interesującą i nietypową niespodziankę, jednak nie jestem pewny czy gość którego mam zamiar zaprosić się zgodzi :) Będzie z pewnością coś zupełnie innego na co przymierzam się od dłuższego czasu, jeżeli zajdą jakieś zmiany to napiszę o tym za miesiąc :) Pozdrawiam i do usłyszenia niebawem !

Obrazek

Czas: 59:35
Waga: 320 kb/s: 136,38 MB
Gatunek: Progressive House / Trance

Tracklista:

01. Gorje Hewek & Izhevski - After Rest
02. Jase Fos feat. Claire Sky - Do What You Want (MV s Summer Daze Mix)
03. Henrik Zuberstein - Morning Struggle
04. Blank & Jones - #WhatWeDoAtNight
05. Solid Stone & Tiffany Johnston - Tempted
06. Armin van Buuren feat. Mr. Probz - Another You (Gundamea Extended Remix)
07. Vosk & Jay Lumen & Mat Zo - I Miss You (Vosk & Dima Sky Mashup Mix)
08. Broning - Never Give Up
09. Planet Funk - Chase The Sun (Sonicvibe pres. Vardran Bootleg)
10. Mirco de Govia - Dive In The Ocean
11. Matt Eray - Living The Dream (Extended Mix)
12. DT8 Project - Destination (Redstar Remix)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Hey, Hi, Hello ! :haha: Nadszedł czas aby rozpocząć kolejne święto, tym razem 4 urodziny TrancEsition i to zupełnie inne niż dotychczas 8) Ubiegłego miesiąca wspomniałem o takiej możliwości podkreślając iż Majowy epizod będzie czymś zupełnie z innej bajki, dotychczas na łamach podcastu można było usłyszeć różnego rodzaju formy gatunków progressive czy też trance, po bardziej deepowe i chilloutowe pure prog trance po bardziej techniczne brzmienia w stylu new progressive school house, gdzie dziś tak prawdę mówiąc już ten gatunek jest na porządku dziennym :P jak i dark progresywne cudeńka z domieszka breaku czy też psy trance'y. Jednak to jeszcze nie koniec jeżeli chodzi o bazę muzyczną którą TrancEsition jest wstanie zaprezentować, owszem można by się doczepić iż nazwa podcastu niezbyt trawiona skoro tak bardzo żonglujemy sobie brzmieniami, jednak mimo wszystko gatunek który w tym miesiącu usłyszycie z pewnością ma w sobie... a raczej można wysłuchać elementy trance'u i o to w tym wszystkim chodzi ! Nie trzymajmy się sztampowo jednego gatunku tylko starajmy się dostrzegać załączników trance'u także w innych stylach.

Ok nie trzymając już dłużej w niepewności dziś w dwugodzinnej podróży będziecie mogli szosować przy dźwiękach Liquid Drum and Bass'u gdzie Liquid jest najważniejszym słowem bo zwykłe Drumy brzmią nieco inaczej, w większości przypadków są to takie Jungle DnB którego specjalnie nie trawię ale aż tak dogłębnie nie brnąłem w ten styl, zawsze utrzymuje się stylistyki która mnie porywa aniżeli mam się męczyć w dźwiękach które jak głową o ścianę :> miałbym się przestawiać.

Dodam iż jest to mój debiutancki set i styczność w miksowaniu Liquidów miałem może z dwa razy, gdzie ten drugi to właśnie teraz :D Natomiast jeżeli mówimy o naszym Gościu to ten Pan akurat ma już spore doświadczenie w tego typu brzmieniach :confident: Znany jest bardziej z podcastów które także można usłyszeć na łamach Insomniafm o nazwie "Enhanced Perception" którą buduje trio DJ'ów i są to głównie dźwięki takie jak w TR, czyli progressive house / trance czy też breaks. Mimo tego jeden z członków tego kolektywu lubi oderwać się od czasu do czasu w inny dziki klimat i stąd powstało kilka naprawdę świetnych epizodów nagrywanych od tak dla przyjemności i nie w żadnej rozgłośni, jednak z masą naprawdę godnych propozycji które sam podebrałem sobie do mojego dzisiejszego partu ]:) od naszego gościa. Nazwa tych setów to po prostu "Liquid" a naszym gościem jest Wasyl oczywiście polecam zapoznać się z tymi setami, bodajże mamy 7 części po 45 min ale zawartość jest naprawdę godna polecenia, tak naprawdę to właśnie dzięki Bartkowi napawam radością z poznawania nowych to propozycji z tego gatunku i przyznam się wam iż od dobrego roku zaraz po 3ecich urodzinach TrancEsition obiecałem sobie że Wasyl będzie moim kolejnym gościem :) Zauważyć też trzeba potężną zmianę w stylistyce gdyż każdy urodzinowy epizod był tylko i wyłącznie w gatunku Dark Progressive ale nie tym razem ! Czas na zawartość, pozwólcie że nie będę się specjalnie rozpisywał nad kawałkami bo TL jest dość bogaty :)

Moją część rozpoczynamy od wokalistycznych produkcji które mają na celu uatrakcyjnienie i pozytywne wprowadzenie, wręcz zachęcenie do zapoznania się na własną rękę z materiałem tego gatunku :) Pierwszy utwór jest bardzo delikatny i przyjemny, z ciekawą aranżacją, co do kolejnego kawałka jest to produkcja z Polskiej stajni ! Radicall to producent DnB od paru ładnych lat z tego co pamiętam wystąpił na scenie Audioriver jednak nie na głównej lecz organizatorzy co roku (nie wiem czy teraz też) prowadzili promocyjną akcję która miała na celu wypromowanie mniej znane osobistości ale z potencjałem, przystosowując DJsom osobne sceny z tym że nie jestem pewny czy grali w dni które odbywał się główny festiwal czy jakoś dzień przed wielkim otwarciem... Nie chcę tutaj wprowadzać w błąd tak czy siak ten Pan godny polecenia będzie jeszcze jedna kosssa z pod jego rąk ale nieco dalej w moim parcie ^_^ Już teraz polecam sprawdzić jego alias z bardziej eksperymentalnej strony muzycznej "Plusk" ;) wydał jeden fajny album który świetnie wyciska suty ! Trzeci kawałek krótki i nadzwyczajny, wokal bardziej w stylistyce popowej co często zdarza się w tym gatunku a poznałem go akurat przez Audioriver gdzie Panowie w ubiegłym roku zagościli na scenie imprezy :) "Save Me" ze względu na spontaniczność która płynie w tym kawałku i oryginalność musiał być zaprezentowany ! Kolejne kawałki do 11 pozycji są bez wokalu każda z inną dawką energetycznej prezencji polecam skupić się na kawałku Radicall - Chimera bo to jest coś obłędnego ! a zaraz po nim "Prejudgements" które użyczyłem sobie z jednego z setów gościa :) Magia ! Po drodze także otarliśmy się o jeden z kawałków Seby gdzie można by rzec, "O jakiś Polak !" jednak nic bardziej mylnego :lookdown: gość pochodzi ze Szwecji, pomysł na ksywkę nie mam pojęcia skąd wydziergał ale radzę skupić uwagę na tej postaci bo jest to jedna z czołowych jeżeli chodzi o scenę tego gatunku i ma naprawdę potwornie opracowany warsztat który potwierdza jego dyskografią a tym bardziej na 100 % "Under The Sun" 11 propozycja w secie która wtapia słuchawki w uszy ! Wokalista rewelacyjnie przebija się przez każdy instrument w tym kawałku a to pianinko po prostu dorzuca oliwy do ognia ! Jeden z najlepszych kawałków od Seby jaki do tej pory słyszałem... No może jeszcze "Snow"... Kolejna propozycja bardzo ciekawa bo remix dla Moby i powiem szczerze że ten kawałek był najgorszy jeżeli chodzi o dokręcenie, trzeba było przekładać pitch od góry do dołu jak nogi Chodakowska ale co jak co było warto ! 8) "Scandinavian Dream" wisienka na torcie ! te pady jazzowa melodyjka w głębi i krótka wstawka wokalna opisuje wszystko co najpiękniejsze w tej propozycji ! "Cut Inside" zwalnia nieco tempo ale jest strasznie melancholijne a z drugiej strony torpeduje wszystko co napotka na drodze, kawałek wraz z "LM1 - Shadowplay" kisił się na moim dysku specjalnie na ten dzień aby je w końcu zaprezentować, produkcje obowiązkowe ! Na sam koniec "Tesoro" bardziej z komercyjnego sortu DnB i bliżej mu do dubstepu gdzie osobiście nie przepadam za tego typu kombinacjami ale ten miał w sobie godny pazur, sporo energii i co tu dużo gadać... wysprzątał wszechświat ! ]:) 16 produkcja "It Must Be" zamyka wszystko żegnając nas w takim dość refleksyjnym stylu ale z pełną mocą kompozycji ! :bye:

Ok z mojej strony to tyle ale na tym nie kończymy, druga część od samego maestro tegoż gatunku bez którego ta audycja nie mogłaby się odbyć ! I osobiście byłem jak zawsze pod wielkim wrażeniem ! Świetna selekcja i sporo kawałków które z pewnością były totalną nowością :) Pierwsze 6 bardzo klimatycznie spójne, wprowadzające stopniowo do momentu w którym już później było coraz bardziej zwinnie i śpiewająco. Ciesze się że Wasyl dorzucił tutaj produkcją "Nothing Can Replace" bo zabrakłoby mi tutaj jednej z najlepiej prezentujących się wokalistek w tym gatunku czyli Kirsty Hawkshaw :D "Learn To Fly" piękna propozycja, magiczne pianinko i te wokale na przemian wymieniane. Kolejna propozycja od Modest Intention gdzie ten gość naprawdę nie zawodzi swoimi produkcjami tutaj także pokazał klasę, genialna melodia ! świetnie pasujący kawałek na wieczorne letnie dni z jedynym w swoim rodzaju flow'em :heart: Epiphany z fajnym wokalem i chillową przestrzenią. "Stories Can Wait" już nieco bardziej w stylistyce komercjnego DnB, popowy wokalik, miażdżąca linia basowa i wyklikiwane pianinko niczym czołg pocina ostro przed siebie, to jest właśnie świetne w tym gatunku że nawet popowe kawałki brzmią ciekawiej niż po prostu popowe gnioty :P Przedostatni kawałek bardzo dreamowy, szepcący wręcz wokal który seksownie przeciska się przez uszy, gdzieś w przestrzeni fajnie dogrywana gitarka i wręcz wycackana linia basowa dodająca siły tej propozycji, chyba najsilniej prezentujący się dźwięk w tej propozycji bo reszta naprawdę delikatnie zawieszona :girl: A na koniec coś co mnie samego wbija w mur ! :O Sam Wasyl nie kojarzył tytułu tej produkcji (szkoda :< ) Ale ten kawałek wyciska wszystko z człowieka ! Takiej bomby to nawet na Hiroszimie nie widzieli ! ]:) 8) ]:) wokal, melo, bass, WSZYSTKO ! jest perfekcyjne na takie kawałki to ja czekam od urodzenia a nasz Gość jak zawsze musi zaskoczyć czymś nadzwyczajnym, najlepszy kawałek ze wszystkich IMO :heart: Tak czy siak ocenę pozostawiam wam !

Mam nadzieję że ten niecodzienny epizod przypadł wam do gustu bo jest duże prawdopodobieństwo że za szybko już nic podobnego nie usłyszycie w tej audycji :o Ze swojej strony Dzięki potężne dla Wasyla za przyjęcie propozycji i przedstawienia takiego miksu ! A wam moi drodzy Słuchacze z wyprzedzeniem Dzięki Ogromne za odsłuch i ofc za wszystkie razem spędzone muzycznie miesiące :) Kolejny rok można zaliczyć do udanych ale to jeszcze nie koniec, jak najbardziej kolejne dźwięki na nas czekają i przez okrągły rok będzie jeszcze sporo materiału do zaprezentowania, także do usłyszenia w kolejnym miesiącu i Dzięki jeszcze raz Wszystkim Słuchaczom ! Los Pozdros Amigos :bye:

Obrazek

Czas: 117:48
Gatunek: Liquid DnB
Waga: 320 kb/s:
Lucas Zielaskiewicz:
131,35 MB
Wasyl (Niestety tylko 128 kb/s):
55,33 MB

Tracklista:

Lucas Zielaskiewicz:
01. Phase & Whiney - It Means Nothing
02. Radicall & Lady Katee - Emotive
03. SpectraSoul ft. Jamie Jooste - Play The Fool
04. Madmen Poets & Soulgrifter & Ill-esha - Save Me
05. GLXY - Tate & Lyle
06. Radicall - Chimera
07. Modest Intentions - Prejudgements
08. LM1 & Indigo Sync - Shadowplay
09. Seba - Hide The Tears
10. Modest Intentions - What Lies Ahead
11. Seba - Under The Sun
12. Moby - Porcelain (Pola & Bryson Remix)
13. Silence Groove - Scandinavian Dream
14. Airstrike - Cut Inside
15. Tantrum Desire - Tesoro
16. Technimatic - It Must Be

Wasyl:
01. Seathasky - Enough (Original mix)
02. Seba - Forever
03. Relay & Front - Leaving Earth
04. Scenic & Advisory - Rising (Original mix)
05. LM1 - Zero Gravity (Scenic & Advisory rmx)
06. Seba - Can't Describe
07. Seba - Nothing Can Replace
08. Seathasky & Beatchemist - Learn To Fly
09. Modest Intentions - It's All Gone
10. TwoThirds & Feint feat. Veela - Epiphany
11. Submatik - Stories Can Wait
12. Module feat. Jess Chambers - Twilight Stolen (Benny Tones Full Mix)
13. ID - ID

320 kb/s

Lucas Zielaskiewicz:
#1: KLIK
#2: KLIK

128 kb/s

Wasyl:
#1: KLIK
#2: KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Obrazek

Czas: 61:16
Waga: 128 kb/s: 56,1 MB
Gatunek: Progressive Trance

Tracklista:

01. Telefon Tel Aviv - The Birds
02. Arnej - I Will Always Remember You (Deep Mix)
03. Max Gueli - Red Feather
04. Dan Dobson & Lee Coulson - Nothing Else
05. Jose Amnesia ft. Jennifer Rene - Wouldn't Change a Thing
06. Gregory Esayan - Numb Capsule (Blugazer Remix)
07. Cramp - RU116 (PROFF Remix)
08. Santiago Nino & Bebop - Strange Candy
09. Genix - Piranha (Re-Ward Remix)
10. Marco V - Automanual (Original Extended)
11. Lange vs. Gareth Emery - Back on Track
12. Paul Oakenfold - Not Over
13. Tim Verkruissen - Revival

128 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Jako że recki są zbyt czasochłonne aby je napisać :P Tak też tym razem mały eksperyment, recenzja do odsłuchu na YT :)

RECENZJA

Obrazek

Czas: 64:42
Waga: 320 kb/s: 148.09 MB
Gatunek: Classic Trance / Trance

Tracklista:

01. First State - Evergreen
02. Santiago Nino & Giuseppe Ottaviani - Beyond Your Thoughts
03. Amadeus vs Aly & Fila - A Dream Of Peace (John Askew Mix)
04. Thomas Bronzwaer pres. Avalon - Circa (Main Mix)
05. Marcos feat. Helen Sylk - Take Cover (Sonic Element Remix)
06. Jon O'Bir – Inflection
07. Sasha - Xpander (David Newsum Bootleg)
08. Stoneface & Terminal vs Giuseppe Ottaviani And Marc Van Linden - Monday Pictures (Prychu & Chris Benu Mashup)
09. Derelict – Prediction
10. Front – Causing Desire
11. Sean Mathews - Paradise (Giuseppe Ottaviani Remix)
12. Jochen Miller - Lost Connection
13. Bissen - Alternate Reality

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Kolejny miesiąc i kolejny wakacyjny rok prawie za nami :( Kalendarzowe lato wciąż na otarcie łez z nami pozostaje, ale powoli już wypatrujemy nieco chłodniejszej aury :/ Na zakończenie i podsumowanie letnich wrażeń, pozostaje tylko zapieczętować to wszystko kolejnym epizodem TrancEsition który w tym roku z nieco lekko zmianą :) Pamiętacie z pewnością wokalne epizody co wrzesień ? No właśnie, tym razem trafiło że ta seria została przyspieszona i w tym miesiącu możecie usłyszeć miks właśnie w tej stylistyce :) Postanowiłem zrobić podobne połączenie co w ubiegłym roku, czyli początek nieco House'owy trochę wymieszany z Deep'em a druga część bardziej Progresywne brzmienia, będzie trochę nowości jak i klasyki. Zapraszam ! :)

01. Believe
Kawał dobrego placka ! Już sam początek mega wkręcający, elementy miastowego zgiełku, trąbiące samochody i wszystko skomponowane w takiej czystej spokojnej atmosferze, za wokal odpowiedzialna jest Ashley Tomberlin, breakdown mógłbym słuchać bez ustanku ! To co ona tam wyśpiewuje jest nadzwyczajne później jest równie dobrze i tak delikatnym wstępem przechodzimy znowu do niego... :)

02. Bright Lights
Jak to znowu ? Przecież to jakiś Diversion ? Najpierw co do wokalistki, dosyć młoda, nie znam dokładnej dyskografii ale głos już mi się podoba nie ma specjalnie dużo cukru więc jest ok stylistyka nieco utrzymana we współczesnym deep house ale kto za to tak naprawdę jest odpowiedzialny ? Diversion = Solid Stone nic dodać nic ująć :P

03. Sunlight
Dobre summerowe dzieło, wydane w Anjunadeep więc jak na tego typu wytwórnie jest dobrze :) sęk w tym iż sam Jody Wisternoff maczał w tym remixie palce, więc pewnie dla tego brzmi godnie :) Chociaż ostatni album Way Out West - Tuesday Maybe (mimo iż singiel pod tym tytułem został wydane z dobry rok przed albumem i był świetny) album nie powala zawartością, powiem szczerze że zawiodłem się chyba po raz pierwszy ale cóż, oby tylko jednorazowy incydent bo Wisternoff z Warrenem... ehh oby trzymali poziom taki jak ich było stać wcześniej :) Tak jak poprzednia produkcja tutaj także wieje nieco z deep'ową przestrzenią ale z pewnością jest więcej dynamiki.

04. Love You
Typowe House'owe dzieło wydane w Lucid Plain czyli wytwórnia specjalizująca się właśnie w tych gatunkach i nie koniecznie znaleźć tam można takie cudeńko jak właśnie ten utwór, chociaż się zdarza ;) Warto zaglądać co jakiś czas bo tutaj wokalistka fajnie brzmi, stylistyka także niczego sobie, kawałek dobry na plażę albo letnie przejażdżki.

05. Owner Of A Lonely Heart
Teraz cover od Max'a Graham'a dla mega starego rock'owego zespołu Yes oryginał sięga 83 roku :) a wersja Graham'a doczekała się komercyjnego rozgłosu w 2005 roku, chociaż ja osobiście w żadnej stacji TV klipu nie widziałem :P a w sieci takowy istnieje i ma sporą rzeszę wielbicieli jak i odsłon. W tamtych latach była moda na komercyjny eksperyment w rozgłośniach czy też TV na tego typu stylistykę, jednak Owner Of A Lonely Heart w przeciwieństwie do np. Call On Me - Prydza, Supermode - Tell Me Why czy też Modjo - Lady ma w moim odczucie nieco bardziej progresywną budowę nie wbija się tak bardzo w ten sztywno nałożony styl jak właśnie powyżej omawiane klipy i ta gitarka robi dobrą pracę ! :) oraz brakuje tego typowego house'owego pianina gdzie praktycznie większa część utworów taki posiada. Jak dla mnie jeden z lepszych house'owych coverów, szkoda że mało takich :(

06. Start Again
Praktycznie produkcję poznałem kilka tygodni temu, średnia osobiście podoba mi się linia basowa oraz przyjemny głos wokalistki, reszta jest po prostu fajna i dobrze się tego słucha :)

07. I Know (Keenan & Anderson Remix)
I tutaj świetna praca co do remixu I Know. Oryginał jest typowo break'owy nieco w odsłuchu wydawał mi się lekko jazzowy i przymulał strasznie, a tutaj ? Proszę jak można fajnie wszystko prze aranżować aby brzmiało delikatnie, przyjemnie i progresywnie :) Pamiętam że remix znalazł się na jakimś albumie złożonym tylko, właśnie z remixów i była tam masa przeciętnych wersji, akurat trafiło się takie cudeńko :)

08. Here With You (Retrobyte Vocal Mix)
Ooo tutaj może być trochę kontrowersji że ten kawałek zalatuje trochę electro house'ową wixą głównie przez elektryczny synth, jednak dla mnie jest to jedna z najciekawszych house'owych propozycji, słuchałem tego singla w 2007 roku bo z tego właśnie roku on jest, oryginał typowo w house'owym klimacie ale tutaj jest nieco eksperymentalnie, początek brzmi bardziej deep house'owo, bassline mruczący wokal nieco "pod publiczkę" ale wg. mnie jest gdzieś pomiędzy komercją a alternatywą i dla tego warty zahaczenia kawałek, czysty fajny wokal, synth który po breakdownie w drugiej części bardzo energetycznie popierduje :D ale ma w sobie fajną siłę, jeżeli mam być electro house'owcem to takich kawałków proszę więcej :greedy:

09. Ride (Tiesto Remix)
I jest nasz TjEstO :stinky: remix też świeżo co poznałem kilka tyg. temu i powiem szczerze że mi się podoba, mimo iż wokal typowo cukierkowy, oryginału nie znam ale tutaj na letni klimat kawałek pasuje idealnie ! Gitarka robi największą furorę i gdzieś w tle plażowe "cymbałki" :) ciekawa propozycja i myślę że nie ma się czego przyczepić :)

10. Invincible (Sied Van Riel Remix)
No i tutaj już odwiedzamy trance :) chociaż "Believe" i "I Know" też były nieco bardziej trance'owe to tutaj już do samego końca zasiądziemy do tego gatunku, chociaż dużo już ich nie pozostało :P Tego klasyku chyba nie muszę przypominać, najlepsze czasy jeżeli chodzi o dyskografię Jose Amnesia i Jennifer Rene początek w tej produkcji wydaje się lekki, jakby zapowiedź że teraz będziemy się odprężać do samego końca a później nagle breakdown iii łuuup :bad: Takich produkcji się nie zapomina ;)

11. I Found You
I znowuż staroć który także doczekał się klipu ale czy komercyjnego rozgłosu to tego nie wiem :P Pięknego dzieło ! Ponad czasowe bez wątpienia za swego czasu nieraz katowane przez DJ'otów i do dziś pozytywnie wspominane dzieło. Nic dodać nic ująć kto nie zna to tylko zazdrościć bo stylistyką przy pierwszym odsłuchu po prostu hipnotyzuje :dribble:

12. Never Say Never
Na dobranoc kolejny staroć tym razem od Armina i chyba nie muszę za dużo się rozpisywać... Jak dla mnie ostatni świetny album w wykonaniu holendra, długi czas byłem obrażony na "Imagine" przez zbyt dobitny komercyjny rozgłos bo późniejsze trance'y niestety bardzo mocno się stoczyły jeżeli chodzi o ikony tego gatunku ale co za to może ten album ? Przecież jest po prostu genialny !

To tyle na ten miesiąc mam nadzieję że do kolekcji wokalistycznych epizodów TrancEsition i ta część was porwała i chwyciła za uszy :) Do usłyszenia w następnym miesiącu i udanego ostatniego tygodnia wakacji ! :bye:

Pozdrawiam !

Obrazek

Czas: 62:32
Waga: 320 kb/s: 143,14 MB
Gatunek: House, Progressive Trance / House

Tracklista:

01. Luminary - Believe
02. Diversion ft. Tania Zygar - Bright Lights
03. Lane 8 - Sunlight (Jody Wisternoff Remix)
04. Sharapov - Love You
05. Max Graham vs. Yes - Owner Of A Lonely Heart (Club Edit)
06. Chris Lake feat. Nastala - Start Again
07. Hybrid - I Know (Keenan & Anderson Remix)
08. Robbie Russell - Here With You (Retrobyte Vocal Mix)
09. Carry Brothers - Ride (Tiesto Remix)
10. Jose Amnesia feat. Jennifer Rene - Invincible (Sied Van Riel Remix)
11. Innerstate - I Found You
12. Armin Van Buuren feat. Jacqueline Govaert - Never Say Never

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

To już 50 epizod TrancEsition, po tak długiej obecności w eterze czas na coś nietypowego :) Żegnając już finalnie lato w audycji TrancEsition chcielibyśmy abyście jeszcze poczuli nieco letniego wiatru w włosach :) Dzięki uprzejmości labelu Glowlight Recrods będziecie mogli tego doświadczyć, gdyż to co dla wasz przygotowali otworzy wam nieco uszy na ciekawe, nowe osobistości i zacne muzyczne doznania w klimacie Summer Progressive :) Ze swojej strony Chciałbym Podziękować Polskiej wytwórni Glowlight Records za udostępnienie i przygotowanie fantastycznego seta a także Chłopakom z dobrze znanego w audycji TR kolektywu Drumakers czyli Chrisound (CSD) i Progresonic za pomoc w nawiązaniu kontaktu z tym fantastycznym labelem :) Dodam tylko że kilka produkcji z tej wytwórni można było usłyszeć w setach Aly & Fila[Several Spirits - Stunning Blue Dusk] i [In5um - Night Travel] Tym bardziej jestem zaszczycony witać takich Gości :) a Słuchaczy zachęcam do sprawdzenia dyskografi :)

Co do zawartości nie będę się dziś specjalnie rozpisywał bo secisz jest naszpikowany nowościami i nazwiska nie są do końca znane Mimo wszystko special na 50 epizod bardzo przyjemny i mam nadzieję że część z was znajdzie coś dla siebie ;) Pozdroski ! :bye:

Obrazek

Czas: 64:29
Waga: 320 kb/s: 147,6 MB
Gatunek: Summer Neo Progressive

Tracklista:

01. Masayuki Sakasai - Think of You (Original Mix)
02. IN5UM - Night Travel
03. Airbas - Loving Age (Original Mix)
04. Simza pres. Nygma & Malina Konichiwa (Leonety remix)
05. Ed Prymon - Capoeira (Original Mix)
06. SITHSense - Dreamcatcher (Original Mix) (EXCLUSSIVE)
07. AIRTIGHT - Annapurna (EXCLUSSIVE)
08. Alexei Scutari - Blue Sky (Sam Hughes Remix)
09. Sixth Sense - Never Its Late (Skua Remix)
10. HiddenArt - Whatever It Will Be (Sand Island Remix) (EXCLUSSIVE)
11. Anlaya Project - When You Touch Me (Original Mix)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Wkraczamy w okres jesienny w pewnym sensie najmniej przyjemny ale tak samo jak z muzyką, jest to kwestia gustu :P Jednakże jeżeli już mówimy coś o gustach, myślę że po raz kolejny nikogo nie zaskoczę, jeżeli podkreślę iż w tym miesiącu czas wypłynąć w podróż w zupełnie innej stylistyce jaką będzie tradycyjnie Deep & Dark Progressive czy rozchwytywany i uwielbiany przez słuchaczy ? Myślę że w mniejszym stopniu niż EDM czy Big Room albo Disco Polo, dobra chociaż tego ostatniego nie wymieniłem :oh: To jakaś część koneserów tego gatunku istnieje a TrancEsition jest również zwolennikiem tych barwnych dźwięków. Mimo wszystko jako że pasją w tej audycji jest odpowiednie wprowadzenie w klimat i wprowadzanie po kawałku w coś bardziej głębszego lub energetycznego to w tym miesiącu na dobry warmup zaczynamy od długo przeze mnie oczekiwanych Wokalistycznych Dark Progresywnych brzmień :) Usłyszycie kilka produkcji bardziej współczesnych i Deepowych aniżeli Dark Progresywnych ale także sporo staroci w dodatku kilka kultowych ! :)

01. Tak więc pierwszy kawałek jest to nie dawno wydany remix który udało mi się usłyszeć w kultowej audycji która powróciła ponownie do łask na falach radioodbiorników Polskiego Radia Dla Ciebie (RDC) - Noc DJ'ów. Audycja została założona przez Bogdana Fabiańskiego i w późniejszym czasie prowadzona w asyście z Pawłem Bobrowskim, wspominałem już nieraz nie dwa o tych postaciach jak i o audycji której początki sięgają aż roku 1991 :O Do 2013 audycja została zawieszona z powodu słabej frekwencji odbiorców... Na szczęście w tym roku powróciła do łask :) Mimo tego jest to podcast bardziej dla osób które są mocno zainteresowane czystym House'm, jednak domeną Nocy DJ'ów jest także promowanie muzyki alternatywnej czyli undergroundu w mniejszym lub większym stopniu ale wytrwali słuchacze którzy przetrwają każdy piątkowy wieczór i później z piątku na sobotę, noc do godziny 4 nad ranem to z pewnością uda im się trafić na jakiś konkretny gościnny set w nieco bardziej technicznych czy też tranceowych brzmieniach ;) Od paru lat pogrywał tam CJ Art a jest to producent i DJ który bardzo mocno promuje scenę Trance i Deep - Dark Progressive. Ostatnie audycje są tego dowodem ale polecam sprawdzić na własną rękę ;) Często także są tam prezentowane propozycję czy też powerplaye wybrane przez prowadzących audycję a jedną z wykorzystanych propozycji z tej audycji jest właśnie rozpoczynający 51 epizod TrancEsition Tom Prior - Sundays w remixie Philip George'a. Utwór o ciekawej stylistyce i fajnym vocalu :)

02. Kolejna produkcja to ponownie Solid Stone i Jennifer Rene w już nie tak świeżej odsłonie bo kawałek a dokładnie remix, którego EP'a została wydana rok później po pierwszym releasie z zawartością tylko oryginałki (oczywiście tej samej wytwórni Re*Brand) w 2015 roku przez Thomasa Vinka onieśmieliła mnie z pewnością genialnym breakdownem ! który wg. mojej własnej opinii brzmi bardzo podobnie do kultowej produkcji "Children" Robert'a Miles'a (przynajmniej tak ten motyw odczuwam) no i w pięknym wokalu wyżej wymienionej wokalistki :)

03. Staroć, chociaż wokalistka za dużo wspólnego z Progressive nie ma :P bo jest to postać typowo w popowych klimatach to remix wyszedł Schulzowi perfekcyjnie ! Dużo śpiewania tam nie słyszymy ale kawałek tekstu który jest nieziemsko wpleciony w tym utworze pokazuje co można zrobić z nawet najbardziej komercyjnego utworu z zupełnie innej stylistyki ! Mistrzostwo !

04. Kolejna produkcja to wydawnictwo z bliżej mi znanego labelu Sudam Recordings założonego przez samego autora remixu Kintar'a który początki swojej kariery i dłuuugo jeszcze później przesiadywał w muzyce właśnie gatunku Dark Progressive. Znany też był z wydawnictw z prawdziwego imienia i nazwiska Jonatan Tesei które był w tej samej stylistyce. Kintar od ostatnich lat przestawił się w zupełnie inne house'owe klimaty w sumie zbliżone do czystego house i techno ale wg. mojej opinii stracił bardzo na jakości a jego label już nic nadzwyczajnego tam nie prezentuje, sprawdzałem z czystej ciekawości ostatnie wydawnictwa i niczym nadzwyczajnym mnie nie poruszył a szkoda bo razem z Moshic'iem byli oni niedoścignionym wzorem i ikoną Dark Progressive. Produkcja aktualnie przedstawiona to wydawnictwo z 2012 roku, oryginał jest bardziej house'owy ale też daje radę. Jedna z ostatnich EPek w dobrym stylu, wokalistka której nigdzie później już nie spotkałem pięknie przeprowadza nas przez cały odsłuch tej produkcji a kunszt Kintar'a ? Cóż słychać i czuć tutaj afrykańskie klimaty, odświeżając sobie ten kawałek musiałem go obowiązkowo zaprezentować bo jest to bez wątpienia produkcja godna przedstawienia ! Kto nie znał niech nadrabia ! co do oryginalnego twórcy Matt G w sumie dość młoda postać która zaczynała także swoją muzyczną podróż w gatunkach Dark Progressive i wyglądało na to że będzie to kolejna z postaci która namiesza sporo w scenie Dark jednak szybko skończyło się na kilku fenomenalnych EPkach a kolejne produkcje tego producenta nakierowały się podobnie jak u Kintara

05. Znam szczerze mówiąc tylko ten remix nie wgłębiałem się za bardzo w zawartość całej EP'y bo była przeciętna, tak naprawdę uważałem kiedyś ten remix Moshica za tragiczny, głównie dla tego że był to początek zmiany jego stylu na taki jaki aktualnie prezentuję, czyli mniej mroczny i uniwersalny, chociaż w ostatnim jego albumie jest o wiele lepiej niż w poprzednich dwóch :P Ok może coś na temat produkcji ? Osobiście zawsze podobał mi się ten wokal nie wiem dlaczego duża część osób z podwórka Dark Progs uważała to właśnie za najgorszy punkt tej produkcji ale wg. mnie jest on chyba najlepszy :P bardzo hipnotyczny i gdzieś zawsze z tyłu głowy zapętlał mi się w głowie :)

06.
Wydawnictwo dość świeże bo wydane kilka miesięcy temu gdzie na tytułowej EPce pt. "We Are One" znalazły się 3 osobne single a najelszpym z nich był właśnie "More" gdzie cała budowa utworu może nie jest do końca jakaś przerażająco mroczna i ociekająca głębią, wręcz przeciwnie jest bardzo energetyczna i trance'owa oraz typowa dla stylu Kanadyjczyka to jednak cały feeling jest w bardzo deepowych barwach, linia basowa która bardzo mocno podkreśla soczystość jej głębi jak i pady które są dosyć chłodne sprawiają że cała produkcja brzmi odrobinę mrocznie :)

07. Propozycja która baaardzo długo gościła na mojej liście odtworzeń do takiego stopnia że dziś słuchając jej mam nieco osłuchane podejście i nie robi na mnie już tak potężnego wrażenia jak co poniektóre kultowe produkcje które możesz odkopywać i słuchać w kółko, to jednak tej propozycji jeszcze czegoś brakuje do takich właśnie tunes'ów, chociaż daleko do nich nie ma :P Wydana w FriskyRecords początkiem 2010 roku i pamiętam że jako rozgłośnia radiowa Frisky to już marka sama w sobie to label mimo wszystko ssał i takie wydawnictwo w tamtym czasie zrobiło potężną różnicę bo reakcja słuchaczy na ten remix "Dont Save Me" było niczym działo jonowe, rozszarpywało wszystko ! :) Sam liczyłem się z jakością tego wydawnictwa bo Cream Sound rzadko kiedy udzielała głosu do czegoś słabego, dla tego plasuję tę wokalistkę na bardzo wysokim poziomie i tak też jest i w tym remixi, najmocniejszym punktem jest z pewnością dynamiczny głównym motyw jak i breakdown, mimo tego sam build up jakoś mi nie pasuje, jest ok ale mimo wszystko przeskok z tak wzniosłego breaku jest trochę jak dla mnie niedopasowany...

08. Staroć który przebija wszystko, co w tym dziwnego skoro za remix odpowiadał V-Sag grecki producent który na tamte czasy był stylistycznie bardzo podobny do równie innego greckiego producenta Dousk'a i miał na swoim konice sporo świetnych i niebanalnych produkcji, Rhythm Rider wystarczy posłuchać i czuć tutaj prawdziwą oryginalność, piękny wokal w połączeniu z padami robi nam z tej produkcji konkretną orkiestrę :) Kawałek wpada szybko w ucho można powiedzieć że jest jak miłość od pierwszego wejrzenia :P

09. Kultowy utwór który był pomysłodawcą na ten epizod :) Miałem go już zaprezentować dawno temu ale zawsze nie mogłem go gatunkowo dopasować do ostatnich wokalistycznych epizodów aż w końcu się udało :) Osobiście, podoba mi się ten plumkający bassline oraz perfekcyjnie zaaranżowany wokal ! Utwór za swego czasu był dosyć popularny, doczekał się też kilku remixów sławnych producentów ale remix Harry Lemon'a bije wszystkie :P

10. Ten utwór jest chyba jednym z najbardziej "promiennych" w tej odsłonie TR dużo mroku czy głębi w nim nie ma jednak na zakończenie rozruszał nam nieco atmosferę a jego stylistyka jest dość spokojna, chodzi o to że główny motyw powtarza się i nie ma niczego mega zaskakującego ale aranżacja na miano klubowego egzekutora wg. mnie powinna być mu przypisana.

11. Na sam koniec chyba każdy szanujący się znawca muzyki trance kojarzy ten kultowy utwór bo Chagal na nim skradł tysiące słuchaczy, remix w progresywnej interpretacji samego autora oryginalnej produkcji a sam usłyszałem ten sztos w jednym z gościnnych miksów Faskil'a dla Frisky Radio i jak dla mnie, przegryzł i przeżuł oryginał na drobne cząstki bo dla mnie lepszej wersji What You Need raczej nie usłyszę.

O kilka kawałków mnije zawartości aniżeli w poprzednich epizodach, cóż planowałem jeszcze z dwie produkcje zmieścić ale jak widać 11 to było za dużo :P Tak to już jest z tymi starymi produkcjami że mają po 10 min. a współczesne produkcje są o wiele bardziej skrócane, może to i dobrze bo więcej DJ może zaprezentować jednakże pamiętajmy o tych klasycznych produkcjach bo bez nich z pewnością nie byłoby wielu świetnych producentów którzy właśnie wzorowali się na tych kultowych propozycjach. Tak czy siak oceńcie sami i do usłyszenia w kolejnym miesiącu ! Oczywiście Dzięki Wszystkim za wysłuchanie i wsparcie. Do końca nie lubię tego robić ale dla zainteresowanych i zwolenników tej audycji, zapraszam na mój funpage na FB. Tam możecie być na bieżąco z tym co dzieje się w audycji i być może coś więcej... ;)

Pozdrawiam i do usłyszenia ! :greedy:

Obrazek

Czas: 66:02
Waga: 320 kb/s: 151,2 MB
Gatunek: Vocal Deep & Dark Progressive

Tracklista:

01. Tom Prior - Sundays (Philip George Remix)
02. Solid Stone feat. Jennifer Rene - Not Enough (Thomas Vink Remix)
03. Jewel - Stand (Markus Schulz Coldharbour Mix)
04. Matt G & Booya ft. Iulia Constantin - We Can Fly (Kintar Remix)
05. Magnetic Brothers - Flame Of Your Eyes (Moshic Remix)
06. Solid Stone & Chris Severe - More (Extended Mix)
07. Python feat. Cream Sound - Don't Save Me (Michael & Levan and Stiven Rivic Remix)
08. V-Sag vs. DJ Keri - Rhythm Rider
09. Origene - Sanctuary (Harry Lemon Remix)
10. Grayarea - Gravity (Grayarea Albatross Remix)
11. Nic Chagall - What You Need (Nic's In Love With Prog Mix)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Witam :) :D Na wstępie chciałbym wszystkich miłośników TrancEsition przeprosić ze względu za tygodniowy false start jeżeli chodzi o upload nowego epizodu, myślę że, mimo iż to nieliczne grono fanów to mimo tego trzeba stałych bywalców za ten incydent przeprosić ! Mimo tego mam nadzieję że zrekompensują to wam dźwięki które zostały do listopadowej edycji zaincepcjonowane :lookdown: Tak jak w ubiegłym miesiącu i w tym nie zabraknie głębi i mrocznego dreszczyku. Kilka propozycji tutaj zaprezentowanych są świeże ale znajdą się także te, które od długiego czasu miałem ochotę zaprezentować ;) Jedna rzecz wymaga podkreślenia, mimo iż set stylistycznie przez dłuższy okres czasu jest w stylu, dark progressive, pozwoliłem sobie aby zakończenie było nieco bardziej żwawsze i tranceowe.

Zapraszam Wszystkich już teraz na odrobienie zaległości i do usłyszenia już w kolejnym miesiącu, oczywiście zgadnijcie jaki styl na zakończenie roku was czeka ? ^_^

Obrazek

Czas: 54:36
Waga: 320 kb/s: 131,84 MB
Gatunek: Vocal Deep & Dark Progressive

Tracklista:

01. Stas Drive - Arkaim (Namatjira Remix)
02. Mariano Favre - Plunder (Solid Stone Remix)
03. Cid Inc vs. Darin Epsilon - Outliers (Solid Stone Remix)
04. Moshic - Gold Rivers (MSZ Remix)
05. The Stain - Better Alternatives
06. Trancentral Station - Mothership (Steve Porter Remix)
07. Junitoshi - Inner Mind (Phonic Deep Remix)
08. Tioan - Cellar Door
09. Stoneface & Terminal - Lunacy
10. Monika Kruse - Raingarden (Alexander Kowalski Remix)
11. John Askew - Bastard

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Witam a zarazem żegnam... :bad: Stary rok. Tradycyjnie, bez dwóch zdań zaczynamy ostateczną podróż w 2017 roku, podsumowując go produkcjami z pogranicza gatunku Progressive Breaks. Czyli jak zawsze będzie dynamicznie, energetycznie i bez hamulców ^_^ Tak jak każdy lubi :) Jest to 5 odsłona breakowych grudniowych miksów :D Sporo już, jakby nie patrzeć tak też jest to zawartość 5 h naprawdę najlepszych propozycji z mojej kolekcji tego gatunku Wszystkie produkcje spisywałem sobie do zeszytu i z roku na rok wykreślałem te które zostały użyte, przez 2017 nie zgłębiałem specjalnie tego gatunku więc sporo produkcji z tej listy wykorzystałem (w przeciwieństwie do poprzednich gdzie zawsze coś dokładałem :P ) Tym razem jest to jeden z setów w którym usłyszycie sporo staroci które od tak długiego czasu oczekiwały aby jest zaprezentować. Mimo wszystko lista jest nadal nie wiele mniejsza :P Tak czy siak mam nadzieję że jako podsumowanie roku ten set sprawi wam nietuzinkową przyjemność :) W tym momencie Dziękuję Wszystkim za spędzony kolejny rok wraz z audycją TrancEsition, życzę Szczęścia i spełnienia w najbliższym, nowym 2018 roku i niechaj muzycznie będzie to rozkwitający czas dla wszystkich zwolenników dobrych dźwięków :) Do Nowego Roku ! :bye:

Obrazek

Czas: 62:32
Waga: 320 kb/s: 143,1 MB
Gatunek: Progressive Breaks

Tracklista:

01. Blackwatch & Greed - Gentle Rain (Blackwatch Jacked High Remix)
02. Way Out West - Melt
03. Aurosonic & Morphing Shadows feat. Marcie - Ocean Wave (Sidel Breaks Remix)
04. Chris Drifter & Ronyo - Disconnected Illusions(Aeron Aether Remix)
05. John '00' Fleming - Clouds Of Karma
06. Tilt - New Day (Traffik Break of the Day Dub)
07. Reii - Lynx 404
08. Aeron Aether feat. Catherine — Twilight
09. Those Two Guys - 33 Rev (Blake Jarrell & Starkid Remix)
10. 06R - Air
11. Morozov - Fly Guitar (Astero Breaks Mix)
12. John 00 Fleming - Healing (You Are My Salvation Remix)
13. Yuriy From Russia & Ange - Under The Sky (Airwave Remix)
14. Hybrid - Until Tomorrow (Stefan Anion & Starfire's Surviving Another Day Mix)

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

TrancEsition Wita w nowym roku :) :$ Po finalnym podsumowaniu 2017 Pora wkroczyć energetycznie i tak też w tym miesiącu cały czas przebywamy w klimatach nieco bardziej głębokich i mrocznych :bad: Jednakże, tradycyjnie nie może zabraknąć zwinności i set z pierwszej fazy przechodzi płynnie w kolejnej, w bardziej trance'owe szlagiery. Jeżeli mówimy o pierwszych produkcjach miksu jest to w większym spektrum klasyka dobrej szkoły progresywnej :) Później wygląda to różnie, jednak też znajdziemy smaczki które nie tak dawno ujrzały światło dzienne, a z drugiej strony i takie które swoje wydanie miały kilka lat wstecz. Dwie produkcje od Eric'a Prydz'a które wg. mnie brzmią fenomenalnie i dobrze jest wiedzieć że bardziej rozpoznawalne twarze trzymają klasę i siłę :) Oczywiście produkcja Inspiration jest już dość odległym releasem natomiast Stay With Me to jakby nie patrzeć jeszcze niemowlę z wg. mnie już kultową i niezapomnianą strukturą, dzieli nas dosłownie kilka miesięcy od wydania :) Mamy też sporo Polskich akcentów, znany już chyba wszędzie "Why We Fall" Andromedhy z Krakowa który to singiel był grubo tłuczony przez Solarstone'a i wydany w Pure Trance. Dzięki któremu, jakby nie patrzeć Patryk wybił się w czołówkę producentów i oby więcej tego typu sukcesów, oczywiście :greedy: Marooz & Gudowski w niezwykle potężnym remixie od Timewave'a wydane w 2010 roku, ojjjj pamiętam jak ta EP'a ujrzała światło dzienne, mordowałem ten remix miesiącami i nie mogłem wyjść z podziwu z klasycznej, tranceowej prezencji, byłem zachwycony, niestety Timewave już tak często wykorzystywał ten styl że w końcu się przejadł :P Mimo tego, produkcje z pod tego szyldu zawsze z chęcią sprawdzam. Co do naszego Polskiego duetu, niestety chłopaki przystali na kilku wydawnictwach. Marcooz już dawno niczego nie wydał a Gudowski odpuścił kilka lat temu, chociaż był dość mocno rozpoznawalną sylwetką na Polskiej scenie :o I jeszcze Tioan z wyrywającym Epicode na wykończenie seta, czekałem bardzo gorąco na ten kawałek którym jeszcze w trakcie przygotowań chwalił się sam artysta, długo nie musiałem czekać a było warto ;) Niestety z tego co kojarzę Tioan odpuścił sobie produkcję muzyczną, jego profilowa strona na FB została usunięta a On sam zapowiadał że kończy z muzyką. Niestety, szkoda ale być może jeszcze coś od Tioana usłyszymy ! Muzyka jest jak narkotyk, nie łatwo od niej uciec :P

Pozostaje zaprosić na kolejny miesiąc. Będzie to tradycyjnie bardzo ważna audycja gdyż zaprezentujemy promo set utworów mniej lub zupełnie nowych producentów 8) Także Zapraszam już dziś bardzo ciepło i do usłyszenia za miesiąc ! Pozdrosy :bye:

Obrazek

Czas: 64:36
Waga: 320 kb/s: 147,88 MB
Gatunek: Deep & Dark Progressive - Trance

Tracklista:

01. Reii & Low Orbit Satellite - Gears
02. Dousk - Mute
03. Maindave - Japan Noise
04. Addictive Glance - Cadence
05. Pryda - Inspiration
06. Paul Thomas & Jerome Isma-Ae - Tomorrow (Chris Bekker's Progno Remix)
07. Pryda - Stay With Me
08. Solarstone - Leap Of Faith
09. Andromedha - Why We Fall
10. Marcooz & Gudowski - Madenat Al Noor (Timewave Remix)
11. Ellez Ria pres. Arkam - Yoru No Yume
12. Timewave - Relentless
13. Tioan - Epicode

320 kb/s

KLIK

Mixcloud

KLIK

Dorzucam fajną stronkę do odsłuchu, działa podobnie jak Mixcloud z tym, że można ściągać :)

Hearthis

KLIK

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.