Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest wt 15 paź, 19 04:50

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 691 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki film, serial ostatnio widzieliście?
Globalowicz
Awatar użytkownika

Minionki też widziałem. Dobre, chociaż bywały lepsze. Django kapitalny! Di Caprio z Jacksonem fajnie zagrali. I jak wspomniał LoveTrance strzelanina w rezydencji!

Transmission VI, ATB in Concert IV, ASOT450, Electrocity V, TATW, Armin Only Mirage, enTrance, Global Gathering, Dayglow Gdynia, Full On Ferry, GTEuphoria, Planeta Born To Party, SummerCity, Electrocity 7, We Are One 2013, Sunrise 2014, We Are One 2014, FSOE400, Parov Stelar 2016, Capital of Rock 2016, Lindsey Stirling 2017, Opener 2017, Tauron Life Festival Oświęcim 2017

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Lubię angielski humor. Na nowo zacząłem oglądać serial "Czarna żmija". Czasem jakiś skecz Monty Pythona - klasyk ;)

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Ja ostatnio byłem na Jack Strong :) no i nie powiem fajnie oglądało sie ten film :)

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
W ostatnim czasie widziałem nową komedię "Rodzinne Rewolucje", w którym główną rolę odegrał Adam Sandler. Bardzo dobry film.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

A ja ostatnio z nowych produkcji oglądałem:
Trancendencja
Dawca Pamięci
Niezgodna
Lucy

Ułożone w kolejności od najlepszego do najgorszego ;)

Tylko ja zauważyłem, że Morgan Freeman ostatnio sporo grywa?

A i bardzo fajną polską komedię: Kochanie chyba cię zabiłem. Dawno zabawnej komedii nasi nie zrobili - a i Zamachowski w byle czym nie grywa :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

Trancendencji wprawdzie nie widziałem ale Transcendencję już tak i film uzyskał ode mnie na Filmwebie piękną ocenę 3/10 z zastrzeżeniem, że nigdy nie daję niczemu ani 1/10 ani 10/10 (bo zawsze może pojawić się coś gorszego/lepszego) zaś tylko i wyłącznie dałem trzy gwiazdki bo piegi Rebecci Hall są po prostu urocze. A tak to cały film, obsada, fabuła, pomysł, zakończenie, efekty specjalne, ciąg przyczynowo-skutkowy, role aktorskie (patrząc na GIGAnazwiska) to jeden wielki krater dna na Księżycu. A nadmienię, że uwielbiam filmy stricte sci-fi oraz jak jest akcja oraz ciekawa intryga. Tutaj po prostu wszystko leży jak śnieg w Bieszczadach :D

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Niezgodna, Transcendencja, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. I na dokładkę. Rodzinka nie z tej Ziemi na której nieźle się uśmiałem. X-Men całkiem dobry, ale liczyłem na coś bardziej spektakularnego. Niezgodną wymęczyłem. Transcendencja bardzo fajna, ciekawy pomysł, gorzej z realizacją, ale nie jest źle.

Transmission VI, ATB in Concert IV, ASOT450, Electrocity V, TATW, Armin Only Mirage, enTrance, Global Gathering, Dayglow Gdynia, Full On Ferry, GTEuphoria, Planeta Born To Party, SummerCity, Electrocity 7, We Are One 2013, Sunrise 2014, We Are One 2014, FSOE400, Parov Stelar 2016, Capital of Rock 2016, Lindsey Stirling 2017, Opener 2017, Tauron Life Festival Oświęcim 2017

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

Aha, jeszcze coś dodam od siebie na temat Transcendencji ale nie jest to żadna prywata do lubiących ten film: otóż jakim cudem tak beznadziejnie żenujący tragiczny bez sensu film osiąga sukces a miliony razy lepszy, choć w tym samym gatunku, Edge of Tommorow (Na Skraju Jutra) aż musi zmienić w USA tytuł przy okazji dystrybucji Blu-Ray/DVD aby ludzie kupili i w końcu zarobił cokolwiek na siebie? Nie wiem, może ja należę do jakiejś grupy wtajemniczonych, ale komentarze odnośnie dziełka z Deppem są druzgocąco inne od widowiska z Cruisem.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

jesli serial to Ally Mcbeal <3 rozbawia do łeż, wzrusza też...
Moje wzgledy zdobył też serial Chuck oraz bardzo lubilem Dirty Sexy Many ale ten serial trwał zaledwie półtora sezonu-niestety

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Jack Strong, Kamienie na szaniec, Powstanie Warszawskie, Niezniszczalni 3, Interstellar w tym roku na te filmy wybrałem sie do kina.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Ja ostatnio widziałem zobeavers... polecam z czystym sumieniem xD Oglądałem też Sharknado, jakby nie żenująca realizacja to byłoby spoko :D

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Hobbit: Bitwa 5 Armii... moim zdaniem nie warto iść do kina, obejrzałem głównie dlatego, że na Nocy Hobbita byłem i głupio było wychodzić skoro już dwie części się obejrzało :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

PaulCane pisze:
Oglądałem też Sharknado, jakby nie żenująca realizacja to byłoby spoko

Ha, widać nie dałeś szansy temu filmowi, bo on taki właśnie ma być :) Średnia ocen na buraczanym w większości Filmwebie jest druzgocąca, ale spora część odbiorców nie wie, że to przegięty i absurdalnie durny pastisz nie gatunku, a kina klasy F. Polecam porównać Sharknado 2 do kanadyjskiego Tornado, które gdzieś teraz miało lecieć w budżetowej telewizji - oba filmy mówią o tym samym z identycznymi środkami, tyle że zasadniczą różnicą jest fakt zamierzonego debilizmu w scenariuszu :D Np. Interstellar to była dla mnie beka, bo nie trzyma się ani kanonu sci-fi, ani fantastyki naukowej, bowiem na dwóch płaszczyznach kompletnie się wykłada. A nie da się połączyć dramatu wojennego z czystą komedią o krasnalach :P

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Agntx pisze:
PaulCane pisze:
Oglądałem też Sharknado, jakby nie żenująca realizacja to byłoby spoko

Ha, widać nie dałeś szansy temu filmowi, bo on taki właśnie ma być :) Średnia ocen na buraczanym w większości Filmwebie jest druzgocąca, ale spora część odbiorców nie wie, że to przegięty i absurdalnie durny pastisz nie gatunku, a kina klasy F. Polecam porównać Sharknado 2 do kanadyjskiego Tornado, które gdzieś teraz miało lecieć w budżetowej telewizji - oba filmy mówią o tym samym z identycznymi środkami, tyle że zasadniczą różnicą jest fakt zamierzonego debilizmu w scenariuszu :D Np. Interstellar to była dla mnie beka, bo nie trzyma się ani kanonu sci-fi, ani fantastyki naukowej, bowiem na dwóch płaszczyznach kompletnie się wykłada. A nie da się połączyć dramatu wojennego z czystą komedią o krasnalach :P

Wiem, że to niskobudżetowy film klasy F, ale jeśli na jednym ujęciu widzisz powódź zalewającą pół kontynentu, a na następnym masz ledwo zamoczony wodą asfalt to coś tu dziwnie mi wygląda xD

Offline Wyświetl profil  

Administrator
Awatar użytkownika

Ja właśnie skończyłem 10-cio odcinkowy serial Marco Polo od Netflixa. Polecam!

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

PaulCane pisze:
Wiem, że to niskobudżetowy film klasy F, ale jeśli na jednym ujęciu widzisz powódź zalewającą pół kontynentu, a na następnym masz ledwo zamoczony wodą asfalt to coś tu dziwnie mi wygląda xD

Ale piszesz teraz o Tornado, czy o Sharknado? Bo jeśli o tym pierwszym, to się z Tobą zgodzę. Lecz jeśli o rekinach, to polecam przeczytać moją odpowiedź jeszcze raz ;) Ten film miał być i jest pastiszem filmów kategorii "F", z wszystkimi tego konsekwencjami, które są jak najbardziej podjęte świadomie przez twórców. Wiele wyjaśnia choćby obsada (główna, jak i statyści), gdzie większość stanowią lokalni celebryci :) Ja tam się dobrze bawiłem: wolę takie coś, niż współczesne "poważne" komedie, śmieszące między innymi pierdnięciami bohaterów spalonych nastolatków.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Agntx pisze:
PaulCane pisze:

Ale piszesz teraz o Tornado, czy o Sharknado? Bo jeśli o tym pierwszym, to się z Tobą zgodzę. Lecz jeśli o rekinach, to polecam przeczytać moją odpowiedź jeszcze raz ;) Ten film miał być i jest pastiszem filmów kategorii "F", z wszystkimi tego konsekwencjami, które są jak najbardziej podjęte świadomie przez twórców. Wiele wyjaśnia choćby obsada (główna, jak i statyści), gdzie większość stanowią lokalni celebryci :) Ja tam się dobrze bawiłem: wolę takie coś, niż współczesne "poważne" komedie, śmieszące między innymi pierdnięciami bohaterów spalonych nastolatków.

Tornado nawet nie oglądałem, ciągle chodzi mi o Sharknado :P Chociaż z drugiej strony jakby na to spojrzeć ta genialna realizacja trochę dodaje klimatu dla tego... czegoś xD

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Snajper, Ex Machina, Szybcy i Wściekli 7, Mad Max, Jurrasic World, Karbala, James Bond 007 Spectre, Most Szpiegów te filmy w tym roku zobaczyłem w kinie :)

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Szybcy i Wściekli to już komedia dla mnie,
Mad Max fajne efekty, generalnie dobrze się oglądało.
Jurrasic World tak samo, ta muzyka. Świetny, ale i tak wole starą trylogię.

A ostatnio jako, że mamy grudzień jako że jestem mega fanem całego uniwersum wybrałem się na Gwiezdne Wojny. Jest pare rzeczy do których można się doczepić, ale i tak świetny film.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz

Ja ostatnio oglądałem Więzień Labiryntu: Próby ognia :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 691 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.