Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest pt 28 lut, 20 13:04

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Bylam zwiedzilam potanczylam. Ale zeby klub az tak mnie zaciekawil hmm to nie ... nie jest zle ale moglo by byc lepiej jesli chodzi o moja osobe :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: moderna
Globalowicz

No niewiem Laska czy znajdziesz w Modernie podobną muze jak Above&Beyond na Twoim avatarze bo jak by tak bylo to bym tam chodzil czesto. Bylo tak na poczatku kiedy gral dj Hacker cos w stylu Cream Amnesia Ibiza ale sie dawno skonczylo, teraaz tylko sieke grają albo pseudo trance rodem z eski.
pozdrawiam:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

cream pisze:
No niewiem Laska czy znajdziesz w Modernie podobną muze jak Above&Beyond na Twoim avatarze bo jak by tak bylo to bym tam chodzil czesto.

Byłem dwa tygodnie temu po raz pierwszy od roku w Modernie. W repertuarze owszem znalazły się hity od Tiesto, Paul van Dyk'a czy klasyki jak Better Of Alone ale w takich remixach, że jakby wyżej wymienieni artyści je usłyszeli to mogliby szybko odejść z tego świata. Niestety z klubu na odległość bije śmierdzącą komercją, wpuszczani są ludzie którzy powinni być zamknięci w izolatkach a nie bawić się na imprezach. Do tego nie potrafiące tańczyć laski z gołymi dupami na wierzchu, które odrzucają człowieka na kilometr. Na koniec wydzierający się w mikrofon dj'e, czasami nie potrafiący zrobić dobre przejścia. Ot tyle słowem podsumowania.

Aha byłbym zapomniał. Jak na pierwsze czy drugie urodziny zaprosili Marca van Lindena to myślałem, że dalsza historia klubu potoczy się w innym kierunku, ale już wczoraj na czwarte urodziny zaprosili Basic Element co dobiło gwóźdź do trumny :-P

P.S Witam kolejnego Dębiczanina :-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Swego czasu bywałem w Modernie nawet do 2 razy w tygodniu więc mam z nią bardzo miłe wspomnienia. A muzycznie...? Hmm, raz lepiej raz gorzej. Bywało, że rezydenci w nim grający schodzili na komercje, ale nie kiedy potrafili zagrać bardzo ambitnie. Czasem przeważał trance, innym razem house i electro. W porównaniu do innych klubów naprawdę nie jest źle. Rezydenci Diablo oraz Red Komodo mają świetny kontakt z ludźmi.

Feles pisze:
Niestety z klubu na odległość bije śmierdzącą komercją, wpuszczani są ludzie którzy powinni być zamknięci w izolatkach a nie bawić się na imprezach. Do tego nie potrafiące tańczyć laski z gołymi dupami na wierzchu, które odrzucają człowieka na kilometr. Na koniec wydzierający się w mikrofon dj'e, czasami nie potrafiący zrobić dobre przejścia.

Niestety, taka prawda... dlatego zdecydowanie wolę wybrać się na coś grubszego, np Armin Only. Tam nie ma przypadkowych ludzi ;)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.