Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest ndz 15 gru, 19 17:08

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ciuchy w clubbingowym stylu...?
Globalowicz

Lubisz oryginalnie wyglądać na imprezie klubowej, poczuć się wyjątkowo i wyglądać niepowtarzalnie? Pewnie tak, ale niewątpliwie nie jednokrotnie miałeś duży problem w wyborze ciuchów na imprezę klubową. Wtedy też zadawałeś sobie pytanie czy istnieją ciuchy w clubbignowym stylu, w których mógłbyś udać się na wymarzoną imprezę, gdzie będziesz wyróżniał się z tłumu bawiących się osób. Na pewno nie udasz się na zabawę w codziennej garderobie. Ubrania w stylu klubowym muszą łączyć w sobie pewną dozę elegancji, luźnego stylu oraz przede wszystkim muszą charakteryzować się wysoką oryginalność. Pisząc prościej w takich ciuchach musimy czuć się wygodnie, ale nie możemy wyglądać przeciętnie. Sprawą oczywistą jest również fakt wyboru ubrania dopasowanego do profilu imprezy. Inaczej ubierzemy się na imprezę firmą, inaczej do klubu, a jeszcze inaczej na ogromny klubowy event. Ważnym czynnikiem wyboru ciuchów jest również rodzaj muzyki granej w klubie, do którego chcemy się udać. W artykule raczej skupie się na kulturze klubowej, czyli na imprezach z muzyką elektroniczną: house, electro, techno czy mocniejszą hardstylową.

Od kilku lat na polskim rynku obecne są zagraniczne marki odzieży klubowej. Poniekąd do tych marek możemy zaliczyć znane nam wszystkim marki takie jak H&M, Puma czy RBK, które swoim stylem reprezentują styl „street”. Trochę mniej znanymi, a zarazem droższymi holenderskimi markami obecnymi na naszym rynku są Scotch & Soda oraz Doramafi. W artykule tym chcielibyśmy skupić większą uwagę na polskich markach klubowej odzieży. Najpopularniejszymi markami są z pewnością House i Cropp. House jest przykładem odzieży w stylu „street”, jednakże od kilku miesięcy można zaobserwować, iż styl marki House zbliża się coraz bardziej do produktów Croppa, które przeznaczona są raczek dla fanów muzyki hip-hop i wielbicieli deski snowbordowej. Oczywiście nieraz spotkamy się z produktami pasującymi do stylu klubowego w sklepach z innymi markami, ale ciuchy te nie stanowią większości aktualnych kolekcji.

Przeglądając Internet można natomiast natrafić na dosyć mało znane i młode marki odzieży klubowej, mianowicie mam na myśli Embros, Boycott lub Camden Town. Ta ostatnia nie tylko posiada swoje produkty, ale również sprzedaje ciuchy londyńskich znanych marek, przez co wybór ubrań jest wyjątkowo duży. Ciuchy Boycott reprezentują dość specyficzny klimat, który odpowiada raczej węższej grupie zainteresowanych osób. Są to głównie koszulki z nadrukami w stylu muzycznym, ale raczej dla fanów mocniejszych beatów. Większą uwagę przykuwa marka Embros, która w swojej pod nazwie „streetwear for clubbers” jednoznacznie wskazuję grupę odbiorców. Sklep nie posiada bardzo dużej ilości produktów, jednakże ciekawostką może być podział ciuchów na 4 główne kategorie: street, house, techno oraz hardstyle, przez co nadruki na ubraniach są bardziej dopasowane do stylu muzycznego klientów. Sklep w swojej kolekcji posiada dużo dopasowanych t-shirtów, miękkich w dotyku bluz z kapturem i na zamek, a także zawsze modnych i seksownych koszulek polo.

Po dłuższym zastanowieniu można stwierdzić, że nie ma jednej najlepiej pasującej marki do klubowego oraz imprezowego stylu. Ważne jest, aby się wyróżniać i dobrze się czuć w danych ciuchach, a wybór marki to drugorzędna sprawa.

Linki:
http://www.embros.pl
http://www.boycott.pl
http://www.cropptown.pl
http://www.puma.com
http://www.rbk.com
http://www.hm.com

Autor: Adrian Sosnowski

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Chcesz się wyróżniać, załóż odkurzacz na plecy i maskę p.gazową :>

Ja ubieram sie tak jak mi pasuje i co mnie sie podoba a nie jakieś ciuchy ze sklepów które reklamują murzyny albo to co jest teraz "na topie", modne... Idzie później taki jeden, drugi i myślą że są cool bo jakiś czarny raper zapierdziela w USA w takim wdzianku.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Zbulwersował się szneke :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

ano xD haha szneke rox :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

zgadzam sie ze szneke - muzyczny event to nie rewia mody i jak mam taką ochote to ide w spodniach od dresu i bez koszulki i ch** komu do tego, ide po to zeby podelektowac sie muzą i czuc sie swobodnie a nie podniecac ciuchami....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

nie ma sie co bulwersowac, wiadomo ze ubior to indywidualna sprawa i nie zamierzam nosic szkockiej spodnicy i koszulki bez brzucha bo tak nakaze moda :P choc smutna prawda jest taka, ze znalazla by sie rzesza ludzi ktorzy slepo uderzyliby do klubow w takich strojach gdyby tylko przekonal ich do tego odpowiedni autorytet...
kolega jednak rzucil kilkoma ciekawymi i mniej znanymi firmami o ktorych wczesniej nie slyszalem. dla mnie to plus, bo zawsze zwieksza sie mozliwosc znalezienia czegos fajnego do ubrania zamiast byc ograniczonym przez kilka "wiodacych marek". natomiast sam temat dobry do dyskusji i az dziwne, ze do tej pory jeszcze nie byl poruszany.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

:> :> :>

Ja za Sznekem murem stane :brick: .

Co to ma być w ogóle za artykuł?

Ja tak samo nosze to co mi się podoba i w czym czuję się dobrze i póki co nie mam zamiaru najki zmieniać na cokolwiek innego :> . No i czasem w garnek wskoczę...

ojp. Gupi są ludzie idący za modą.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Konrad pisze:

Głupi są ludzie jedzący warzywa...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

o gustach się nie dyskutuję :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Popieram Szneke,

Wygląd i ciuchy są indywidualną kwestią każdego.
Beznadziejny i bezsensowny artykuł :brick:
Jak ktoś potrzebuje to bez problemu znajdzie sobie takie informacje w Googlach - gwarantuję że strony tych firm są dobrze wypozycjonowane.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Styl? Moda? Każdy rozsądny człowiek ubiera się wedle swojego upodobania. Ślepe dążenie za modą i najnowszymi trendami to według mnie głupota... Ubieram sie tak jak lubię i tak jak mi odpowiada, nie patrząc na najnowsze kreacje, które są na topie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Imprezowe ciuszki? Moze koszulka ze swiecacym equalizerem? http://allegro.pl/item491076139_t_quali ... a_xxl.html

Choc generalnie wole sie ubierac normalnie :mmm:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

A ja lubie ubierać się modnie. I uważam, ze głupi jest człowiek który temu zaprzecza.
A to dlatego, że jak przychodzi moda na pewien styl to w sklepach po prostu nie ma nic innego, a my podświadomie zaczynamy podąrzać za tą modą. Oczywiście nie mówię o slepym podążaniu za modą, ale jeśli coś jest modne i zarazem dobrze w tym wyglądam, to chętnie to sobie kupię i będę nosić z przyjemnością. I olewać, że ktos mi powie że sie ślepo modą kieruje.
Konrad pisze:
\
Gupi są ludzie oceniający człowieka po ciuchach. :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

http://www.meisten.pl

W takie coś modne też byś się ubrała? ;]

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

@Iv - zakupiłaś tam kilka ciuszków i polecasz dziewczynom? :D A poza tym nie rozumiem tego trendu - im mniej materiału tym droższe są ubrania.

Martooha pisze:
A to dlatego, że jak przychodzi moda na pewien styl to w sklepach po prostu nie ma nic innego

Już mnie męczą te paski na ciuchach, a naprawdę się trzeba nachodzić żeby znaleźć co będzie mi pasować i nie będzie w paski ;-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Iv pisze:
www.meisten.pl

O matko :bad:

Ciuchy dla pustaków i blachar :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Iv pisze:
www.meisten.pl

W takie coś modne też byś się ubrała? ;]

akurat ta bluzeczka z krawatem druga od góry mi sie podoba :P
no ale za 200zł ?? to sama bym sobie taką zrobiła za polowe ceny :D

z resztą swoją drogą - Moda a moda, rozdzielajmy te stwierdzenia. Dla mnie to coś co można znaleźć na tej stronie to nie moda, tylko zwykłe ciuchy dla sexi niuniek biegających po parkiecie z wypisanym na twarzy "bierz mnie" ;>

Moda polega na czymś innym :) to że coś jest modne nie zawsze musi być ładne i odwrotnie, to że coś jest niemodne nie zawsze musi być brzydkie. Poprostu śmieszy mnie jak ktoś mówi, że "ja nienawidze mody, a kto lubi sie modnie ubrać ten jest głupi". Bo każdy z nas ma w szafie coś modnego co akurat wpadło mu w oko. No chyba, że dla was priorytetem wybioru ubrania jest najpierw sprawdzenie czy przypadkiem nie jest to teraz modne, czy aby napewno jest z zeszłego sezonu i dopiero wtedy czy jest ładne, czy wygodne i jak się w tym czuje. No to skoro tak to już nie wnikam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Dla mnie tam moda nie ma znaczenia. Najważniejsze żeby dobrze się w tym czuła i mi się podobało. nieważne czy to jest modne czy nie bo to się zawsze zmienia. Krótko mówiąc - mam gdzieś modę.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Moda zmienia czlowieka i jego stosunek do innych . Nie szata zdobi czlowieka !!! :>

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Garrett pisze:
Moda zmienia czlowieka i jego stosunek do innych . Nie szata zdobi czlowieka !!! :>

Dobrze prawi ! polać mu !

ja tam nie ubieram sie po to zeby sie wyrozniac
moda mnie nie interesuje nosze ciuchy ktore mi sie podobaja ...
i nawet niektore ciuchy sa calkiem niezle z croppa :P

Facebook Fan Page
Mixcloud

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.