Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest śr 20 mar, 19 06:51

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

ja tam jestem za tym, żeby się ok 18 na starym rynku zgadać i na piwko uderzyć

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Również jestem za spotkaniem :)

Nie wiem co prawda o której dojadę , ale na 18 powinienem się wyrobić już w Poznaniu. Pasuje pomysł z piwkiem na Starym Rynku .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

MichuB pisze:
ja tam jestem za tym, żeby się ok 18 na starym rynku zgadać i na piwko uderzyć

Ty to powinieneś nas odebrać z dworca i oprowadzić po miejscowych...pubach. :D

Transmission VI, ATB in Concert IV, ASOT450, Electrocity V, TATW, Armin Only Mirage, enTrance, Global Gathering, Dayglow Gdynia, Full On Ferry, GTEuphoria, Planeta Born To Party, SummerCity, Electrocity 7, We Are One 2013, Sunrise 2014, We Are One 2014, FSOE400, Parov Stelar 2016, Capital of Rock 2016, Lindsey Stirling 2017, Opener 2017, Tauron Life Festival Oświęcim 2017

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

my jedziemy busem więc tylko na hali jak coś jakieś spotkanko :P
dawać sobote !!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

raczej w hali sie spotkamy w fan area
mamy fony wiec luz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

łee a pomyślałeś o kimś kto ma zwykły bilecior ejjj ? np ja mam :o

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Sorka myslalem ze masz FA :P Ze mna pojedzie jeszcze jedna kolezanka wczoraj wygrala bilet na FB od MSM i nie wie jeszcze jaki to bedzie bilet czy FA czy S. Wiec mozecie razem sie bawic razniej bedzie :D Ale mysle ze tak jak na ASOT 450 bedzie dalo sie przemycic Cie jakos do FA.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

jakoś szczególnego parcia na bycie pod samą sceną nie mam :P ja tam lubię mieć trochę przestrzeni wokół siebie ;) a o towarzystwo to ja się nie martwie :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

No to kolejne osoby bez FA. Więc nie będę sam.

Transmission VI, ATB in Concert IV, ASOT450, Electrocity V, TATW, Armin Only Mirage, enTrance, Global Gathering, Dayglow Gdynia, Full On Ferry, GTEuphoria, Planeta Born To Party, SummerCity, Electrocity 7, We Are One 2013, Sunrise 2014, We Are One 2014, FSOE400, Parov Stelar 2016, Capital of Rock 2016, Lindsey Stirling 2017, Opener 2017, Tauron Life Festival Oświęcim 2017

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

jackiebrown pisze:
jakoś szczególnego parcia na bycie pod samą sceną nie mam :P ja tam lubię mieć trochę przestrzeni wokół siebie ;) a o towarzystwo to ja się nie martwie :D

W FA nie musisz byc pod sama scena :D strefa jest dosc szeroka i dluga jak na te niespełna 2 tys ludzi. Mysle ze bedzie komfortowo.
A no tak nasz paparazzi :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

Ja też nie mam FA, więc dwa obozowiska sobie zrobimy do zabawy, ale z pomysłem, żeby na hali się spotkać w strefie FA, oczywiście się nie zgadzam. Trochę altruizmu! No chyba, że ktoś nie ma ochoty mnie oglądać.

DjMalyMilano, jeśli chodzi o podróż preferuję browarki i to też w niekoniecznie dużych ilościach :P

MichuB, nie obrazimy się jak po nas się stawisz na dworcu, a potem gdzieś wspólnie ruszamy i dołączymy do reszty chcącej się integrować. Znając życie wszystko wyjaśni się na miejscu po licznych telefonach do Pawła :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Spotkajmy sie poprostu ok 18 na dworcu pkp (Poznań Gł) przed wejsciem głownym:) a co do piwka to moja propozycja jest zeby isc do pubu na rogu ul.Zeylanda i Bukowskiej :) blisko na MTP :P mam nadzieje ze sie spotkamy :) Pozdrawiam :))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

ok kurde raz cos sie napisze i cie yebia :P wiec najlepiej w strefie ogolnodostepnej przy jakims stanowisku z browarem

a na hale planujemy wejsc tak o 20 by rozejrzec sie i poznac nowe miejsce

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

Trancefied pisze:
ok kurde raz cos sie napisze i cie yebia :P

Rygor na forum musi być! Przecież jak jest okazja, to trza się jak największą grupą spotkać, a w FA to chyba toaleta robiłaby za miejsce spotkania. Jest strefa piwna, tak się jakoś wszyscy zgadamy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Spotkanie w FA ? Nie bardzo, bo skoro nie mam do niej biletu, to nie będę nawet w stanie wejść do tej strefy ( ewentualnie próbując siłą, ale coś mi mówi, że to raczej niedobry pomysł ;) )
Poza tym w samej hali to sobie za bardzo nie pogadamy ( no chyba, że ktoś istotnie nie chce :) ) - głośna muzyka, tłumy, ścisk.
Może być ta knajpa, chociaż nie wiem gdzie ona jest , więc spotkanie przy wejściu głównym to dobre rozwiązanie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

andrewt pisze:
Poza tym w samej hali to sobie za bardzo nie pogadamy ( no chyba, że ktoś istotnie nie chce ) - głośna muzyka, tłumy, ścisk.

To Twój pierwszy event?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz

Armin Only - tak. Natomiast nie pierwszy, jeśli chodzi o koncerty. A i z tego co tu czytam, to nie widzę, by miało być inaczej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Administrator
Awatar użytkownika

Proponuje 20-20:30 w namiocie piwnym , dla tych, którzy nie chcą się spotkać wcześniej, jeszcze przed samą imprezą ;-) Na jedno piwo czasu styknie spokojnie, a na następne możemy się umówić po tym jak się zacznie impreza.

Z tymi co przyjeżdżają wcześniej widzimy się w okolicach dworca pkp o 17:30 i stamtąd śmigamy na aperitif :P Ci co będą wcześniej na piwku proszę o kontakt na priv co by było wiadomo na kogo czekać. No i Ci, do których nie mam telefonu albo Ci co nie mają mojego także.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

No i git. Mnie pasuje.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Globalowicz
Awatar użytkownika

Mozna na dworcu wskoczyc do kfc na grander menu ? :P jakos nie trawie eventowego zarcia.

W Poznaniu bedziemy cos po 17 (ekipa z Górnego Śląska i z Zagłebia Dabrowskiego.) Narazie ja i Tamara + 2 osoby.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.