Kliknij po Koszulki GlobalTrance.pl
Dzisiaj jest pt 19 lip, 19 15:09

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Alcatel OneTouch Hero 2 smartfonem dla DJa
Moderator
Awatar użytkownika

Obrazek

Firma Alcatel zapowiedziała właśnie wydanie flagowego modelu smartfona, który jest bezpośrednią konkurencją dla Note'a 4 (który to jest konkurencją dla Note'a 3, który znowu konkuruje z Note 2 itd. bo cóż, poszczególne generacje właściwie się niczym nie różnią) i ma być przerośniętym telefonem z rysikiem oraz dodatkowymi funkcjami z nim związanymi. Jego specyfikacja to ekran Full HD 1920x1080 6 cali, ośmiordzeniowy procesor MediaTek, 2GB RAM, aparat 13Mpix z OIS + przednia 5Mpix, modem LTE i bateria 3100mAh. Na szczęście tę "porażającą" specyfikację tłumaczy cena około 350 Euro.
Najciekawsze będą jednak akcesoria dodane do samego urządzenia, w tym miniaturowy czytnik e-booków, słuchawka bluetooth czy... konsola do miksowania muzyki! Tak, teraz każdy będzie mógł być Paris Hilton i robić konie z plików mp3@128kbps granych prosto z głośniczka! Emejzing, tego nawet Apple nie przebije! W każdym razie producent zapewnia, że nowy Alcatel ma też dobrą jakość dźwięku i przypadnie do gustu osobom z naszej branży.

Nie wiem, jak Wy, ale ja już złożyłem pre-order. Chcę także zarabiać ponad milion dolarów za godzinę grania jak Paris, a co! :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: Alcatel OneTouch Hero 2 smartfonem dla DJa
Globalowicz
Awatar użytkownika

mi sie nazwa od razu skojarzyła z "Guitar Hero" - przypadek? :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

szkoda, że Alcatel nie jest już tak solidną firmą, jaką była z 12 lat temu. Modele spod prawdziwego szyldu Alcatela (bez kolaboracji z Lucent'em) były solidne i nie rozpadały się jak te obecne. Na serwisie Alcatela co chwilę ląduje telefon któremu trzeba wymienić płytę główną. Ostatni rekordzista miał ją wymienianą 9 razy na przestrzeni 7 miesięcy. Hero numer 1 w Polsce nie był popularny, ale jeśli firma chce przyciągnąć jakąś określoną grupę odbiorców, jest to niewątpliwy plus. Oby nowy smartfon był stabilniejszy niż cała rodzina One Touch'ów.

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

Ivcoe One Touch to chyba nie był dobry pomysł na nazwę - mi się kojarzy z One Touch Easy DB czy jakoś tak się nazywały te pierwsze cegły z antenkami, które mogły być zasilane bateriami AA :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Globalowicz
Awatar użytkownika

I ty możesz zostać Arminem! hahaha

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

W tych czasach to wydaje mi się Stijan, że masz jak najbardziej rację :/

Offline Wyświetl profil