Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4997
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1025

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Transmission 2017 - Praga, O2 Arena

2017-11-25

Organizatorzy największej transowej imprezy w tej części Europy – Transmission w Pradze – ogłosili właśnie datę tegorocznej edycji. Impreza odbędzie się 25 listopada, a już jutro do sprzedaży trafi pierwsza pula najtańszych biletów.

Więcej

Deep Trip - Wrocław, Black Moon

2017-12-02

Deep Trip to podróż po różnorakich zakamarkach głębinowych przestworzy. Na imprezie nie zabraknie członków kolektywu Deepersense w składzie CJ Art, Abyss i Primal, jak równiez innych uzdolnionych polskich DJ'ów. 

Więcej

TechFire - Wrocław, Black Moon

2017-12-08

Już 8 grudnia ekipa krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick zawita we Wrocławiu. Obok nich zaprezentują się również doskonale znani na rodzimej scenie Techno, producenci i DJ'e w składzie Deas, Piotr Figiel i Paweł Chałupa. 

Więcej

Trance Xplosion Reborn - Gdańsk, Ergo Arena

2017-12-09

Po czterech latach nieobecności na rynku, jeden z najstarszych i największych projektów muzyki trance w Polsce powraca w nowej odsłonie! Trance Xplosion Reborn, bo o nim mowa odbędzie się 9 grudnia 2017 roku w jednej z najnowocześniejszych hal w Polsce - Ergo Arenie.

Więcej

PURE Festival - Warszawa, EXPO XXI

2017-12-09

Oficjalnie potwierdzamy datę PURE Festival w Polsce! To dla nas wszystkich bardzo emocjonujący moment! Otwarcie wydarzenia dla kilku tysięcy osób, dla najgorętszej publiczności w Europie to także ogromne wyróżnienie. Jesteśmy przekonani, że EXPOXXI stanie się niedługo naszym drugim „domem”.

Więcej

Deeperrr with Mindwave - Kraków, Szpitalna 1

2018-01-06

6 stycznia zapraszamy na urodzinową odsłonę Deeperrr. Jej headlinerem będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów progressive psytrance, reprezentant Iono-Music – Mindwave. Oprócz naszego gościa z Izraela swój autorski materiał zaprezentują: TLG (Psylesia) oraz CJ Art.

Więcej

Escape Reality Vol. 2 - Słupsk, Keller Pub

2017-11-11

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja imprezy ‘Escape Reality’. Jeszcze przed nowym rokiem, czyli 11 listopada muzyka Trance zawita w Słupskim pubie Keller. Organizatorzy wraz z ekipą gwarantują potężną dawkę dźwięków Progressive, Trance, Psy-Trance, Uplifting oraz Tech-Trance.

Więcej

Mayday Polska 2017 - Katowice, Spodek

2017-11-10

Tegoroczna edycja Mayday Poland jest najprawdopodobniej największą i najmocniejszą. Odbędzie się już po raz osiemnasty, tym razem pod hasłem „always & everywhere”. 10 listopada wypełnimy katowicki Spodek najsoczystszą elektroniką. Przed nami kolejna fantastyczna noc, światowej sławy DJ-e oraz dużo, dużo Techno!

Więcej

Bonobo Live - Warszawa, Hala Koło

2017-11-05

Bonobo na nowo definiuje i popularyzuje formułę muzyki elektronicznej. Albumy Anglika wydawane nakładem kultowej wytwórni Ninja Tune: „Black Sands”, „The North Borders”  czy tegoroczny „Migration” przynoszą wysmakowaną fuzję elektroniki z żywymi brzmieniami w tradycji jazzowej, soulowej czy downtempo.

Więcej

STK presents Dirty Minds Showcase - Kraków, Barka

2017-11-04

Z piekielną przyjemnością obwieszczamy datę kolejnego party spod znaku 3 liter, tym razem z podwójnym zagranicznym bookingiem. Do Krakowa powróci założyciel i szef labela Dirty Minds - Irregular Synth.  Towarzyszyć mu będzie jeden z najdłużej działających reprezentantów sceny belgijskiej, założyciel Rhythm Convert(ed) - Tom Hades. 

Więcej


4