Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Tranceformations 2019 - Toruń, Hala Arena

2019-03-02

Gdy w 2016 roku Tranceformations debiutowało na polskim rynku, nikt z nas nie przypuszczał jak szybko i prężnie rozwinie się ten projekt. W chwili obecnej Tranceformations bez wątpienia jest największą polską trance'ową marką, o której mówi się w wielu krajach Europy.

Więcej

Deeperrr with E-Clip - Kraków, Szpitalna 1

2018-12-01

1 grudnia 2018 mija dokładnie 9 lat odkąd oficjalnie wystartowaliśmy jako Deepersense. Z tej okazji już dziś zapraszamy na kolejną, urodzinową odsłonę Deeperrr, której headlinerem będzie znakomity producent brzmień z pogranicza progressive/psytrance, reprezentant TesseracTstudio, Iono Music i nie tylko – E-Clip! 

Więcej

Golden Age: A Night To Remember - Praga, Tresor Club

2018-12-01

Cykl Golden Age powraca. Organizatorzy tej serii wydarzeń przygotowali dla fanów muzyki Trance imprezę, której z pewnością nie ominie żaden fan klasycznych brzmień. W jej składzie nie zabrakło nazwisk, które zawsze wyznaczały jakość i zostawiły ogromny ślad w historii muzyki tanecznej.

Więcej

Decibel w. Concept Of Thrill - Kraków, Dekerta 47

2018-11-23

23 listopada ekipa projektu Decibel zaprasza na dziewiąta odsłonę swojego cyklu. Gościem wydarzenia będzie DJ, producent, właściciel labela DRVMS LTD. – Concept Of Thrill. Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

Więcej

Back & Forth 4.0 - Toruń, Hala Arena

2018-11-24

Jest taki dzień w roku, na który wszyscy czekamy. Tego wieczoru przełamujemy wszelkie bariery, normy oraz stereotypy. Gdy nasz wehikuł czasu zostanie wypełniony rządnymi przygód podróżnikami, na scenie stanie pierwszy śmiałek, świat zawiruje wokół nas i wyruszymy w magiczną podróż.

Więcej

We Love Trance Club Edition 030 with Factor B - Poznań, Base Club

2018-12-08

To już 7,5 roku od kiedy wystartowaliśmy z pierwszym wydaniem We Love Trance Club Edition. Na zakończenie roku mamy dla Was prawdziwą jubileuszową petardę – po raz kolejny zaprosiliśmy artystę, dla którego będzie to pierwszy występ w Polsce. To jedno z najgorętszych nazwisk w ostatnim czasie.

Więcej

Mayday Polska 2018 - Katowice, Spodek

2018-11-10

Mayday Poland to jeden z największych, cyklicznych festiwali muzyki elektronicznej na świecie. Marka sama w sobie. Ikona, ideologia i styl życia sporej rzeszy fanów i wielbicieli muzyki elektronicznej. Tegoroczna edycja Mayday Poland odbędzie się już po raz dziewiętnasty, tym razem pod hasłem „we stay different”.

Więcej

Deepersense in Progress with Maiia - Kraków, Barka

2018-11-10

10 listopada ekipa Deepersense powraca na pokład krakowskiej Barki, na kolejną odsłonę "Deepersense In Progress". Headlinerem imprezy będzie świetna rosyjska producentka i djka, Alla Vagner, znana z ethno/psychill'owego projektu Maiia.

Więcej

Undercity Festival 2018 - Warszawa, Torwar

2018-11-03

W warszawskiej hali Torwar odbędzie się pierwsza edycja Undercity Festival – nowego muzycznego festiwalu, który połączy muzykę elektroniczną z nowoczesną techniką multimedialną. Za nowym projektem Undercity Festival stoją twórcy stołecznego klubu Smolna, a także agencja Follow The Step.

Więcej

Revive Festival 2018 Autumn Edition - Warszawa, Mała Warszawa

2018-10-27

Kolektywy Revive i Subraum Records po raz drugi zapraszają do podróży po mrocznych i industrialnych zakamarkach Małej Warszawy. Revive Festival to 13 godzinna przygoda, której esencją jest surowe i alternatywne oblicze muzyki elektronicznej oraz towarzyszące wydarzenia artystyczne.

Więcej


4