Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4859
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1017

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Golden Age w/ Talla 2XLC, Airwave, Misja Helsloot, Oliver Lieb - Praga, Radost FX

2017-05-26

Końcem maja swoją premierę będzie miała nowa edycja cyklu klubowego o nazwie Golden Age. Impreza odbędzie się w klubie Radost FX w Pradze i skupi się w dużej mierze na klasycznej muzyce tanecznej, a w szczególności Trance z przełomu lat 90-tych i początków millenium.

Więcej

Trance Your Life with Wonderland vs. Darkland - Warszawa, Metronom

2017-06-03

5 edycja imprezy Trance Your Life zabierze Was w dwa wymiary muzyki Trance. Odpowiednio będą to sceny: DARKLAND oraz WONDERLAND. Impreza odbędzie się 3 czerwca w warszawskim klubie Metronom.

Więcej

Paul Kalkbrenner Live in Concert - Warszawa, Instytut Energetyki

2017-06-16

Z wielką radością ogłaszamy drugi występ Paul Kalkbrenner w Hali Najwyższych Napięć, warszawskiego Instytutu Energetyki. Będzie to pierwszy klubowy koncert Paula Kalkbrennera w Polsce, zawierający pełną live produkcję.

Więcej

Paul Kalkbrenner / Back to the Future - Warszawa, Instytut Energetyki

2017-06-17

Latem ubiegłego roku Paul Kalkbrenner udostępnił trzy muzyczne miksy z serii Back To The Future, w których niemiecki DJ i producent prezentuje muzykę techno z przełomu latch 80-tych i 90-tych. Teraz Kalkbrenner zdradził daty specjalnych imprez, na których usłyszymy wspomnianą muzykę. 

Więcej

Luminosity Beach Festival 2017 - Bloemendaal aan Zee, Beachlub Fuel

2017-06-22

W 2017 roku, holenderski Luminosity Festival świętował będzie swoją 10-tą rocznicę. W ostatnim czasie poznaliśmy skład artystów, którzy tradycyjnie pojawią się w Beachlub Fuel na plaży Bloemendaal aan Zee. Przyszłoroczna edycja imprezy potrwa aż cztery dni, od czwartku 22 czerwca, do niedzieli 25 czerwca 2017 roku.

Więcej

Beats for Love 2017 - Ostrava, Dolní Vítkovice

2017-07-05

W tym roku w czeskiej Ostrawie odbędzie się szósta edycja Beats for Love – największego w Europie festiwalu muzyki dance. Od 5 do 8 lipca przeplatać się tutaj będzie spektrum gatunków muzyki elektronicznej - od drum and bass, przez house, techno, trance, po psytrance, breakbeat i nie tylko.

Więcej

STK2 with Irregular Synth - Kraków, Prozak 2.0

2017-07-15

Solid Techno Kick to eksperymentalny projekt częściowo wywodzący się z krakowskiej agencji ToughStudio. Zrzesza ludzi, dla których techno to nie tylko muzyka, ale głównie styl życia, wspaniałe postacie, niepowtarzalna atmosfera spotkań, radość, kreatywność i pasja. Kolejnym gościem ich imprezy będzie Irregular Synth.

Więcej

Ultra Europe 2017 - Poljud Stadium, Split

2017-07-14

Jeden z największych festiwali w Europie już latem powróci na Stadion Poljud w Chorwacji. Mowa o Ultra Europe, którego piata edycja odbędzie się w dniach 13-19 lipca. Kilka dni temu poznaliśmy oficjalny skład artystów, którzy pojawią się podczas tego muzycznego święta.

Więcej

Audioriver Festival 2017 - Płock, Plaża nad Wisłą

2017-07-28

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house'u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi.

Więcej

Euforia Festival 2017 - Boszkowo, Plaża Główna

2017-07-29

Gdy z głośników popłyną pierwsze dźwięki, pierwsze osoby postawią gołą stopę na piasku przepięknej plaży, gdy słońce zacznie chować się za horyzontem krystalicznie czystej wody, zacznie się show, jakiego Boszkowo jeszcze nie doświadczyło. Niesieni falą pozytywnej energii, jaką przyniósł nam początek roku, zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w Polsce! 

Więcej


4