Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4810
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1014

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Progressive Dream Night with Trance Your Life - Warszawa, Metronom

2017-04-01

Po imprezach w Łodzi oraz Turku k.Poznania przyszedł czas na stolice. To właśnie tutaj w warszawskim klubie Metronom odbędzię się kolejna edycja imprezy "Trance Your Life". 1 Kwietnia pod nazwą Progressive Dream Night ekpia zaserwuje Wam istnie bajeczną muzycznie noc przy dzwiękach muzyki Progressive Trance.

Więcej

Richie Hawtin, Mathew Johnson i inni - Warszawa, Instytut Energetyki

2017-05-13

Kolejna edycja legendarnego Instytutu już 13 maja 2017 r.. Znowu spotkamy się w unikatowym na skalę światową miejscu - jedynym laboratorium badawczym goszczącym imprezy techno. Dzięki wyjątkowej przestrzeni, jak i artystom, których usłyszycie w maju długo nie zapomnicie o tym wydarzeniu.

Więcej

Luminosity Beach Festival 2017 - Bloemendaal aan Zee, Beachlub Fuel

2017-06-22

W 2017 roku, holenderski Luminosity Festival świętował będzie swoją 10-tą rocznicę. W ostatnim czasie poznaliśmy skład artystów, którzy tradycyjnie pojawią się w Beachlub Fuel na plaży Bloemendaal aan Zee. Przyszłoroczna edycja imprezy potrwa aż cztery dni, od czwartku 22 czerwca, do niedzieli 25 czerwca 2017 roku.

Więcej

Audioriver Festival 2017 - Płock, Plaża nad Wisłą

2017-07-28

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house'u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi.

Więcej

Euforia Festival 2017 - Boszkowo, Plaża Główna

2017-07-29

Gdy z głośników popłyną pierwsze dźwięki, pierwsze osoby postawią gołą stopę na piasku przepięknej plaży, gdy słońce zacznie chować się za horyzontem krystalicznie czystej wody, zacznie się show, jakiego Boszkowo jeszcze nie doświadczyło. Niesieni falą pozytywnej energii, jaką przyniósł nam początek roku, zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w Polsce! 

Więcej

Essential Vibes pres. Orkidea - Warszawa, Showcase Club

2017-03-25

Marzenia się spełniają! Jest nam niezmiernie miło zaprosić was na imprezę, na której zagra jeden z najbardziej pożądanych przez was artystów. 25 Marca w warszawskim klubie Showcase wystąpi dla was Orkidea! Jest to absolutna legenda muzyki trance, z 25-letnim doświadczeniem na scenie.

Więcej

We Love Trance Club Edition 023 with UCast - Poznań, Club Chic

2017-03-18

Z hukiem wkraczamy w 2017 rok! 18 marca witamy wiosnę ponownie w poznańskim Club Chic - miejscu, które znakomicie zdało egzamin podczas niezwykle udanej grudniowej edycji z Willem Reesem. Główną gwiazdą We Love Trance Club Edition 023 będzie najpopularniejszy transowy artysta Białorusi - UCast.

Więcej

Solid Techno Kick 3rd Anniversary with The YellowHeads - Kraków, Kawiarnia Naukowa

2017-03-10

10 marca w krakowskim klubie Kawiarnia Naukowa odbędą się trzecie urodziny kolektywu Solid Techno Kick. Zagraniczną gwiazdą wydarzenia będzie pochodzący z Hiszpanii duet The YellowHeads. 

Więcej

Tranceformations 2017 - Wrocław, Hala Stulecia

2017-02-18

Pierwsza edycja Tranceformations pokazała, jak wielką rzeszę fanów ma gatunek Trance. Mając wokól nas najbardziej oddanych klubowiczów, kolejny raz stworzymy niesamowity spektakl, o którym będzie mówiła cała Europa.

Więcej

I Love Trance with NextDJ & B2T & Matt Skyer - Rzeszów, Pod Palmą

2017-02-17

Po 5 latach wracamy, bo cisza się staje nie do wytrzymania. Wracamy dla Was w odpowiedzi na to, jak bardzo Wam brakuje I Love Trance. Pełni zapału, odpowiedzialności i ogromnego doświadczenia zapraszamy na przeżywanie z nami tego, co tak bardzo pokochaliście i wspólnie tworzyliście.

Więcej


4