Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-12-08] We Love Trance Club Edition 030 with Factor B - Poznań, Base ClubDodano 2018-11-14, o godzinie 06:47

To już 7,5 roku od kiedy wystartowaliśmy z pierwszym wydaniem We Love Trance Club Edition. Na zakończenie roku mamy dla Was prawdziwą jubileuszową petardę – po raz kolejny zaprosiliśmy artystę, dla którego będzie to pierwszy występ w Polsce. To jedno z najgorętszych nazwisk w ostatnim czasie, o czym świadczyć może lista jego dotychczasowych bookingów – w ciągu kilkunastu miesięcy grał między innymi na A State Of Trance 850, Tomorrowland, Luminosity Beach Festival, Dreamstate czy Future Sound Of Egypt 500. W ubiegłym roku był odpowiedzialny za mix prestiżowej kompilacji Pure Trance, a jego produkcje regularnie od dwóch lat są wydawane w FSOE Recordings. Lista djów supportujących jego numery jest tak obszerna, że krócej byłoby napisać, którzy dje nie grali jego utworów. W tegorocznym rankingu TrancePodium Top 100 DJs zajął aż 22 miejsce! Z ogromną radością informujemy - Factor B przybywa do Polski już 8 grudnia i będzie główną gwiazdą We Love Trance Club Edition 030!

Jubileuszowa edycja oczywiście nie kończy się na headlinerze - wraz z Australijczykiem na Fresh Stage wystąpią znakomici polscy artyści, o których występy bardzo często prosicie. Po czterech latach powraca do nas A.R.D.I. - ten związany z labelem Andy Moora AVA Recordings artysta, regularnie wypuszcza single i remiksy, które docierają do tracklist najpopularniejszych djów świata, a Adrian jest ostatnio zapraszany na zagraniczne imprezy - między innymi do Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Białorusi. Został także zaproszony do poprowadzenia warsztatów muzycznych Masterclass.

Kolejnym artystą, którego wielu z Was chciało zobaczyć na WLTCE, jest zdobywający z dnia na dzień coraz większą popularność nie tylko w Polsce ale i na świecie Eric Senn. W ciągu ostatnich dwóch lat wydał niemal 30 produkcji, zagrał na Luminosity Beach Festival i Electronic Family Festival. Jego twórczość mogliście usłyszeć w audycjach takich gwiazd jak Armin van Buuren, Ferry Corsten, Aly & Fila czy Solarstone. Będzie to jego pierwszy występ podczas naszego cyklu imprez.

Następny zaproszony przez nas artysta to doskonale znany fanom muzyki klubowej i polskich eventów onTune - na co dzień nie tylko zajmuje się produkcją muzyki i staniem za konsoletą, lecz również, a może przede wszystkim organizacją eventów Euforia Festival, Tranceformations i Back & Forth. Zwykle to on zaprasza djów na imprezy, teraz role się odwrócą i będziecie mogli usłyszeć Adriana w wydaniu klubowym.

Na Fresh Stage oprócz zaproszonych gości, usłyszycie również organizatorów wydarzenia: Rafussa, który w ostatnich miesiącach oprócz organizacji imprez miał okazję zagrać na takich festiwalach jak Beach Time, Emotions czy Summer Party; Next DJa, który w tym roku obchodzi 10-lecie djskiej przygody, a jego mashup był supportowany między innymi na Sensation Polska w secie Marco V.

Jak zawsze dajemy Wam wybór parkietów, na których chcecie się bawić. Nie inaczej będzie tym razem. Po raz kolejny na Classic Stage przeniesiemy się w czasie o kilka-kilkanaście lat wstecz. O niesamowite wspomnienia, serwowane również z płyt winylowych, zadbają zaproszeni goście - większość z nich wystąpi u nas po raz pierwszy. Główną gwiazdą tego parkietu będzie wieloletni uczestnik Sunrise Festival, związany od kilkunastu lat z agencją MDT, po raz pierwszy u nas: Jay Bae! Skład dopełnią: Arusha - znany Wam z poprzednich edycji naszego cyklu imprez, występujący regularnie na imprezach klubowych i eventach; mRox oraz Gino Casto - reprezentanci cyklu imprez Retrospekcja, po raz pierwszy u nas; M-Fire - djka grająca z winyli, która wygrała nasz konkurs djski półtorej roku temu; Aquatic Simon - trzeci z organizatorów naszego wydarzenia, uczestnik niezliczonych imprez klubowych i eventów, również poza Polską.

Gramy z sercem - podobnie jak podczas marcowej imprezy, również i tym razem będziemy wspierać Bartka i Kubę Przybylskich. Urodzili się w 30-tym tygodniu ciąży z wagą 900g i 1000g wraz z wieloma komplikacjami i obciążeniami. Mimo upływu czasu wciąż walczą z konsekwencjami niedojrzałości takimi jak: zaburzenia psychoruchowe, mowy, emocjonalne, koncentracji czy rozumienia. To główne zaburzenia ale nie jedyne. Wymaga to ogromnej pracy i pieniędzy na odpowiednie leczenie i rehabilitację, które przewyższają możliwości finansowe rodziców. Dlatego w imieniu rodziców Bartka i Kuby prosimy Was o pomoc, bo chcemy aby ich dzieci były w przyszłości jak najbardziej samodzielne.

KONKURS DJSKI: Zagraj na jubileuszowym We Love Trance Club Edition 030! Weź udział w konkursie djskim i powalcz o występ 8 grudnia w Base Club. Już kilkunastu djów wygrało w naszych wcześniejszych konkursach - następny/a możesz być Ty! Szczegółowy regulamin konkursu na fanpage We Love Trance Club Edition. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 19 listopada włącznie.

Widzimy się w Mikołajkowy weekend, w sobotę 8 grudnia w Base Club, który znajduje się w samym sercu Poznania, tuż obok Starego Rynku, przy ulicy Mokrej 1. Pomimo zbliżającej się zimy to będzie najgorętsza impreza tego sezonu! Do zobaczenia na parkietach, koniecznie zabierzcie swoich znajomych i wspólnie celebrujcie jubileuszowe wydanie We Love Trance Club Edition!

 

 

LINE-UP

FRESH STAGE

Factor B

A.R.D.I.

Eric Senn

onTune

Rafuss

Next DJ

 

CLASSIC STAGE

Jay Bae

Arusha

mRox

Gino Casto

M-Fire

Aquatic Simon

 

 

We Love Trance Club Edition 030 with Factor B

Sobota 08.12.2018

Base Club Poznań ul. Mokra 1

Start 21:00

Wstęp 25/30zł

 

Więcej informacji: facebook.com/welovetrancece 

IG: instagram.com/welovetrancece   

Strona wydarzenia: facebook.com/events/246507432693919/ 

4