Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-11-23] Decibel w. Concept Of Thrill - Kraków, Dekerta 47Dodano 2018-10-25, o godzinie 09:50

23 listopada ekipa projektu Decibel zaprasza na dziewiąta odsłonę swojego cyklu. Gościem wydarzenia będzie DJ, producent, właściciel labela DRVMS LTD. – Concept Of Thrill. Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

 

LINE-UP:

► Concept Of Thrill [DRVMS LTD.]

► Babiński

► LordMuzyka: Techno

Kiedy: 23.11.18

Gdzie: Dekerta 47, Kraków

Bilet: 10 zł

Patronat: Elektroniczny Kraków

FB: https://www.facebook.com/events/1404591483006955/ 

Bio | Concept Of Thrill

Concept Of Thrill to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci na naszej scenie. Każda jego produkcja, nieważne czy odnosi się do plemiennej motoryki czy ocieka futuryzmem, w pewien sposób nagina klasyczne granice techno. Swoje nagrania wydane dla Sonntag Morgen., Circular Limited czy Cenopath records prezentował zarówno live jak i w dj setach w całej Polsce, a także m.in. w berlińskim Tresorze czy Griessmuehle. Członek eventowego projektu Playground. Głowa labelu DRVMS LTD. który skupia się głównie na promowaniu młodych producentów techno. Concept jest również na liście jednych z najlepszych serii podcastów techno, takich jak: Pole Group, Hate, On The 5th Day czy Invite. Niedawno jego utwory znalazły swoje miejsce na wytwórniach jak: Granulart (label Kessela, 1/2 Exium), Tsunami Records czy też na vinylowej składance „Alter Nos” wydanej nakładem Absolute records. Latem 2018 roku ukazały się również jego dwa solowe vinyle na włoskich labelach: „Materia EP” na Wats Rec. oraz „Unbroken EP” na Natch Records.

 

 

 

 

Źródło: Informacja organizatora

4