Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-10-12] Decibel w. HiTrash - Kraków, Dekerta 47Dodano 2018-10-04, o godzinie 06:53

12 października zapraszamy na ósmą odsłonę cyklu Decibel. Gościem wydarzenia będzie DJ, promotor, twórca cyklu TECHNO TECHYES oraz współtwórca festiwalu DJland – HiTrash. Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

 

LINE-UP:

► HiTrash [TECHNO TECHYESDJland]

► Aga Szuścik wideosety [TECHNO TECHYES, DJland]

► Babiński

► LordMuzyka: Techno

Kiedy: 12.10.18

Gdzie: Dekerta 47, Kraków

Bilet: 10 zł

Patronat: Elektroniczny Kraków

FB: https://www.facebook.com/events/246890389330246/ Bio | HiTrash

Z krakowską sceną elektroniczną aktywny jest od 2010 roku. Angażuje się w różne projekty DJskie i promotorskie. Od czerwca 2014 roku tworzy TECHNO TECHYES – cykl całonocnych imprez techno, organizowanych w klubie Szpitalna 1, którego jest również rezydentem.

Związany także z DJlandem, mini-festiwalem charytatywnym non-profit, któremu przyświecają cele: zebrać pieniądze dla kogoś, kto potrzebuje ich z racji ciężkiej choroby, promować dobrą muzykę elektroniczną oraz zjednoczyć krakowskich DJów.

HiTrash gra techno, łączące przede wszystkim obszary dark & deep, ale od dłuższego czasu dodaje również trzeci – fast. Jego (w szczególności closing) sety charakteryzują się tempem 140 BPM i wyższym. Tego można spodziewać się zarówno po jego miksach, jak i autorskich produkcjach.

Sporadycznie występuje pod aliasem LoTrash z ekipą Przecore grając cięższe odmiany muzyki elektronicznej takie jak hardcore czy crossbreed.

Facebook: https://www.facebook.com/HiTrash/

Soundcloud: https://soundcloud.com/hitrash

Mixcloud: https://www.mixcloud.com/HiTrash

Techno Techyes: https://www.facebook.com/TECHNOxTECHYES

 

 

 

Źródło: Informacja organizatora

 

4