Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5275
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-10-20] Trance Your Life Vol. 11 with Eric Senn - Bydgoszcz, Epic ClubDodano 2018-09-26, o godzinie 07:51

Już 20 października klub Epic oraz ekipa Trance Your Life Events zapraszają na impreze z cyklu TRANCE YOUR LIFE! Będzie to jedenasta odsłona i zarazem druga w Bydgoskim klubie Epic, na którą to zaprosiliśmy dla Was gościa specjalnego, który w bardzo szybkim czasie wbił się swoimi produkcjami oraz supportami na międzynarodową scene Trance.

Jego produkcje supportowali m.in. Armin van Buuren, MaRLo, Ferry Corsten, Paul van Dyk, Andy Moor, Solarstone, Aly&Fila, Sean Tyas, M.I.K.E. Push oraz wielu innych... Współpracujący z takimi wytwórniami jak: Armada Music, Flashover czy Blackhole. Fani jego brzmienia mogli ostatnio usłyszeć go na eventach LUMINOSITY FESTIVAL (NL) czy ELECTRONIC FAMILY POLAND. Pierwszy raz zadebiutuje na imprezie klubowej właśnie w Bydgoskim klubie Epic... przed Wami - ERIC SENN!

Jako Support tego wieczoru oczywiście niezawodna i dobrze Wam znana ekipa Trance Your Life w składzie: Martin Soundriver, CJ Seven, Maywave, Adam Sobiech oraz rezydent Bydgoskiego klubu Epic - Chellminsky !

 

Line-up:

Eric Senn

Martin Soundriver

CJ Seven

Peter Orchard

Maywave

Adam Sobiech

Chellminsky
 
 
 
 

Trance Your Life Vol. 11 

EPIC CLUB / Ul. Pułaskiego 45 / BYDGOSZCZ

Kiedy: 20.10.2018

Start 21:00

Przedsprzedaż: 10 PLN 

Wstęp w dniu imprezy: 15zł

Link do Wydarzenia: www.facebook.com/events/676261132756875/

Fan Page Trance Your Life Events: www.facebook.com/tranceyourlife

 

"Łączy Nas Wspólna Pasja Do Muzyki"

Trance Your Life Team 

4