Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-10-27] Transmission 2018 - Praga, O2 ArenaDodano 2018-05-11, o godzinie 09:07

W ostatnim czasie, organizatorzy Transmission Festival, zaprezentowali oficjalny trailer ich imprezy. Wrota O2 Arena w Pradze otworzą się przed jego uczestnikami już 27 października i będą oni świadkami show o nazwie ’The Awakening’!

Podczas tej nocy zostanie odkrytych kilka rozdziałów przebudzenia (tłumaczenie motywu na język polski). Magiczny las, biblioteka mądrości, kryształowa świątynia i wiele innych, poprowadzą Was przez zakamarki ludzkiego umysłu. Poznacie nieznane, doświadczycie rzeczy nieoczekiwanych i obudzicie w sobie wewnętrznego siebie.

 

 

LINE-UP:

ABOVE & BEYOND

GRUM

ILAN BLUESTONE

LIQUID SOUL

MARKUS SCHULZ

PAUL VAN DYK

THOMAS COASTLINE

VINI VICI

VISION IMPOSSIBLE

 

 

Spełnijcie swoje marzenia i oddajcie się nocy pełnej spektakularnych efektów audio wizualnych w akompaniamencie muzyki od światowej klasy DJ’ów. Po swojej praskiej premierze, impreza Transmission i jej motyw ’The Awakening’ przeniosą w pozostałe zakątki naszego globu.

 

 

Bilety dostępne są tutaj w dwóch kategoriach:

Regular Ticket w cenie 59,50 € pozwala na dostęp do głównego parkietu.

Golden Ticket w cenie 185 € pozwala na dostęp do klubowej i głównego parkietu, darmowy catering oraz najlepszy widok na całe widowisko.

 

Więcej informacji na www.TransmissionFestival.com

#TMPRG18

 

4