Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5313
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-09-21] Tranceformers - Ultimate Edition - Ostrava, BrickHouse DOVDodano 2018-08-10, o godzinie 07:20

Zanotujcie datę 21 września w waszych kalendarzach. To właśnie wtedy, tuż przy naszej granicy z Czechami, odbędzie się impreza Tranceformers. Nowy cykl imprez to najlepsi DJ’e, najwyższej jakości nagłośnienie, industrialne miejsce, a także zapierające dech w piersiach show laserowe. To wszystko czekać na Was będzie w Ostrawie w klubie BrickHouse DOV.

Line-up tego wydarzenia składa się z najbardziej szanowanych nazwisk na scenie Trance, jak również najbardziej utalentowanych DJ’ów w dzisiejszych czasach. Na imprezie zagrająGiuseppe Ottaviani, John 00 Fleming, Christopher Lawrence, Mark Sherry, Airwave, Driftmoon, Paul Webster i David Rust.

Impreza Tranceformers odbędzie się w nowym unikalnym miejscu o nazwie BrickHouse DOV, które zlokalizowane jest w industrialnej dzielnicy Dolni Vitkovice w Ostrawie. Miejsce charakteryzuje nowoczesne wyposażenie, przyzwoite ceny na barze oraz pojemność na 1500 uczestników. Na imprezie zainstalowane zostanie nagłośnienie marki Funktion-One, zatem spodziewajcie się dźwięku z najwyższej półki. Nie zabraknie laserów oraz innych wizualizacji, które wprawią Was w euforię podczas tej świetnie zapowiadającej się nocy.

Bilety na to wydarzenie zakupić możecie za pośrednictwem serwisów TicketLive lub GoOut. W sprzedaży dostępne są również bilety VIP, które uprawniają do prywatnego dostępu do specjalnej przestrzeni dla VIP’ów z własną szatnią, barem i powitalnym drinkiem.
▶ DJs ◀

★ GIUSEPPE OTTAVIANI 🇮🇹 ★

★ JOHN 00 FLEMING 🇬🇧 ★

★ CHRISTOPHER LAWRENCE 🇺🇸 ★

★ MARK SHERRY 🇬🇧 ★

★ AIRWAVE 🇧🇪 ★

★ DRIFTMOON 🇸🇰 ★

★ PAUL WEBSTER 🇮🇪 ★

★ DAVID RUST 🇬🇧 ★

 

9 godzin imprezy

▶ 8 zagranicznych DJ’ów

▶ 2 sceny

nagłośnienie Funktion-One

laserowe show i wizualizacje

▶ bilety: 

TICKETLIVE: https://www.ticketlive.cz/en/event/tranceformers-ultimate-edition

GOOUT: https://goout.net/en/party/tranceformers-giuseppe-ottaviani+john-00-fleming+dalsi/mhmad/

▶ Miejsce: BrickHouse DOV, Vítkovická 3365, Ostrava, Czechy (dostęp dla niepełnosprawnych)

▶ FB: https://www.facebook.com/events/623565847980243/ 

 

 

 

 

Źródło: Informacja orgnizatora

 

 

4