Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5206
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-10-27] Revive Festival 2018 Autumn Edition - Warszawa, Mała WarszawaDodano 2018-06-13, o godzinie 09:19

Reeko, Takaaki Itoh, Codex Empire live, Judas live, Elad Magdasi, Michał Jabłoński oraz Aksamit, to pierwsze nazwiska w line-up’ie jesiennej edycji Revive Festival. Do składu dołącza następny mocny punkt programu, którego od tej pory oficjalnie można nazwać rezydentem festiwalu - Parallx

Niemiecki producent wydający w labelu Kobosila, to objawienie ostatnich miesięcy, a jego występ został okrzyknięty jednym najlepszych minionej edycji Revive Festival. Tym razem wystąpi na scenie Crave. To jeszcze nie koniec ogłoszeń, wkrótce poznamy kolejnych artystów, którzy wystąpią w Małej Warszawie, a także koncept sceny Invent oraz Excite.

 

LINE-UP:

Crave:

>Reeko (Mental Disorder / Pole Group)

>Takaaki Itoh (Mord Records)

>Parallx (R - Label Group / ARTS / Revive)

>Aksamit (Affekt A / Projekt Pralnia)

Explore:

>Codex Empire live ([aufnahme + wiedergabe])

>Judas aka JUDAΣ live (ARTS)

>Michal Jablonski hybrid set (Sonntag Morgen. / VIS MAIOR)

>Elad Magdasi (Front Left Records / Anagram)


Invent:

Excite:

Much more TBA...

 

 

Bilety:

Biletomat -> https://goo.gl/8nWwKF

Resident Advisor -> https://goo.gl/xXhJH6

FB: https://www.facebook.com/events/1894241577253199/ 

4