Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-05-19] Trancenation: From New York To Prague w/ M.I.K.E. Push - Praga, Uhelna ClubDodano 2018-05-11, o godzinie 09:09

Legendarny producent muzyki Trance, remikser i DJ – M.I.K.E. Push - wystąpi 19 maja w czeskiej Pradze. Impreza odbędzie się w klubie Uhelna, a już niebawem będziemy mieli dla Was konkurs, w którym do wygrania będą bilety na to wydarzenie!

Ten pochodzący z Belgii, a mieszkający na stałe w Nowym Jorku producent, ma na koncie niezliczone single wydawane pod takimi aliasami jak M.I.K.E., Push, Plastic Boy, Solar Factor, Extreme Trax i wieloma innymi. W 2014 roku postanowił połączyć swoje dwa najbardziej znane pseudonimy i od tamtej pory znany jest jako M.I.K.E. Push. Jego muzyka wydawana była nakładem takich labeli jak Armada, FSOE, Sony, High Contrast czy Bonzai, a jako DJ grywa muzykę, którą usłyszeć można również w jego własnych produkcjach, czyli euforyczny trance.

Przełomowym momentem w jego karierze było wydanie numerów ‘Universal Religion’, ‘Strange World’ i ‘The Legacy’, które wygrywały nagrody w wielu zestawieniach i zaliczane są obecnie do jednych z największych klasyków muzyki Trance. To właśnie jego światowy sukces sprawił, że belgijska scena muzyki trance została zauważona przez świat muzyki tanecznej. W swojej długoletniej karierze remiksował m.in. takich artystów jak Sinead O'Connor, Moby, Depeche Mode, Armin van Buuren i The Bloodhound Gang. Nawet dziś, M.I.K.E Push jest w dalszym ciągu mocnym graczem na scenie i wielką inspiracją dla wielu początkujących producentów.

W Pradze M.I.K.E. Push zagra aż 3-godzinny set!▶ LINE-UP ◀

★ M.I.K.E. PUSH (3-godzinny set) ★

★ JACCOB (D.Max Recordings) ★

★ FRANCO LE LEUE (FAR Music) ★

★ PETER MUFF (Afterhours FM) ★

★ ZOOROPIX (Otrozona) ★

 

 

Bilety w cenie CZK 250 (€10) można zakupić na stronie GoOut lub CZK 300 (€12) na bramce.

http://goout.net/en/listky/m-i-k-e-push/vegc/

FB: https://www.facebook.com/events/210042796246008/ 

Miejsce: Uhelna Club

Adres: Štefánikova 18/25, Prague 5

WWW: www.uhelna.com

Start imprezy: 21:00

Osoby niepełnosprawne: Tak

 

 

 

4