Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-05-18] Decibel w. Diabot - Kraków, Dekerta 47Dodano 2018-05-07, o godzinie 07:35

18 maja ekipa projektu Decibel zaprasza na trzecią odsłonę swojego cyklu. Gościem wydarzenia będzie znany krakowskiej publice DJ, członek kolektywu i wytwórni płytowej Strikt - Diabot, a towarzyszyć mu będą pomysłodawcy cyklu - Babiński i Lord.  Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

 

LINE-UP:

Diabot [Strikt, Kraków]

Babiński

Lord

 

 

Muzyka: Techno

Kiedy: 18.05.18

Gdzie: Dekerta 47, Kraków

Bilet: 10 zł

FB: https://www.facebook.com/events/1365179726916776/ 

► Diabot [Strikt, Wrocław]

Diabot – pochodzący z Krakowa DJ, od lat pasjonujący się muzyką klubową- ściślej związany z muzyką elektroniczną od przeszło dekady. Ma już za sobą niejedno osiągnięcie- grywał we wszystkich większych klubach w całej Polsce supportując znane postacie światowej sceny Techno (m.in. Oscar Mulero, Function, Staffan Linzatti, Len Faki, Phase, SNTS, UVB, Synthek, Makaton, Lag, Perc&Truss, Pfirter itd.), bywał w uwielbianych przez Chrisa Liebinga Kantach (jak sam podkreśla- ‘tam to się wszystko zaczęło’). Swego czasu obejmował także rezydenturę w krakowskiej Rdzy. Tak wyglądał pierwszy epizod jego muzycznej przygody zwieńczony krótką przerwą.

Reaktywacja działań związanych z djingiem, przyjęcie aliasu Diabot aka Second Part, kolekcjonowanie pokaźnych ilości płyt winylowych i coraz to bardziej wnikliwe lustrowanie sceny techno, sprawiły że jego horyzonty znacznie się poszerzyły, a styl gry zróżnicował się.

Diabot stał się współtwórcą audycji Strikt, skupionej na muzyce techno, która wybrzmiewa na falach Akademickiego Radio Luz na 91,6 fm co czwartek o 23.00. Nagrał dla Strikta pierwszy podcast i jest dostarczycielem cennych materiałów. Program prowadzą także jego bliscy znajomi – Paweł Janeda i Katarzyna Morawska. Obecnie pracują nad promowaniem muzyki za pomocą wytwórni muzycznej działającej pod tym samym szyldem. Muzyki, której "brzmienie oparte jest na mocnym, miarowym uderzeniu. Brzmienie, którego bazą jest rytm, który przecież dał początek muzyce w ogóle. Brzmienie pierwotne, transcendentne i ponadczasowe. Brzmienie powtarzalne, ale nie nudne."

Jest uzależniony od regularnego kupowania winyli, uwielbia Bena Klocka i ma dar do wyłapywania lwiej części utworów, składających się na sety jego idoli. Teraz skupiony jest głównie na graniu techno, minimal, Detroit techno, Detroit house, Acid i innych hipnotyzujących, surowych i chwytliwych gatunków.

 

 

 

 

 

Źródło: Informacja organizatora

Komentuj na forum GlobalTrance

4