Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-04-13] Immersed: Boris Brejcha - Warszawa, SmolnaDodano 2018-04-03, o godzinie 08:45

W przestrzeniach warszawskiego klubu Smolna zagości nowa seria wydarzeń – Immersed by DesperadosHeadlinerem premierowej odsłony cyklu, która odbędzie się już 13 kwietnia będzie Boris Brejcha

Muzyka niesie ze sobą niezwykłe emocje, które pozwalają oczyścić umysł. To dzięki niej można zapomnieć o rzeczywistości, poczuć coś więcej i w pełni oddać się dźwiękom – choć na chwilę chwycić i zatrzymać coś, co jest ulotne. Właśnie to będzie wyróżniać najnowszy cykl wydarzeń Immersed by Desperados – unikalne muzyczne emocje. Do pełnego zanurzenia się w dźwiękach potrzeba jednak odpowiednich warunków i właściwego przewodnika, dlatego gość premierowej odsłony cyklu to postać jedyna w swoim rodzaju. Jego charakterystyczny styl określany jako „High-Tech Minimal” od lat zabiera w trans tysiące fanów na całym świecie. Headlinerem pierwszej edycji Immersed w przestrzeniach klubu Smolna będzie Boris Brejcha.

Boris Brejcha zadebiutował na scenie w 2006 roku i na przestrzeni lat stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów współczesnej sceny. To, co zawsze wyróżniało jego styl, to wielkie natężenie emocji, które jest obecne zarówno w studyjnych produkcjach, jak i występach na żywo w wielu zakątkach świata. 13 kwietnia to właśnie on zabierze publiczność w niezwykłą, przestrzenną podróż po oceanie dźwięków – pełnym energetycznych uniesień i chwytliwych momentów, które pozostawią po sobie wspomnienia na bardzo długo.

 

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/231659467399191/ 

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

 

4