Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5249
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-04-21] Decibel w. Janeda - Kraków, Dekerta 47Dodano 2018-03-22, o godzinie 08:56

21 kwietnia ekipa Decibel zaprasza na drugą odsłonę swojego cyklu. Gościem wydarzenia będzie wrocławski DJ, członek kolektywu i wytwórni płytowej Strikt - Janeda, a towarzyszyć mu będą pomysłodawcy cyklu - Babiński i Lord.  Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

 

LINE-UP:

Janeda [Strikt, Wrocław]

Babiński

Lord

 

 

Muzyka: Techno

Kiedy: 21.04.18

Gdzie: Dekerta 47, Kraków

Bilet: 10 zł

FB: https://www.facebook.com/events/2061935840748926/ 

 

► Janeda [Strikt, Wrocław]

Założyciel audycji, wytwórni i kolektywu DJskiego Strikt - bardzo mocno skupionego na animowaniu rodzimej sceny spod znaku muzyki technicznej, działającego na terenie Wrocławia. Od kilku lat można go zobaczyć w lineupach najciekawszych imprez z muzyką elektroniczną w Polsce. Swoje sety opiera o selekcję szorstkich bębnów, technicznego groove'u i funkujących, wysoce energetycznych bassline'ów.

 

 

 

 

 

Źródło: Informacja organizatora

Komentuj na forum GlobalTrance

4