Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5310
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-04-14] TechnoCode pres. Carla Roca - Warszawa, Klub MetronomDodano 2018-03-05, o godzinie 12:58

TechnoCode to kolektyw stworzony przez dwóch pasjonatów Sinner & Diabolomonte Soundz, którzy postanowili powołać do życia nowy projekt na imprezowej mapie Warszawy. Jak zapowiadaliśmy wcześniej w social mediach, na start mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego. Jako gość specjalny wieczoru wystąpi niekwestionowana ikona i znacząca postać w rozwoju muzyki Technno w Polsce - CARLA ROCA - artystka w wielu dziedzinach, pianistka, kompozytorka, a najbardziej znana publiczności jako DJ-ka.

Starym wyjadaczom imprez Technno sprzed lat tej postaci zapewne nie trzeba przedstawiać, zaś młodym adeptom imprez techno przybliżając jej sylwetkę artystyczną dodamy, że aktywnie od ponad dwudziestu lat za konsoletą prezentuje zawsze wysoki poziom dzięki starannie wyselekcjonowanym utworom. Jej postać gdzie się nie pojawi, ściąga rzesze wiernych fanów zakochanych w jej energetycznym flow zza konsolety.

Carla grała wielokrotnie na niemal wszystkich prestiżowych eventach muzyki klubowej w Polsce: m.in. MAYDAY, CREAMFIELDS, INSTYTUT ENERGETYKI, NATURE ONE, Soundtropolis, Tunnel Electrocity, Sunrise Festival, Parada Wolności, Bass Planet, Scream, Water Festiwal, Electro Sound Festiwal, Hypnotica, Euforia, Rittmatica i wielu, wielu innych..

Grała także w większości klubów w Polsce. Ma na swoim koncie także rezydentury w takich klubach jak Kanty (Jaworzno), Eskulap (Poznań), Lokomotywa i Paragraf 51 (Warszawa), Hormon (Kielce). Dla fanów gatunku będzie to niezapomniana noc i powrót do undergorundowych korzeni muzyki techn,o w równie undergroundowym miejscu, jakim niewątpliwie jest Warszawski klub Metronom.

Tego wieczoru klubowicze do dyspozycji będą mieli dwie sceny muzyczne: Main Stage oraz Second Stage, na których wystąpi łącznie 9-tka artystów, a line-up imprezy prezentuje się następująco:

 

[Main Stage]

CARLA ROCA 

SINNER

DIABOLOMONTE SOUNDZ

PETER ORCHARD

TICKLOVSKI

[Second Stage]

PAUL PICAS

GERARDSKI

SOHA

KUROPIAS

 

 


14.04.2018

METRONOM

Chłodna 35/37

Warszawa

Start: 21:00

Wstęp: do 22:00 25zł / po 22:00 30zł

www.facebook.com/forceartistsagency


4