Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5250
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-03-24] Back To Trance Vol. 4 - Rzeszów, Sofa Club & RestaurantDodano 2018-03-01, o godzinie 07:29

Back To Trance znowu w mieście! Zapraszamy wszystkich maniaków muzyki Trance a także tych, którzy dopiero odkrywają magię tej muzyki na imprezę Back To Trance vol. 4, która odbędzie się 24 marca 2018 w rzeszowskim klubie Sofa. Zagra doskonale Wam znany skład kolektywu Back To Trance.

 

Line-Up:

★ Michael V. R.,

★ Noxya,

★ Deep Fog 

i dwóch nowych kompanów: 

★ Matt Karrey 

★ John Calm.

 

Obiecujemy, że wszystkie gusta miłośników Trance zostaną tej nocy zaspokojone.

Przybywajcie i niech Trance tej nocy niesie się po mieście 🎶🎧☝😎😈

Klub: Sofa Club & Restaurant

ul. Moniuszki 2, Rzeszów

✘ Start: 20.00

✘ Bilety: 10 zł

✘ Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/889124364598067/ 

 

4