Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-05-30] A State Of Trance 850 - Gliwice, Hala ArenaDodano 2018-02-15, o godzinie 14:02

Po wielu tygodniach spekulacji i wyczekiwania wreszcie możemy głośno powiedzieć, że kultowy event A State Of Trance powraca po 8 latach przerwy do Europy środkowo-wschodniej! Po długich negocjacjach, to właśnie my otrzymaliśmy możliwość zorganizowania w Polsce 850 wydania ASOT'a.

Wszyscy fani z naszej części Europy, którzy chcą uczestniczyć w tej imprezie mogą wybrać się na nią aż dwa razy! Dajemy im możliwość przeżycia tego niezwykłego wydarzenia w najnowszej, jednej z największych w Europie - Arenie w Gliwicach, 30 maja 2018 (31 maja - Boże Ciało - dzień wolny od pracy)!

 

LINE-UP:

Arctic Moon B2B Indecent Noise

Armin van Buuren

Dash Berlin

John O'Callaghan

KhoMha

Ruben De Ronde B2B Rodg

 


Na uwagę zasługuje fakt, że dziesiątki promotorów z całego świata starało się o zorganizowanie 850 wydania ASOT’a, a tylko nielicznym udało się, m.in. nam, z czego jesteśmy bardzo dumni! Już dziś zapraszamy całą #TranceFamily z Polski i Europy do Gliwic! Śledźcie nasz fanpage, gdzie sukcesywnie będziemy publikować kolejne ważne informacje.

Bilety dostępne w bileteriach:

- www.tickets.4clubbers.com.pl
- www.abilet.pl
- www.wlotki.pl

4