Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5294
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2018-02-23] TechFire with Diabot - Kraków, Dekerta 47Dodano 2018-02-10, o godzinie 09:55

23 lutego STK - Sound System ponownie uruchamia magazynowe przestrzenie przy Dekerta 47 i zaprasza na kolejną edycję TechFire. Gościem tego wydarzenia będzie Diabot. Artysta dobrze znany krakowskiej publice, reprezentujący wytwórnię Strikt.

Tego dnia świętujemy również urodziny jednego z naszych ludzi – Lorda. Na imprezie usłyszeć będzie można więc pełny skład naszego kolektywu, bowiem za deckami pojawią się też Pathar, Arthur Crag, Rooreck, Szamanik oraz Babiński.

Zagramy szeroko pojęte 4x4 i brzmienia zawierające techniczny pierwiastek. Usłyszeć będzie można zarówno czyste techno w jego najbardziej pierwotnej postaci, a także, obok surowych i minimalistycznych struktur, serwować będziemy rzeczy z nowej szkoły i pokażemy jak ta muzyka nieustannie ewoluuje i wygląda teraz. Nie stronimy od zwiększania liczby BPM więc spodziewać się można również ciężkiego, brudnego i bezkompromisowego techno w kwaśnym i energetycznym wydaniu.

 

LINE-UP

 Diabot | Strikt

 Lord | STK - Sound System

Pathar | STK - Sound System

Arthur Crag | STK - Sound System

Shamanic | STK - Sound System

Rooreck | STK - Sound System

Mateusz Babiński

 

TechFire with Diabot by STK Sound System

FB: https://www.facebook.com/events/291652914695620/ 

Muzyka: techno / acid / hard

Kiedy: 23.02.18

Gdzie: Dekerta 47, Kraków

4