Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5310
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-12-15] Essential Vibes pres. #X-Mas NOI5E - Warszawa, Klub MetronomDodano 2017-12-06, o godzinie 08:46

Zapraszamy serdecznie na ostatnią w tym roku edycję cyklu imprez Essential Vibes! Tradycyjnie, grudniowa impreza w naszym wykonaniu jest wigilią dla wszystkich naszych klubowiczów - rodziny EV. Po raz kolejny sięgniemy po markę, która zyskała uznanie w wielu krajach na świecie. Będzie to trzecia już edycja cyklu imprez #NOI5E w Warszawie gdzie swój 5-godzinny set zaprezentuje Indecent Noise!

#NOI5E to pięciogodzinna podróż przez gatunki takie jak progressive, techno, psy aż po trance. Dzięki różnorodności muzycznej w tym secie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Poprzednie edycje w Warszawie oraz takich miastach jak Nowy Jork, Mińsk, Londyn, Toronto czy Buenos Aires były niezwykłym sukcesem, dlatego też mamy nadzieję, iż tak samo będzie i tym razem. Co więcej, na scenie głównej wystąpią pozostali członkowie kolektywu - Paul Cogito oraz Matthew Pear, który zaprezentuje seta składającego się z jego ulubionych klasyków hard trance! Ponownie pojawi się u nas także scena alternatywna, na której usłyszycie dźwięki w klimatach deep, house i techno. Po kilku latach przerwy powraca do nas wspaniała postać warszawskiej sceny klubowej - Gigi! Oprócz niego zagrają również PLC, Adamov oraz debiutant tej nocy - Dave J. Zapraszamy serdecznie do klubu Metronom w Warszawie!Main Stage:

Indecent Noise (5 hours set)

Matthew Pear (Hard Trance Classics)

Paul Cogito

 

Alternative Stage:

Gigi

PLC

Adamov

Dave J

 

 Essential Vibes pres. #X-Mass NOI5E

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/327550341047168/

15.12.2017

Klub Metronom

ul. Chłodna 35/37

Warszawa

Start: 22:00

Wstęp: 25zł

www.facebook.com/essentialvibes 

 

 

 

 

Źródło: Informacja organizatora

Komentuj na forum GlobalTrance

4