Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5310
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-12-09] Trance Xplosion Reborn - Gdańsk, Ergo ArenaDodano 2017-08-24, o godzinie 08:18

Po czterech latach nieobecności na rynku, jeden z najstarszych i największych projektów muzyki trance w Polsce powraca w nowej odsłonie! Trance Xplosion Reborn, bo o nim mowa odbędzie się 9 grudnia 2017 roku w jednej z najnowocześniejszych hal w Polsce - ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot (w tym samym miejscu odbył się koncert ARMIN ONLY EMBRACE 2016, który zakończył się ogromnym sukcesem). Tym, którzy nie pamiętają przypominamy, że początki projektu TX sięgają 2003 roku!

Armin Van Buuren, Marcus Schulz, Ferry Corsten, Black & Jones, Rank 1, Above & Beyond, Sander Van Doorn to tylko kilka z kilkudziesięciu nazwisk, które zagościły na scenie Trance Xplosion w poprzednich latach.

Jeżeli pamiętacie takie imprezy , które odbyły się w Polsce jak: ASOT, Sensation, Armin Only, Global Gathering, Tiesto In Concert, Creamfields, ATB in Concert, Godskitchen, występ Carl Cox'a w Warszawie, Dzień w Parku, Electric Kingdom, Elektrocity, Destination, Sound Empire, I Love New Year czy Summer City, to właśnie ci sami ludzie odpowiedzialni za ich sukcesy tworzą firmę TME.

TME stara się, aby niektóre z tych wcześniej wymienionych eventów powróciły na polski rynek. W przyszłym roku szykuje się parę miłych niespodzianek. Już teraz możemy zdradzić, że line-up tej imprezy będzie naprawdę mocny i pojawią się w nim nazwiska, które na Trance Xplosion wystąpiły w przeszłości. Organizatorzy zdradzają również, że główną atrakcją tej imprezy będzie występ b2b dwóch headlinerów, co wcześniej w Polsce nie miało miejsca! Ale to nie jedyna atrakcja. Jak przystało na to wydarzenie oprawa wizualna oraz efekty specjalne będą oszałamiające!

Sprzedaż biletów prowadzona będzie w bileteriach: ABILET.PL 31 sierpnia rozpocznie się sprzedaż promocyjnej puli biletów w super cenie 79 zł, po jej wyprzedaniu ruszy natychmiast sprzedaż kolejnej puli biletów. Zaintersowanych biletami VIP informujemy, że te trafią do sprzedaży 1 września w cenie 400 zł (wkrótce pojawi się osobny news w tej sprawie). 

 Oto jak kształtuje się line up grudniowej imprezy na ten moment:
 
 
Ferry Corsten
 
Markus Schulz
 
Kai Tracid
 
Jochen Miller
 
Rodg
 
David Gravell
 
Cosmic Gate
 
Menno de Jong
 
Arctic Moon
 
UCast
 
Sam Jones
 
Warm-up: Sasha Dubrovski
 
 
Kolejnych artystów poznacie już za kilka dni.
 
Zapowiada się niezła obsada!
 
 

4