Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5249
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-10-14] Back & Forth 3.0 - Toruń, Hala ArenaDodano 2017-08-11, o godzinie 10:02

Według powszechnie przyjętego kalendarza gregoriańskiego, rok składa się z 12 miesięcy, lub jak to kto woli z 52 tygodni/8 760 (8 784) godzin = 525 600 (527 040) minut = 31 536 000 (31 622 400) sekund. Jest jednak pewna grupa ludzi, która operuje kalendarzem Euforycznym, który dzieli się na 3 okresy: Zimowy, Letni, Jesienny. Dwa z tych okresów mamy już za sobą, drugą edycję Tranceformations oraz kolejny weekend w Boszkowie, czyli Euforia Festival. Czas na ostatni z okresów, ten jesienny.

14 października toruńska hala Arena stanie się jedynym takim miejscem na ziemi, gdzie radość, śpiew oraz wszechobecna Euforia zawładnie ciałami tysięcy wspaniałych osób. Tej nocy wyjątkowi artyści zabiorą Was w muzyczną podróż: Waszym oczom i uszom ukaże się przyszłość, którą wspólnie kreujemy. Wspomnimy przeszłość, którą wspólnie stworzyliśmy. Utwierdzimy Was w przekonaniu, że teraźniejszość jest tylko chwilą, która za moment przeminie, a pozostaną po niej wspaniałe wspomnienia na lata!Życie jest jedno i bierzcie z niego garściami, razem stwórzmy spektakl, jaki zapamiętamy do końca życia.

Euforia Family, Euforia Festivals oraz Euforia Bookings zapraszają na 3 edycję Back & Forth, która odbędzie w toruńskiej hali Arena!

 

 

LINE-UP:

Rank 1 (Classics set)

Vini Vici

Giuseppe Ottaviani

Orjan Nilsen

Tocadisco (Past-Presents set)

Dj W (Classics set)

Dj Alex

onTune

Blue Silence

Jackob Rocksonn

Kros

 

 

Informacje:

Od: 14 października 2017

Do: 15 października 2017

Start o: 19:00

Koniec o: 06:00

 

Bilety: http://wlotki.pl/bilety/impreza/234296/back-forth-30.htm

 

Miejsce:

Arena Toruń

Generała Józefa Bema 73-89, 87-100 Toruń

 

4