Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5206
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-09-15] Revive with I Hate Models - Warszawa, NieboDodano 2017-08-10, o godzinie 08:39

Revive, czyli odrodzenie... Techno powraca do warszawskiego klubu Niebo! Już 15 września techno ponownie wypełni unikatową przestrzeń przy ulicy Nowy Świat 21 w Warszawie. Będzie to długo wyczekiwany powrót tego gatunku muzyki do klubu Niebo, a niemniej pożądany w stolicy jest headliner wydarzenia – I Hate Models.

Franuz to rewelacja ostatnich miesięcy zarówno od strony djskiej, jak i producenckiej. Jego obecność w line-upie zwiastuje noc pełną industrialnego techno, ale nie pozbawionego emocji i głębi. Za zamieszanie odpowiedzialna jest ekipa Revive, dla której wrześniowa impreza będzie początkiem jesiennego tournee. Pierwsza pula biletów wyprzedała się w kilka godzin. Druga dostępnaw sklepie Biletomat.pl

 

Line-up:

I Hate Models (ARTS) / Francja

Anja Kraft 

Prøpan b2b JRoth 

BØ live 

Terstin

 

 

Visuals: TBA

Miejsce: NIEBO (ul. Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa)

Data: 15.09.2017

Czas: 22:00 - 06:00

Bilety: biletomat.pl/muzyka-klubowa/revive-with-i-hate-models-niebo-5525/

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1949029658678051/

Pozostałe wydarzenia: Revive / Das Lokal (finał tournee) https://www.facebook.com/events/108490066519343/

 

4