Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5249
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-11-10] Mayday Polska 2017 - Katowice, SpodekDodano 2017-08-01, o godzinie 08:51

Mayday to przygoda. Długa droga przed wami? Nieważne! Impreza zaczyna się już w podróży do Katowic. Mayday to wolność: każdy wygląda tak, jak chce. Nikt nikogo nie ocenia. Mayday to miłość! Słodki uśmiech od niej. Czuły pocałunek w ciemnościach. Mayday to radosny taniec, to głośne wołanie "MAYDAY, MAYDAY" z nowymi przyjaciółmi o dziewiątej rano na Arenie. Mayday to tęsknota za światem, który powinien być taki jak ta jedna noc.

Prawdziwe Techno to Sven Väth, Rødhåd i Oscar Mulero. To debiutanci na Mayday: Dax J i jego szczególna energia w setach, Pär Grindvik reprezentant szwedzkiej sceny Techno, Keith Carnal nieoszlifowany diament. Techno jest ponadczasowe. Czasem melodyjne, czasem melancholijne ale zawsze impulsywne. Notebooki, samplery, syntezatory i urządzenia do efektów. Do tego czysty bas. Prawdziwe Techno na żywo przed Twoimi uszami!

Mayday stanowi to, co czyni muzykę elektroniczną otwartą, tolerancyjną, dającą radość z życia i miłość do muzyki. Taniec, świętowanie i wspólne poczucie szczęścia. To niezwykły duch łączący w jedność kilkanaście tysięcy osób w Spodku.

To właśnie jest MAYDAY!

 

 

LINE-UP:

DJs:

Sven Väth (London)

Rødhåd (Berlin)

Oscar Mulero (Asturia)

Dax J (Berlin)

Klaudia Gawlas (Passau)

Clouds (Glasgow)

Psyk (Madrid)

Pär Grindvik (Stockholm)

Keith Carnal (Amsterdam)

SHDW & Obscure Shape (Stuttgart) 

Fernanda Martins (Medianeira)

Emmanuel (Berlin)

Raphael Dincsoy (Stuttgart)

El´mirka (Zielona Góra)

Sin (Poznań)

Cherry aka BreakNtune (Szczecin)

 

Live:

Recondite (Berlin)

Karenn (Metropolis)

FJAAK (Berlin)

Kangding Ray (Berlin)

Piotr Bejnar (Warszawa)

Friends of MAYDAY (worldwide)

 

 

Bilety na osiemnastą edycję Mayday Poland dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym festiwalu www.sklep.mayday oraz w sieciach:

► Ticketpro.pl

Biletomat.pl

Eventim.pl

► EBilet.pl

Wlotki.pl

► Kupbilecik.pl

Alfabetyczny spis bileterii stacjonarnych znajdziecie na naszej stronie.

 

MAYDAY Poland „always & everywhere”

10.11.2017 piątek

17:00 – 09:00

www.mayday.pl

www.facebook.com/MaydayPoland

 

4