Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5129
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1027

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-07-15] STK2 with Irregular Synth - Kraków, Prozak 2.0Dodano 2017-05-26, o godzinie 08:22

Irregular Synth to włoski DJ i producent, którego mocno docenia światowa scena muzyki Techno. Karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Techno w jego wykonaniu nie ma granic i bez wątpienia każdy jego singiel potrafi sprostać najnowszym trendom w tym gatunku. Świadczyć o tym mogą wydawnictwa w takich legendarnych wytwórniach jak MB Elektronics, Loose, Pornographic i Agile, jak również w nowoczesnych labelach jak Decoy, ARTS, Driving Forces i Advanced. Oczywiście taka ikona jak Irregular Synth posiada swój własny label. Mowa o utworzonej w 2015 roku wytwórni Dirty Minds, gdzie obok własnych numerów, wydawał również produkcje od takich artystów jak Dax J, Dany Rodriguez, Spiros Kaloumenos, Patrick DSP, Spektre, Cristian Varela i wielu innych.

Irregular Synth zawsze skupia swoją uwagę na parkiecie, dostarczając tłumowi tego, czego potrzebuje – energii do tańca! Podczas swoich setów zabiera zebraną na parkiecie publikę w muzyczną podróż po swoich dźwiękach, nie zapominając jednocześnie o wielu oryginalnych elementach jak bujające wibracje, melodie oraz potężne bassliny.

 

LINE-UP:

Irregular Synth (@Dirty Minds Records) - Italy

Deas (KMS Records / Bush Records)

Truant (Smolna / Burn Residency)

Piotr Figiel (OffRadioKraków / BDK / NashtonRec / BLCKSTR)

Arthur Crag (Solid Techno Kick)

► Babiński (Kraków)Miejsce: Prozak 2.0 Kraków, Plac Dominikański 6

Data: 15 lipca 2017, 22:00

Muzyka: Techno

Poziom: -2

Cena wstępu: 20 zł

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1981408282089506/

Nagłośnienie: Funktion-One (Official)

RA: http://www.residentadvisor.net/event.aspx?974946

STK – Sound System / Solid Techno Kick

http://www.facebook.com/solidtechnokick

http://www.solidtechnokick.com/

 

4