Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5129
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1027

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-07-14] Ultra Europe 2017 - Poljud Stadium, SplitDodano 2017-05-24, o godzinie 08:49

Jeden z największych festiwali w Europie już latem powróci na Stadion Poljud w Chorwacji. Mowa o Ultra Europe, którego piata edycja odbędzie się w dniach 13-19 lipca. Kilka dni temu poznaliśmy oficjalny skład artystów, którzy pojawią się podczas tego muzycznego święta.

Na głównej scenie festiwalu na stadionie w Splicie usłyszeć będzie można takich artystów jak Afrojack, Armin van Buuren, Axwell / Ingrosso, David Guetta, Hardwell, Martin Garrix, DJ Snake, Steve Aoki i Tiësto. Dołączą do nich największe nazwiska sceny techno jak Adam Beyer, Carl Cox, Joseph Capriati, Marco Carola and Nicole Moudaber. W wyjątkowych setach b2b zaprezentują się również Nic Fanciulli i Eats Everything, Sasha & John Digweed oraz Seth Troxler i The Martinez Brothers. Nie zabraknie również supportu, którego skład znajdziecie poniżej.

 

 

Headlinerzy:

Adam Beyer

Afrojack

Armin van Buuren

Axwell / Ingrosso

Carl Cox

David Guetta

Hardwell

Joseph Capriati

Marco Carola

Martin Garrix

Nic Fanciulli b2b Eats Everything

Nicole Moudaber

Sasha & John Digweed

Seth Troxler b2b The Martinez Brothers

DJ Snake

Steve Aoki

Tiësto

 

Support:

Andrew Rayel

Fedde Le Grand

GTA

Rødhåd

Technasia

W&W

 

Dodatkowy Support:

Ben Gold

David Gravell

Dr Phunk

Elio Riso

Frank Walker

Heatbeat

Hector

Jay Hardway

Jewelz & Sparks

Jon Rundell

Julian Jordan

Kill the Buzz

Kura

Maddix

Manse

MaRLo

NLW

Orjan Nilsen

Ravitez

Ruben de Ronde b2b RODG

Sick Individuals

Suyano

Tijana T

 

 

Przypomnijmy tylko, że główne wydarzenie będzie częścią tygodnia o nazwie Destination ULTRA. Znamy już daty towarzyszących mu imprez, a niebawem ujawnione zostaną ich oficjalne line-up'y.

 

13 lipiec - RESISTANCE Opening Party w Giraffe Palm Beach House w Splicie

14-16 lipca - ULTRA Europe na Stadionie Poljud Stadium w Splicie

17 lipiec - Brač Regatta na plaży Zlatni Rat Beach

18 lipiec - ULTRA Beach w Hotelu Amfora Grand Beach Resort na wyspie Hvar

19 lipiec - RESISTANCE Vis w Forcie George, Vis

 

Bilety na ULTRA Europe dostępne są na stronie UltraEurope.com/tickets Obecnie dostać je można w cenie €169, a następnie ich cena wzrośnie do €199. Dla ludzi podróżujących w większych grupach organizatorzy mają promocję. Po zakupieniu pięciu biletów, szósty dostaniecie gratis.

 

 

4