Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-07-05] Beats for Love 2017 - Ostrava, Dolní VítkoviceDodano 2017-04-18, o godzinie 07:18

W tym roku w czeskiej Ostrawie odbędzie się szósta edycja Beats for Love – największego w Europie festiwalu muzyki dance. Od 5 do 8 lipca przeplatać się tutaj będzie spektrum gatunków muzyki elektronicznej - od drum and bass, przez house, techno, trance, po psytrance, breakbeat i nie tylko. Na około 15. scenach będzie można zobaczyć i usłyszeć ponad 300 artystów z całego świata. To cztery dni i noce niesamowitych wrażeń i doświadczeń oraz wręcz miażdżących swoją mocą dźwięków!

Beats for Love to pozycja obowiązkowa na liście fanów muzyki elektronicznej. Potwierdzają to liczby poprzednich edycji, które zbierały publiczność rzędu 40 tysięcy uczestników oddających się festiwalowemu szaleństwu. Impreza odbywa się zaledwie 20 km od granicy polsko-czeskiej w dzielnicy Dolni Vitkovice – na terenie mieszczącego się nieopodal centrum Ostrawy imponującego kombinatu postindustrialnych budowli i przestrzeni. Muzyka rozbrzmiewająca pomiędzy zabytkowym piecem hutniczym, dawną kopalnią i szeregiem innych obiektów tworzy absolutnie niepowtarzalny klimat!

 

Bilety na Beats For Love 2017 dostępne są w polskiej przedsprzedaży w sklepie internetowym joyStore by Joytown: www.joyStore.pl/B4L

 

LINE-UP BEATS FOR LOVE 2017: FATBOY SLIM (UK), WILKINSON (UK), SIGALA (UK), Dope D.O.D. (NL), danny byrd (UK), N.O.H.A. (US, DE, CZ), DJ Fly & DJ Netik (FR), Ragga Twins (UK), Lady Waks (RU), Zatox (IT), Richard Durand (NL), Riva Starr (IT), Tom Staar (UK), Miss K8 (UA), Katharsys (FR), Hallucinator (IT), Current Value (DE), Billain (BaH), Rawtekk (DE), Freqax (RO), Forbidden Society (CZ), Kosay (PL), MLDj (UK), Kideko (UK), Rachel K Collier (UK), Krafty Kuts ft. Dynamite MC (UK), Deadly Hunta (UK), Estiva (NL), Mark Reeve (UK), Matt Mus (DE), Ben Long (UK), DJ Balthazar (BG), Eva Lazarus (UK), Jamie Irie (UK), Marpo & Troublegang (CZ).

 

Beats For Love

GDZIE: Dolní Vítkovice, Ostrava (Czechy)

KIEDY: 5-8 lipca 2017 (piątek-sobota)

FB: www.fb.com/Beats.For.Love.Poland

BILETY: www.joyStore.pl/B4L

EVENT: bit.ly/B4L-2017-PL

 

 

4