Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4975
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 124
  • Ilość recenzji: 1022

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-04-28] Back To Trance Vol. 3 - Rzeszów, Czarny KotDodano 2017-04-13, o godzinie 08:05

28 kwietnia 2017 (piątek) zapraszamy wszystkich sympatyków muzyki Trance na koleją imprezę Back To Trance – Rzeszów, która już po raz trzeci odbędzie się w rzeszowskim klubie Czarny Kot.

Podczas imprezy wystąpią Rafuss i Aquatic Simon reprezentujący poznański kolektyw We Love Trance Club Edition. Jest to kolektyw istniejący od 2011, który na trwałe zapisał się w muzyczną mapę Polski swoimi licznymi imprezami, bookingami artystów z kraju oraz zagranicy, a przede wszystkim niesamowitą atmosferą, która wypełnia ich eventy.

Kolejnym gościem jest Robbie Seed, polski producent i DJ pochodzący z Poznania, który ma na swoim koncie wiele wydań w najlepszych labelach z muzyką Trance. Razem z Davem Shifting tworzy projekt Sky Motion, zdobywający coraz większe uznanie takich twórców jak: Paul van Dyk, Armin van Buuren, Above & Beyond i wielu innych czołowych nazwisk ze świata Trance. Jego styl to mocny, emocjonalny, szeroko pojęty uplifting trance.

Skład imprezy uzupełniają Calm & Karrey – DJ'e i producenci muzyki Trance z Rzeszowa, reprezentant kolektywu I Love Trance również z Rzeszowa – Grocyou oraz organizatorzy imprezy i reprezentanci kolektywu Back To Trance – Noxya i Michael V.R.

Szykuje się noc pełna muzycznych doznań w rytm muzyki Trance.

Zapraszamy!

 

Start: 20.30

Wstęp: 10 zł

Rezerwacje loży: 669 997 245

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/404635909913824/

4