Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5249
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-11-25] Transmission 2017 - Praga, O2 ArenaDodano 2017-04-05, o godzinie 08:12

 

Organizatorzy największej transowej imprezy w tej części Europy – Transmission w Pradze – ogłosili właśnie datę tegorocznej edycji. Impreza odbędzie się 25 listopada, a już jutro do sprzedaży trafi pierwsza pula najtańszych biletów.

Ubiegłoroczna edycja Transmission przyciągnęła do Pragi klubowiczów z przeszło 60 krajów. Kilka tygodni temu jej sukces powtórzyła edycja zorganizowana w Tajlandii, która odwiedzili klubowicze z przeszło 50 krajów.

Po raz kolejny, piękna O2 Arena w Pradze, jeden z najnowocześniejszych i multifunkcjonalnych obiektów w Europie, zostanie przekształcony w wielką muzyczną świątynię. W ciągu ostatnich lat Transmission zyskało range jednego z najbardziej spektakularnych wydarzeń na świecie. Wszystko to za sprawą nieprzeciętnej produkcji imprezy, która każdego roku stoi na najwyższym poziomie.

 

 

LINE-UP:

ALY & FILA

COMING SOON !!!

FERRY CORSTEN Presents GOURYELLA 2.0

MARKUS SCHULZ Presents DAKOTA

PURPLE HAZE

SIMON PATTERSON

SUPER 8 & TAB

VISION IMPOSSIBLE (VJ's)

1 more DJ + warm-up t.b.a.

 

 

 

TRANSMISISON PRAGA

25.11.2017

O2 ARENA PRAGUE

www.o2arena.cz

www.transmission.events

Wstęp: 18 lat

 

Więcej informacji: 

Facebook Event page: bit.ly/TM17Prg_ep

Facebook: www.fb.com/Transmission.Official

Twitter: www.twitter.com/TransmissionUM

Instagram: www.instagram.com/transmissionofficial

V Kontakte: www.vk.com/transmission.official

Transmission Radio: www.transmission-radio.com

Website:  www.transmission.events

Tickets: www.bit.ly/TMTICKETS

4