Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4875
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1019

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2017-07-29] Euforia Festival 2017 - Boszkowo, Plaża GłównaDodano 2017-03-16, o godzinie 08:30

Gdy z głośników popłyną pierwsze dźwięki, pierwsze osoby postawią gołą stopę na piasku przepięknej plaży, gdy słońce zacznie chować się za horyzontem krystalicznie czystej wody, zacznie się show, jakiego Boszkowo jeszcze nie doświadczyło.

Niesieni falą pozytywnej energii, jaką przyniósł nam początek roku i druga edycja Tranceformations, zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w Polsce! Euforia Festivals oraz Euforia Bookings zapraszają na 13 edycję Euforia Festival. Z ustęsknieniem czekamy na moment, kiedy znów zobaczymy znajome, uśmiechnięte twarze. Witajcie w rodzinie, witajcie w #EuforiaFamily!Line-up:

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/622701041250840/

Bilety: http://wlotki.pl/bilety/impreza/220233/euforia2017.htm

Przedprzedaż biletów ruszyła 15 marca o godzinie 19.00 na wlotki.pl Dwie pierwsze pule w cenie 59 zł i 69 zł zostały wyprzedane. Trzecia pula w cenie 79 zł dostępna jest również w salonach Empik.

 

4