Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5185
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1028

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

[2010-06-05] Global Gathering 2010 PolskaDodano 2010-01-02, o godzinie 15:14

Największy festiwal muzyki klubowej powraca - 3 edycja Global Gathering! Po sukcesach dwóch poprzednich edycji z wielką dumą ogłaszamy, że już 5 czerwca na Torze Poznań odbędzie się najbardziej klimatyczny event sezonu wiosenno-letniego 2010, łączący w sobie muzykę Trance, House, Techno oraz Hardstyle!

Miłośnicy muzyki klubowej połączeni miłością do zabawy, pełnej tanecznych uniesień! Smak przygody, spełnienia, nowych znajomości, romansu i zatracenia. Nadzieja i radość przy muzycznym uskrzydleniu, które wyzwoli spragnionych bitów globalnego formatu do lotu po wolność i spełnienie!

To będzie czas by w pełni oddać się szaleństwu zabawy, przyjdźcie na Global Gathering 2010 by tańczyć i krzyczeć z radości i wspólnie z innymi miłośnikami dobrej muzyki dzielić rozkosze nocy! Przyjdźcie posmakować zabawy na najlepszym plenerowym festiwalu tego roku!
Global Gathering z roku na rok odgrywa coraz większą rolę w polskiej kulturze rozrywkowej, czego dowodem jest choćby „Złoty Bilet” za najlepszy festiwal Wielkopolski 2009, który przyznany został, co warto podkreślić,  w plebiscycie nie klubowych mediów, czyli Głosu Wielkopolskiego oraz radia Merkury.

Klubowicze od dwóch lat wybierają plenerowy festiwal MSM Events, bo wiedzą jakiej jakości imprezy mogą oczekiwać! Pomimo zeszłorocznej, nieprzychylnej, aury pogodowej noce spędzone dotychczas na Global Gathering dla wszystkich uczestników są niezapomniane i pełne wrażeń, które wspominają po dzień dzisiejszy.


 

OPEN AIR MAIN STAGE

Paul Van Dyk

Steve Angello

John Digweed

Giuseppe Ottaviani (Live)

Abel Ramos

Paul Thomas

Neevald

Erijef Massive (Live)

 

THE REVOLUTION CONTINUES’ ARENA 

Carl Cox

Nic Fanciulli

Josh Wink

Cristian Varela

Yousef

Jon Rundell

Marcin Żyski (Dj Mag Polska)

Christopher Grüning (MSM DJ’s Collective)

Venti Otto (MSM DJ’s Collective)

 

GODSKITCHEN ARENA

Judge Jules

John O Callaghan

Filo & Peri

Simon & Shaker

Jerome Ism-Ae

Micky Slim

Myon & Shane 54

Sebastian Gamboa (Pacha Ibiza)

Inox (FTB Dj Team)

Mike Wind vs. Second Mind (MSM DJ’s Collective)

Jacob (MSM DJ’s Collective)

 

Q-DANCE ARENA

Tatanka

Endymion

Wildstylez

Alpha²

Davide Sonar

A*S*Y*S

Scope DJ

Digital Punk

ResQ

Cue Factor

Digital Abuse

+ MC Chucky

 

DELUXE ARENA

Sebastian Gamboa (Pacha Ibiza)

Neevald

Wet Fingers

Poziom X

Andrew Sommers (MSM DJ’s Collective)

Fank (MSM DJ’s Collective)

Peter Drum (MSM DJ’s Collective)

Hywel

Grass

 

SCENA NIESPODZIANKA

Micky Slim

Abel Ramos

Inox (FTB Dj Team)

Majestic

Charlie (MSM DJ’s Collective)

Soulside (MSM DJ’s Collective)

Next DJ (MSM DJ’s Collective)

Tralien

Dap (MSM DJ’s Collective)

 

 

BILETY:
 

Czwarta pula biletów dostępna jest na Ticketplanet.pl:

Standard: 137 zł oraz 134 zł (dla posiadaczy karty klubowicza)

Deluxe: 450 zł oraz 440 zł (dla posiadaczy karty klubowicza)

 

Bilety dostępne są również w stałych punktach sprzedaży:

- Centrum Informacji Miejskiej Poznań, Plac Wolności

- RockLongLuck, ul. Półwiejska

- DJ PRO Poznań, ul. Sienkiewicza

- sieć TICKETPRO.pl

 

 

 

Źródło: MSM Events
Dodał: Enters

Komentuj na forum

 

WYJAZD AUTOKAROWY:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu z Krakowa na Global Gathering 2010. Jeśli nie masz własnego transportu lub nie lubisz pociągów to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Startujemy z KRAKOWA, jest możliwość przyłączenia się w miastach na trasie KRAKÓW-POZNAŃ (np. KATOWICE, WROCŁAW).

Wyjazd planowany jest na 10:00, 5 czerwca, tak aby spokojnie, bezpiecznie i bez pośpiechu dotrzeć na miejsce, mniej więcej na rozpoczęcie imprezki. Powrót natomiast planowany jest zaraz po evencie czyli kolo 6/7 rano.

Kierowca zostaje na miejscu, a co za tym idzie wszystkie zbędne rzeczy można pozostawić w busie, lub w razie gorszego samopoczucia wrócić do busa przed końcem imprezki i odpocząć.

Koszt za przejazd w obie strony: 100zł

Zainteresowanych proszę o kontakt:

kom.:793 123 247
mail: jarzyneczka2@wp.pl
gg: 209162

Pozdrawiam,

Krzysztof Jarzyna

 

KONKURS 

Chcesz wygrać bilet na imprezę Global Gathering 2010 Polska? Wystarczy wysłać do nas maila zatytułowanego Global Gathering 2010 Polska i odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Na Wasze maile czekamy do soboty 22 maja 2010 pod adresem konkurs@globaltrance.pl

Na jakiej ostatniej imprezie w naszym kraju grał Carl Cox?

UWAGA: Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym na naszym forum. W treści maila prosimy o podanie loginu z forum. 

4