Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Transmission 2018 - Praga, O2 Arena

2018-10-27

W ostatnim czasie, organizatorzy Transmission Festival, zaprezentowali oficjalny trailer ich imprezy. Wrota O2 Arena w Pradze otworzą się przed jego uczestnikami już 27 października i będą oni świadkami show o nazwie ’The Awakening’!

Więcej

Trance Your Life Vol. 11 with Eric Senn - Bydgoszcz, Epic Club

2018-10-20

Już 20 października klub Epic oraz ekipa Trance Your Life Events zapraszają na impreze z cyklu TRANCE YOUR LIFE! Będzie to jedenasta odsłona i zarazem druga w Bydgoskim klubie Epic, na którą to zaprosiliśmy dla Was specjalnego gościa.

Więcej

Sensation Poland 2018 - Gliwice, Hala Arena

2018-10-13

13 października, wiodące wydarzenie w świecie odbędzie się w Polsce i w jedną noc przekształci Arenę w Gliwicach w największy klub nocny na globie! Gliwice powitają tysiące ludzi z całego świata ubranych na biało, zjednoczonych poprzez miłość do muzyki elektronicznej.

Więcej

Decibel w. HiTrash - Kraków, Dekerta 47

2018-10-12

12 października zapraszamy na ósmą odsłonę cyklu Decibel. Gościem wydarzenia będzie DJ, promotor, twórca cyklu TECHNO TECHYES oraz współtwórca festiwalu DJland – HiTrash. Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

Więcej

Tranceformers - Ultimate Edition - Ostrava, BrickHouse DOV

2018-09-21

Zanotujcie datę 21 września w waszych kalendarzach. To właśnie wtedy, tuż przy naszej granicy z Czechami, odbędzie się impreza Tranceformers. Nowy cykl imprez to najlepsi DJ’e, najwyższej jakości nagłośnienie, industrialne miejsce, a także zapierające dech w piersiach show laserowe. 

Więcej

Decibel w. KAJKO - Kraków, Dekerta 47

2018-09-29

29 września zapraszamy na siódmą odsłonę cyklu Decibel. Gościem wydarzenia będzie DJ, promotor, twórca imprezowego cyklu Zaćmienie – KAJKO. Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

Więcej

Decibel w. Rust - Kraków, Dekerta 47

2018-08-25

25 sierpnia zapraszamy na szóstą odsłonę cyklu Decibel. Gościem wydarzenia będzie DJ, promotor, współzałożyciel kolektywu Warsaw Mechanism – Rust. Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

Więcej

Electronic Family Poland 2018 - Stadion Żużlowy w Zielonej Górze

2018-08-14

TME EVENTS oraz ALDA Events prezentują największą markę plenerowych festiwali muzyki trance w Europie - Electronic Family! Już 14 sierpnia zapraszamy na Stadion Żużlowy w Zielonej Górze, czyli do nowego miejsca na mapie muzyki elektronicznej w naszym kraju. 

Więcej

Audioriver Festival 2018 - Płock, Plaża nad Wisłą

2018-07-27

Audioriver od 12 lat odbywa się w malowniczych płockich lokalizacjach. Piątek i sobota to nocne sety dj'skie i live act'y na nadwiślańskiej plaży, podczas których grają artyści z wielu muzycznych światów. W niedzielę, już bez piasku, ale za to w promieniach słońca można bawić się lub odpoczywać w wyjątkowej lokalizacji i scenografii, która co roku ujawnia coraz ciekawsze oblicze.

Więcej

Decibel w. Deas - Kraków, Dekerta 47

2018-07-14

14 lipca zapraszamy na piątą odsłonę cyklu Decibel. Gościem wydarzenia będzie obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych postaci na polskiej scenie techno, uczestnik największych krajowych festiwali oraz autor niezliczonych produkcji – Deas. Impreza odbędzie się w magazynowych przestrzeniach przy Dekerta 47 w Krakowie.

Więcej


4